Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 9 шiлдедегi N 1087
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жердi суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасы бойынша Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкi арасындағы Займ туралы келiсiмнiң күшiне енуiне арналған шарттарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 P961237_ қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
5-тармақтағы "төлеушi шаруашылықтардың" деген сөз "түпкi займшы шаруашылықтардың" деген сөзбен ауыстырылсын;
8-тармақ мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне ХҚҚДБ займ қаражаттарын жүзеге асыру мен қызмет ету және республикалық бюджетпен қатар қаржыландыру жөнiндегi қаржы агентi болып белгiленсiн;"
осы қаулының 2-қосымшасына:
7, 8, 9, 10-тармақтарындағы "алушы шаруашылық"; "алушы шаруашылық", "төлеушi шаруашылық", "алушы шаруашылықтың", деген сөздер "түпкi зайымшы шаруашылық", "түпкi зайымшы шаруашылықтар", "түпкi зайымшы шаруашылықтың" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақ мынадай мазмұнмен берiлсiн:
"9. "Мемлекеттiк экспорт-импорт банк пен түпкi зайымшы шаруашылықтар арасындағы проценттiк ставка екiжақты келiсiмде айқындалуға тиiс, сондай-ақ қайтарым кепiлдiгi, мiндеттi кепiлдiк және өтем кестесi белгiленедi";
осы қаулының 3-қосымшасына:
атауы мен 1, 2, 3, 5, 6-тармақтарындағы "төлеушi шаруашылықтардың",
"төлеушi шаруашылықтар", "төлем жасаушы шаруашылықтар", деген сөздер
тиiсiнше "түпкi зайымшы шаруашылықтардың", "түпкi зайымшы шаруашылықтар",
"түпкi зайымшы шаруашылықтың" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтағы "уәкiлеттi органдар" деген сөз "қаржы агентi" деген
сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 г. N 1237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1997 г. N 1087
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 г. N 1237 P961237_ "О мерах по реализации условий для вступления в силу Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по Проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем" следующие дополнения и изменения:
в пункте 5 слова "хозяйствами-плательщиками" заменить словами "хозяйствами - конечными заемщиками";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Назначить государственный Экспортно-импортный банк Республики Казахстан финансовым агентом Министерства финансов Республики Казахстан по реализации и обслуживанию средств займа МБРР и софинансирования из республиканского бюджета";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пунктах 7, 8, 9, 10 слова "хозяйства - получатели", "хозяйств - получателей", "хозяйствами - плательщиками", "хозяйства - получателя" заменить соответственно словами "хозяйства - конечные заемщики", "хозяйств - конечных заемщиков", "хозяйствами - конечными заемщиками", "хозяйства - конечного заемщика";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Процентная ставка должна быть определена в двустороннем соглашении между государственным Экспортно-импортным банком и хозяйствами - конечными заемщиками, в котором также устанавливаются гарантии возврата, залоговые обязательства и график погашения";
в приложении 3 к указанному постановлению:
в названии и в пунктах 1, 2, 3, 5, 6 слова
"хозяйствами - плательщиками", "хозяйств - плательщиков",
"хозяйства - плательщики" заменить соответственно словами
"хозяйствами - конечными заемщиками", "хозяйств - конечных заемщиков",
"хозяйства - конечные заемщики";
в пункте 5 слова "уполномоченными органами" заменить словами
"финансовым агентом".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан