Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1737 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 9 шiлдедегi N 1088
"1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 18 маусымдағы Заңын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "1997 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1737 P961737_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"177423822 мың теңге" деген сөздер "186668929 мың теңге, ресми трансферттер бойынша алынған - 922000 мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"199631610" деген сан "228877075" деген санмен ауыстырылсын;
"32768715" деген сан "22387852" деген санмен ауыстырылсын;
"54976503" деген сан "63673998" деген санмен ауыстырылсын;
"3,16" деген сан "3,66" деген санмен ауыстырылсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Қазақстан Республикасында салықтық қатынастарды реттейтiн кейбiр заң актiлерi мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң заң күшi бар Жарлықтарының күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 шiлдедегi N 2367 U952367_ Заң күшi бар Жарлығының 2-тармағына сәйкес "Жер қойнауын қорғау және минерал-шикiзат базасын қалпына келтiру жөнiндегi Республикалық қор құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 мамырдағы N 407 P930407_ қаулысының негiзiнде Жер қойнауын қорғау және минерал-шикiзат базасын қалпына келтiру жөнiндегi Республикалық қорға бұрын төлемдер жасаған жер қойнауын пайдаланушылар, сондай-ақ "Мұнайға, газға және көмiрге тiркелген (ренталық) төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер кабинетiнiң 1995 жылғы 1 маусымдағы N 764 P950764_ қаулысының негiзiнде жер қойнауын пайдалануға шарт жасалғанға дейiн тiркелген (ренталық) төлемдер төлеген жер қойнауын пайдаланушылар жоғарыда аталған қаулыларда белгiленген мөлшер мен жағдайларда республикалық бюджеттiң кiрiсiне аударымдар жасайды. Жер қойнауын пайдаланушылар қайта ұйымдастырылған жағдайда жер қойнауын пайдалануға шарт жасалғанға дейiн бұрын тiркелген (ренталық) төлемдер төленiп келген кен орындарын пайдалануға немесе иеленуге алған заңды және жеке тұлғалар оларды белгiленген тәртiп бойынша төлей бередi";
13-тармақта "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi мен Қазақстан Республикасының жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару жөнiндегi департаментi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын";
16-тармақта "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару жөнiндегi департаментi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi" деген сөздермен ауыстырылсын";
17-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "Мемлекеттiк азық-түлiктiк контракт корпорациясының" деген сөздер "Азық-түлiк контракт корпорациясы" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1737
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1997 г. N 1088
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 18 июня 1997 г. Z970129_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1997 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1737 P961737_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1997 год" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
слова "177423822 тыс.тенге" заменить словами "186668929 тыс. тенге, полученным официальным трансфертам - 922000 тыс. тенге",
цифру "199631610" заменить цифрой "228877075",
цифру "32768715" заменить цифрой "22387852",
цифру "54976503" заменить цифрой "63673998",
цифру "3,16" заменить цифрой "3,66";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. В соответствии с пунктом 2 Указа Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 18 июля 1995 г. N 2367 "О признании утратившим силу некоторых законодательных актов и Указов Президента Республики Казахстан, имеющих силу Закона, регулирующих налоговые отношения в Республике Казахстан" недропользователи, ранее вносившие платежи в Республиканский фонд охраны недр и воспроизводства минерально-сырьевой базы на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1993 г. N 407 "О формировании Республиканского фонда охраны недр и воспроизводства минерально-сырьевой базы", а также недропользователи, вносившие фиксированные (рентные) платежи на основании постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 июня 1995 года N 764 "О фиксированных (рентных) платежах на нефть, газ и уголь", до заключения контрактов на недропользование, производят отчисления в доход республиканского бюджета, в размерах и на условиях, определяемых вышеуказанными постановлениями. В случае реорганизации недропользователей, юридические и физические лица, получившие в пользование или владение месторождения, с которых ранее выплачивались фиксированные (рентные) платежи, до заключения контракта на недропользование, продолжают выплачивать их в установленном выше порядке";
в пункте 13 слова "Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Государственному налоговому комитету Республики Казахстан и Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации" заменить словами "Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан, Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан";
в пункте 16 слова "Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации" заменить словами "Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан, Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан";
в пункте 17:
в абзаце первом слова "Государственной продовольственной контрактной корпорации" заменить словами "Акционерного общества закрытого типа "Продовольственная контрактная корпорация"";

"2633000" деген сан "2580000" деген санмен ауыстырылсын;
екіншi абзац алынып тасталсын;
25-тармақтың екiншi абзацындағы "Бiлiм министрлiгi, Мәдениет министрлiгi" деген сөздер "Бiлiм және мәдениет министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
27-тармақта "Экономика министрлiгiмен, Өнеркәсiп және сауда министрлiгiмен" деген сөздер "Экономика және сауда министрлiгiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
34-тармақта "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi жанындағы Қаржы-валюта бақылау комитетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
40-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"40. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiнiң құрылыс және сәулет-қала құрылысын бақылау агенттiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiмен келiсе отырып, жаңа тұрғын үй саясатының шараларын және Қазақстан Республикасының бiр-екi облыстарында тұрғын үймен қамтамасыз етудiң пилоттық жобаларын қаржыландыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеп, бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн";
41-тармақта "Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiмен және Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң Құрылыс және сәулет-қала құрылысын бақылау агенттiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып" деген сөздермен ауыстырылсын;
43-тармақта "Бiлiм министрлiгi" деген сөздер "Бiлiм және мәдениет министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
44-тармақ алынып тасталсын;
48-тармақта "Қазақстан Республикасы Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекешелендiру жөнiндегi департаментi" деген сөздермен ауыстырылсын;
52-тармақ алынып тасталсын;
54-тармақта "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк салық комитетi Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қазынашылықпен, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнiң және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен бiрлесiп" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментiмен, Мемлекеттiк мүлiктi және активтердi басқару департаментiмен және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп" деген сөздермен ауыстырылсын;
56-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк салық комитетiнiң Салық полициясы" және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қазынашылыққа" деген сөздер тиiсiнше "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық полициясы департаментi" және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
екiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қазынашылық Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiмен, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық департаментi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiмен, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
57-тармақта "Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi, Мемлекеттiк салық комитетi, Қаржы министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
58-тармақта "Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Сырттан қарыз алу жөнiндегi комитет Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiмен бiрлесiп" деген сөздер "Қаржы министрлiгiнiң Сырттан қарыз алу жөнiндегi комитетi Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiмен бiрлесiп" деген сөздермен ауыстырылсын;
59-тармақта "Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң жанындағы Мемлекеттiк сатып алулар жөнiндегi агенттiк" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
63-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

цифру "2633000" заменить цифрой 2580000";
абзац второй исключить;
в абзаце втором пункта 25 слова "Министерству образования, Министерству культуры" заменить словами "Министерству образования и культуры";
в пункте 27 слова "Министерством экономики, Министерством промышленности и торговли" заменить словами "Министерством экономики и торговли";
в пункте 34 слова "Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан" заменить словами "Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан";
пункт 40 изложить в следующей редакции:
"40. Агентству строительства и архитектурно-градостроительного контроля Министерства экономики и торговли Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан и Национальным банком Республики Казахстан подготовить и в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по финансированию мероприятий новой жилищной политики и пилотных проектов обеспечения жильем в одной-двух областях Республики Казахстан";
в пункте 41 слова "Министерству строительства, жилья и застройки территорий по согласованию с Министерством экономики и Министерством финансов Республики Казахстан" заменить словами "Агентству строительства и архитектурно-градостроительного контроля Министерства экономики и торговли Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан";
в пункте 43 слова "Министерству образования" заменить словами "Министерству образования и культуры";
пункт 44 исключить;
в пункте 48 слова "Государственным комитетом Республики Казахстан по приватизации" заменить словами "Департаментом по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан";
пункт 52 исключить;
в пункте 54 слова "Государственному налоговому комитету совместно с Казначейством при Министерстве финансов Республики Казахстан, Министерством юстиции Республики Казахстан, Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" заменить словами "Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Департаментом Казначейства, Департаментом управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан и Министерством юстиции Республики Казахстан";
в пункте 56:
в абзаце первом слова "Налоговой полиции Государственного налогового комитета Республики Казахстан" и слова "Казначейство при Министерстве финансов Республики Казахстан" заменить соответственно словами "Департаменту налоговой полиции Министерства финансов Республики Казахстан" и "Департамент Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан";
в абзаце втором слова "Казначейству при Министерстве финансов совместно с государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан, Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" заменить словами "Департаменту Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан совместно с государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан, Департаментом управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан";
в пункте 57 слова "Министерству геологии и охраны недр, Государственному налоговому комитету, Министерству финансов Республики Казахстан" заменить словами "Министерству энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан, Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан";
в пункте 58 слова "Комитету по внешнему заимствованию при Министерстве финансов совместно с Министерством экономики Республики Казахстан" заменить словами "Комитету по внешнему заимствованию Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством экономики и торговли Республики Казахстан";
в пункте 59 слова "Агентству по государственным закупкам при Министерстве экономики Республики Казахстан" заменить словами "Министерству экономики и торговли Республики Казахстан";
пункт 63 изложить в следующей редакции:

"63. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен басқа да мемлекеттiк органдар 1997 жылдың 10 шiлдесiне дейiн Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне қаржылардың белгiленген нысан бойынша айларға шаққандағы бөлiнуiн тапсырсын";
мынадай мазмұндағы 64-68-тармақтармен толықтырылсын:
"64. Мемлекеттiк меншiктi жекешелендiруден республикалық бюджетке түседi деп көзделген қаражатты қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi Жекешелендiру жөнiндегi департаментпен бiрлесiп бiр ай мерзiм iшiнде 1997 жылы дара жобалар бойынша жекешелендiруге жататын объектiлердiң тiзбесiн анықтап, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне енгiзсiн.
65- (Құпия)
66. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерiмен бiрлесiп, 1998 жылдың 1 қаңтарына дейiн зейнетақы төлеу жөнiндегi борышты өтесiн.
67. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдың 10 шiлдесiне дейiн республикалық бюджетте әкiмшiлiк шығыстарға арналған қаржылардың шегiнде еңбекке ақы төлеу мен iссапар шығыстары қорының министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттерге, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына және басқа да мемлекеттiк органдарға шаққандағы лимитiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсынсын.
68. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Қаржы министрлiгiмен және мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiмен келiсе отырып, 1997 жылдың 12 шiлдесiне дейiн "Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған инвестициялық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 ақпандағы N 148 P970148_
қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар бойынша Қазақстан
Республикасының Үкiметiне ұсыныстар енгiзсiн;"
аталған "1997 жылға арналған Қазақстан Республикасының
республикалық бюджетi" деген қаулыға 1-қосымша 1-қосымшаға сәйкес
жазылсын.
2. Осы қаулы 1997 жылдың 1 шiлдесiнен бастап күшiне енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 9 шiлдедегi
N 1088 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының 1997 жылға
арналған республикалық бюджетi
____________________________________________________________________
Са.|Сы.|Iш.|Ерек.|                                       |Сомасы
на.|ны.|кi |шелi.|                                       |(мың теңге)
ты |бы |сы.|гi   |                 Атауы                 |
|   |ны.|     |                                       |
|   |бы |     |                                       |
___|___|___|_____|_______________________________________|__________

"63. Министерствам, государственным комитетам, центральным исполнительным органам Республики Казахстан, не входящим в состав Правительства Республики Казахстан, и другим государственным органам до 10 июля 1997 года представить в Министерство финансов Республики Казахстан по установленной форме распределение ассигнований с помесячной их разбивкой".
дополнить пунктами 64-68 следующего содержания:
"64. В целях обеспечения поступлений в республиканский бюджет предусмотренных средств от приватизации государственной собственности Департаменту управления государственным имуществом и активами совместно с Департаментом по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок уточнить и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан перечень объектов, подлежащих приватизации по индивидуальным проектам в 1997 году.
65. (секретно)
66. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан совместно с акимами областей и города Алматы до 1 января 1998 года погасить задолженность по выплате пенсий.
67. Министерству финансов Республики Казахстан до 10 июля 1997 года представить в Правительство Республики Казахстан в разрезе министерств, государственных комитетов, центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, а также других государственных органов лимит фонда оплаты труда и командировочных расходов в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на административные расходы.
68. Министерству экономики и торговли по согласованию с Министерством финансов и государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан до 12 июля 1997 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по изменениям и дополнениям в
постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997
года N 148 "Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1997
год";"
приложение 1 к указанному постановлению "Республиканский
бюджет Республики Казахстан на 1997 год" изложить согласно
приложению 1.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 1997
года.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение  1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июля 1997 г. N 1088
Республиканский бюджет Республики Казахстан
на 1997 год
Категория
Класс
Подкласс                                         Сумма
Специфика            Наименование               (в тыс.тенге)
---------------------------------------------------------------------

1 | 2 | 3 |  4  |                   5                   |      6
___|___|___|_____|_______________________________________|__________
|
1. Кiрiстер                            | 186668929
1                Салық түсiмдерi                        | 127656024
1            Кiрiстерге және капитал өсiмiне салы   |  29882045
натын табыс салығы                     |
1        Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы|  23418185
1   Резидент-заңды тұлғалардан алынатын    |  20932077
табыс салығы                           |
3   Резидент-заңды тұлғалардан алынатын    |   2486108
төлем көзiнен ұсталатын табыс салығы   |
2        Жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы |   6463860
1   Жеке тұлғалардан алынатын төлем көзiнен|   6463860
ұсталатын табыс салығы                 |
4            Меншiкке салынатын салықтар            |    553250
2        Бағалы қағаздармен жасалатын операция. |    553250
ларға салынатын салық                  |
1   Бағалы қағаздармен жасалатын операция. |    553250
ларға салынатын салық                  |
5            Тауарларға, қызмет көрсетулер мен      |  88900729
жұмыстарға салынатын iшкi салықтар     |
1        Қосылған құнға салынатын салық         |  65580000
1   Iшкi өндiрiс тауарларына және жұмыстар |  56090000
мен қызмет көрсетулерге салынатын      |
салынатын қосылған құн салығы          |
2   Қазақстан Республикасының аумағына     |   9490000
әкелiнетiн тауарларға салынатын        |
қосылған құн салығы                    |
2        Акциздер                               |  10412879
19  Бензин                                 |   5996435
29  Өңделмеген мұнай                       |   4416444
3        Табиғи ресурстарды пайдаланғаны үшiн   |  12907850
түсетiн түсiмдер                       |
5   Iшкi жер қойнауын пайдаланушылардан    |   2700000
алынатын бонустар                      |
6   Iшкi жер қойнауын пайдаланушылардан    |  10207850
алынатын роялти                        |
6            Халықаралық сауда мен сыртқы операция. |   8320000
ларға салынатын салықтар               |
1        Кеден төлемдерi                        |   8320000
1   Импорт баждары                         |   7400000
9   Басқа да кедендiк төлемдер             |    920000
2                Салыққа жатпайтын түсiмдер             |  19920707
1            Кәсiпкерлiк қызмет пен меншiктен       |  12735382
түсетiн кiрiстер                       |
2        Заңды тұлғалардан және қаржы мекемеле. |  11639529
рiнен түсетiн салыққа жатпайтын        |
түсiмдер                               |
2   1   2    3   Мемлекеттiк пакет акцияларына жатпайтын|   2200000
дивидендтер түсiмi                     |

1!2!3!4!                     5                       !       6
---------------------------------------------------------------------
I. ДОХОДЫ                                       186668929
1        НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                           127656024
1      Подоходный налог на доходы и прирост капитала    29882045
1    Подоходный налог с юридических лиц               23418185
1  Подоходный налог с юридических лиц-резидентов    20932077
3  Подоходный налог с юридических лиц-резидентов,    2486108
удерживаемый у источника выплаты
2    Подоходный налог с физических лиц                 6463860
1  Подоходный налог с физических лиц, удерживаемый   6463860
у источника выплаты
4      Налоги на собственность                            553250
2    Налог на операции с ценными бумагами               553250
1  Налог на операции с ценными бумагами               553250
5      Внутренние налоги на товары, работы и услуги     88900729
1    Налог на добавленную стоимость                   65580000
1  Налог на добавленную стоимость на товары         56090000
внутреннего производства, работы и услуги
2  Налог на добавленную стоимость на товары,         9490000
ввозимые на территорию Республики Казахстан
2    Акцизы                                           10412879
19 Бензин                                            5996435
29 Сырая нефть                                       4416444
3    Поступления за использование природных ресурсов  12907850
5  Бонусы от внутренних недропользователей           2700000
6  Роялти от внутренних недропользователей          10207850
6      Налоги на международную торговлю и внешние        8320000
операции
1    Таможенные платежи                                8320000
1  Импортные пошлины                                 7400000
9  Прочие таможенные платежи                          920000
2        НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                          19920707
1      Доходы от предпринимательской деятельности       12735382
и собственности
2    Неналоговые поступления от юридических лиц и     11639529
финансовых учреждений
3  Поступление дивидендов на принадлежащие           2200000
государству пакеты акций

6   Республика iшiнде берiлген қарыздар мен|   1044529
несиелер үшiн алынатын проценттер      |
10  "Байқоңыр" кешенiн пайдаланғаны үшiн   |   8395000
жалгерлiк төлем                        |
3        Меншiктен алынатын басқа да кiрiстер   |   1095853
4   Шет мемлекеттердiң үкiметтерiне мемле. |   1092153
кеттiк несиелер берiлгенi үшiн алынатын|
проценттер                             |
9   Меншiктен алынатын басқа да кiрiстер   |      3700
2            Әкiмшiлiк алымдар мен төлемдер,        |   1421800
коммерциялық емес және жолай сатудан   |
алынатын кiрiстер                      |
1        Әкiмшiлiк алымдар                      |    224800
8   Мемлекеттiк органдар өндiрiп алатын    |      7800
төлем (айыппұлдардан басқа)            |
10  Басқа да әкiмшiлiк алымдары            |    217000
3        Басқа да төлемдер және коммерциялық    |   1197000
емес және жолай сатудан алынатын       |
кiрiстер                               |
1   Мемлекеттiк мүлiктi пайдаланғаны үшiн  |    540000
төлем                                  |
9   Басқа да төлемдер және коммерциялық    |    657000
емес және жолай сатудан алынатын       |
кiрiстер                               |
5            Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер     |   5763525
1        Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер     |   5763525
3   Табиғат қорғау қорына түсiмдер         |    507450
9   Салыққа жатпайтын басқа да түсiмдер    |   5256075
3                Капиталмен жасалған операциялардан     |  39092198
алынатын кiрiстер                      |
1            Негiзгi капиталды сату                 |  30969898
1        Негiзгi капиталды сату                 |  30969898
4   Мемлекеттiк кәсiпорындарды жекешелен.  |  30969898
дiруден түсетiн түсiмдер               |
2            Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату    |   8122300
1        Мемлекеттiк қорлардан тауарлар сату    |   8122300
1   Мемлекеттiк материалдық резервтен      |   6122300
тауарлар сатудан түскен түсiмдер       |
2   Астық өткiзуден алынатын түсiм         |   2000000
II. Алынған ресми трансферттер         |    922000
(гранттар)                             |
4                Алынған ресми трансферттер             |    922000
(гранттар)                             |
2            Сыртқы көздерден                       |    922000
1        Сыртқы көздерден                       |    922000
1   Ағымдағы                               |    922000
III. Шығыстар                          | 228877075
1                Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет     |  31658625
көрсетулер                             |

6  Проценты, полученные за предоставление ссуд и     1044529
кредитов внутри республики
10 Арендная плата за пользование комплексом          8395000
"Байконур"
3    Прочие доходы от собственности                    1095853
4  Проценты, полученные за предоставление            1092153
государственных кредитов правительствам
иностранных государств
9  Прочие доходы от собственности                       3700
2      Административные сборы и платежи, доходы от       1421800
некоммерческих и сопутствующих продаж
1    Административные сборы                             224800
8  Плата, взимаемая государственными органами           7800
(кроме штрафов)
10 Прочие административные сборы                      217000
3    Прочие платежи и доходы от некоммерческих и       1197000
сопутствующих продаж
1  Плата за пользование государственным имуществом    540000
9  Прочие платежи и доходы от некоммерческих и        657000
сопутствующих продаж
5      Прочие неналоговые поступления                    5763525
1    Прочие неналоговые поступления                    5763525
3  Поступления в Фонд охраны природы                  507450
9  Прочие неналоговые поступления                    5256075
3        ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                   39092198
1      Продажа основного капитала                       30969898
1    Продажа основного капитала                       30969898
4  Поступления от приватизации государственных      30969898
предприятий
2      Продажа товаров из государственных запасов        8122300
1    Продажа товаров из государственных запасов        8122300
1  Поступления от реализации товаров из              6122300
государственных материальных резервов
2  Поступления от реализации зерна                   2000000
II. Полученные официальные трансферты              922000
(гранты)
4        ПОЛУЧЕННЫЕ ОФИЦИАЛЬНЫЕ ТРАНСФЕРТЫ                  922000
(ГРАНТЫ)
2      Из внешних источников                              922000
1    Из внешних источников                              922000
1  Текущие                                            922000
III. Расходы                                    228877075
1        Государственные услуги общего характера          31658625

1            Заң шығарушы орган және басқа          |  21929765
функцияларға енгiзiлмеген өзге де      |
органдар, қаржы және салық-бюджет      |
саясаты, шет мемлекеттерге экономикалық|
көмек көрсетудi қоспағанда сыртқы      |
экономикалық қызмет                    |
1        Заң шығарушы орган және басқа          |    1652383
функцияларға енгiзiлмеген өзге де      |
органдар                               |
101  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |     481712
Әкiмшiлiгi                             |
102  Қазақстан Республикасы Парламентiнiң   |     808079
Шаруашылық Басқармасы                  |
104  Қазақстан Республикасы Премьер-Минис.  |     327232
трiнiң Кеңесi                          |
637  Қазақстан Республикасының Конституция. |      35360
лық Кеңесi                             |
2        Қаржы және фискальдық қызмет           |   14978196
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |   13048789
министрлiгi                            |
311  Қазақстан Республикасының Инвестициялар|     85000
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi         |
406  Республикалық бюджеттiң орындалуын     |     38272
бақылайтын есептеу комитетi            |
412  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  |   1782773
кеден комитетi                         |
660  Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар |     23362
жөнiндегi ұлттық комиссия              |
3        Сыртқы экономикалық қызмет             |   5299186
204  Қазақстан Республикасының Сыртқы       |   3939915
iстер министрлiгi                      |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |    247170
министрлiгi                            |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |    701194
министрлiгi                            |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |    292000
қауiпсiздiк комитетi                   |
411  Қазақстан Республикасы, Қырғыз         |     14507
Республикасы және Өзбекстан Республи.  |
касы Мемлекетаралық Кеңесiнiң атқару   |
комитетi                               |
698  Аралды құтқару халықаралық қоры        |    104400
3            Iргелi зерттеулер                      |   4309657
208  Қазақстан Республикасының Ғылым        |   4309657
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
4            Жалпы сипаттағы қызметтер              |   3122555
2        Жалпы жоспарлау және статистикалық     |    149546
қызметтер                              |
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |    121000
және сауда министрлiгi                 |
604  Қазақстан Республикасының Стратегиялық |     28546
жоспарлау жөнiндегi агенттiгi          |

1      Законодательный орган и иные органы, не          21929765
вошедшие в другие функции, финансовая и
налогово-бюджетная политика,
внешнеэкономическая деятельность, за
исключением оказания экономической
помощи иностранным государствам
1    Законодательный орган и иные органы, не           1652383
вошедшие в другие функции
101 Администрация Президента Республики Казахстан      481712
102 Хозяйственное Управление Парламента Республики     808079
Казахстан
104 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан   327232
637 Конституционный Совет Республики Казахстан          35360
2    Финансовая и фискальная деятельность             14978196
217 Министерство финансов Республики Казахстан       13048789
311 Государственный комитет Республики Казахстан        85000
по инвестициям
406 Счетный комитет по контролю за исполнением          38272
республиканского бюджета
412 Государственный таможенный комитет Республики     1782773
Казахстан
660 Национальная комиссия Республики Казахстан по       23362
ценным бумагам
3    Внешнеэкономическая деятельность                  5299186
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан 3939915
208 Министерство обороны Республики Казахстан          247170
217 Министерство финансов Республики Казахстан         701194
410 Комитет национальной безопасности Республики       292000
Казахстан
411 Исполнительный комитет Межгосударственного Совета   14507
Республики Казахстан, Кыргызской Республики и
Республики Узбекистан
698 Международный фонд спасения Арала                  104400
3      Фундаментальные исследования                      4309657
206 Министерство науки - Академия наук Республики     4309657
Казахстан
4      Услуги общего характера                           3122555
2    Общее планирование и статистические службы         149546
228 Министерство экономики и торговли Республики       121000
Казахстан
604 Агентство по стратегическому планированию           28546
Республики Казахстан

3        Жалпы сипаттағы өзге де қызметтер      |   2973009
603  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |     38306
архивi                                 |
617  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  |     19430
орталық архивi                         |
621  Қазақстан Республикасының Жоғары және  |     28062
орталық мемлекеттiк органдарды Ақмола  |
қаласына көшiру жөнiндегi мемлекеттiк  |
комиссиясы                             |
646  Қазақстан Республикасының Президентi   |     16538
жанындағы Қазақстан стратегиялық        |
зерттеулер институты                   |
680  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |   1333128
Күзет қызметi                          |
694  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |    427892
Iс Басқармасы                          |
696  Қазақстан Республикасы Президентi мен  |   1109653
Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы       |
5            Басқа санаттарға жатқызылмаған жалпы   |   2296648
сипаттағы мемлекеттiк қызметтер        |
676  Азық-түлiк контракт корпорациясы       |   2000000
690  Қазақстан Республикасының Орталық      |    296648
сайлау комиссиясы                      |
2                Қорғаныс                               |  16314210
2   1            Әскери мұқтаждармен байланысты қызмет  |  15190607
1        Әскери мұқтаждар                       |  15190607
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |  14573154
министрлiгi                            |
678  Республикалық ұлан                     |    617453
4            Басқа санаттарға жатқызылмаған қорғаныс|   1123603
саласындағы                            |
308  Қазақстан Республикасының Төтенше      |   1123603
жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк        |
комитетi                               |
3                Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк       |  21643247
1            Iшкi iстер органдары                   |   3277321
201  Қазақстан Республикасының iшкi iстер   |    687389
министрлiгi                            |
624  Iшкi әскерлер бас басқармасы           |   2589932
2            Соттар және прокуратура                |   4116087
221  Қазақстан Республикасының Әдiлет       |   2391331
министрлiгi                            |
501  Қазақстан Республикасының Жоғарғы      |    180500
Соты                                   |
502  Қазақстан Республикасының Бас          |   1544256
Прокуратурасы                          |
3            Қылмыстық-атқару жүйесi                |   2628859
623  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |   2628859
министрлiгi жүйесiндегi қылмыстық      |
атқару жүйесi бас басқармасы           |

3    Прочие услуги общего характера                    2973009
603 Архив Президента Республики Казахстан               38306
617 Центральный государственный архив Республики        19430
Казахстан
1    621 Государственная комиссия Республики Казахстан по    28062
передислокации высших и центральных государственных
органов в город Акмолу
646 Казахстанский институт стратегических исследований  16538
при Президенте Республики Казахстан
680 Служба охраны Президента Республики Казахстан     1333128
694 Управление Делами Президента Республики Казахстан  427892
696 Хозяйственное Управление Президента и             1109653
Правительства Республики Казахстан
5      Государственные услуги общего характера,          2296648
не отнесенные к другим категориям
676 Продовольственная контрактная корпорация          2000000
690 Центральная избирательная комиссия Республики      296648
Казахстан
2        Оборона                                          16314210
1      Деятельность, связанная с военными нуждами       15190607
1    Военные нужды                                    15190607
208 Министерство обороны Республики Казахстан        14573154
678 Республиканская гвардия                            617453
4      Деятельность в области обороны, не                1123603
отнесенная к другим категориям
308 Государственный комитет Республики Казахстан по   1123603
чрезвычайным ситуациям
3        Общественный порядок и безопасность              21643247
1      Органы внутренних дел                             3277321
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан   687389
624 Главное управление внутренних войск               2589932
2      Суды и прокуратура                                4116087
221 Министерство юстиции Республики Казахстан         2391331
501 Верховный Суд Республики Казахстан                 180500
502 Генеральная Прокуратура Республики Казахстан      1544256
3      Уголовно-исполнительная система                   2628859
623 Главное управление уголовно-исполнительной        2628859
системы Министерства внутренних дел
Республики Казахстан

4            Басқа санаттарға жатқызылмаған         |  11620980
қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк       |
303  Қазақстан Республикасы Қорғаныс        |   3929462
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара      |
күзетi жөнiндегi комитетi              |
402  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  |   5633472
тергеу комитетi                        |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |   2043879
қауiпсiздiк комитетi                   |
635  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң      |     14167
жанындағы Ақпараттарды қорғау жөнiндегi|
мемлекеттiк техникалық комиссия        |
4                Бiлiм беру                             |  14774640
1            Мектепке дейiнгi бiлiм беру            |    667756
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |     40159
министрлiгi                            |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |    186669
коммуникациялар министрлiгi            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    402480
мәдениет министрлiгi                   |
303  Қазақстан Республикасы Қорғаныс        |      3344
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара      |
күзетi жөнiндегi комитетi              |
696  Қазақстан Республикасы Президентi мен  |     32262
Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы       |
697  Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс|      2842
Басқармасының Медициналық орталығы     |
3            Бастауыш және орта бiлiм беру          |    705593
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |    303370
коммуникациялар министрлiгi            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    402223
мәдениет министрлiгi                   |
4            Арнаулы орта бiлiм беру                |    785949
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |    198208
министрлiгi                            |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |    115285
сақтау министрлiгi                     |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |    125381
министрлiгi                            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    261471
мәдениет министрлiгi                   |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |     77427
министрлiгi                            |
640  Қ.Яссауи атындағы Халықаралық          |      8177
Қазақ-Түрiк университетi               |
5            Кадрларды кәсiби даярлау               |    178886
1         Кадрларды қайта даярлау жөнiндегi оқу  |    178886
орындары мен курстар                   |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |     79971
сақтау министрлiгi                     |
204  Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер |      1211
министрлiгi                            |

4      Общественный порядок и безопасность, не          11620980
отнесенные к другим категориям
303 Комитет по охране государственной границы         3929462
Министерства обороны Республики Казахстан
402 Государственный следственный комитет Республики   5633472
Казахстан
410 Комитет национальной безопасности Республики      2043879
Казахстан
635 Государственная техническая комиссия по защите      14167
информации при Правительстве Республики Казахстан
4        Образование                                      14774640
1      Дошкольное образование                             667756
208 Министерство обороны Республики Казахстан           40159
4    215 Министерство транспорта и коммуникаций             186669
Республики Казахстан
224 Министерство образования и культуры                402480
Республики Казахстан
303 Комитет по охране государственной границы            3344
Министерства обороны Республики Казахстан
696 Хозяйственное Управление Президента и Правительства 32262
Республики Казахстан
697 Медицинский центр Управления Делами Президента       2842
Республики Казахстан
2      Начальное и среднее образование                    705593
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики  303370
Казахстан
224 Министерство образования и культуры Республики     402223
Казахстан
4      Среднее специальное образование                    785949
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан   198208
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан  115285
208 Министерство обороны Республики Казахстан          125381
217 Министерство финансов Республики Казахстан          77427
224 Министерство образования и культуры Республики     261471
Казахстан
640 Международный Казахско-Турецкий университет имени    8177
Х.А.Ясави
5      Профессиональная подготовка кадров                 178886
1    Учебные заведения и курсы по переподготовке кадров 178886
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан   79971
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан    1211

206  Қазақстан Республикасының Ғылым        |     16766
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |      3321
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |      1620
министрлiгi                            |
221  Қазақстан Республикасының Әдiлет       |      4139
министрлiгi                            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |     31854
мәдениет министрлiгi                   |
641  Әль-Фараби атындағы Қазақ Мемлекеттiк  |     16621
Ұлттық университетi                    |
648  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң      |     23383
жанындағы мемлекеттiк қызметшiлердi    |
қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн|
көтеру институты                       |
6         Жоғары бiлiм беру                      |  10008296
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |    237050
министрлiгi                            |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |   1157458
сақтау министрлiгi                     |
204  Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер |     36279
министрлiгi                            |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |    791841
министрлiгi                            |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |     37824
министрлiгi                            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |   5983729
мәдениет министрлiгi                   |
402  Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк     |    261413
тергеу комитетi                        |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |    141246
қауiпсiздiк комитетi                   |
611  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |     31287
жанындағы Ұлттық жоғары Мемлекеттiк    |
басқару мектебi                        |
640  Қ.Яссауи атындағы Халықаралық          |    194245
Қазақ-Түрiк университетi               |
641  Әл-Фараби атындағы Қазақ Мемлекеттiк   |   1100000
Ұлттық университетi                    |
645  Қазақстан Республикасы Президентiнiң   |     35924
жанындағы Қазақстан менеджмент, эконо. |
мика және болжау институты             |
7         Деңгейлерi бойынша айқындалмайтын бiлiм|   1979453
беру саласындағы қызметтер             |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |   1660644
мәдениет министрлiгi                   |
299  Басқа ұйымдар                          |    318809
8         Бiлiм беру саласындағы қосалқы         |     79509
қызметтер                              |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |       855
сақтау министрлiгi                     |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |     10551
шаруашылығы министрлiгi                |

206 Министерство науки - Академия наук Республики       16766
Казахстан
213 Министерство труда и социальной защиты населения     3321
Республики Казахстан
217 Министерство финансов Республики Казахстан           1620
221 Министерство юстиции Республики Казахстан            4139
224 Министерство образования и культуры Республики      31854
Казахстан
641 Казахский государственный национальный              16621
университет имени Аль-Фараби
648 Институт переподготовки и повышения квалификации    23383
государственных служащих при Правительстве
Республики Казахстан
6      Высшее образование                               10008296
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан   237050
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан 1157458
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан   36279
208 Министерство обороны Республики Казахстан          791841
217 Министерство финансов Республики Казахстан          37824
224 Министерство образования и культуры Республики    5983729
Казахстан
402 Государственный следственный комитет Республики    261413
Казахстан
410 Комитет национальной безопасности Республики       141246
Казахстан
611 Национальная Высшая Школа Государственного          31287
Управления при Президенте Республики Казахстан
640 Международный Казахско-Турецкий университет имени  194245
Х.А.Ясави
4    641 Казахский государственный национальный            1100000
университет имени Аль-Фараби
645 Казахстанский институт менеджмента, экономики и     35924
прогнозирования при Президенте Республики
Казахстан
7      Услуги в области образования, не                   1979453
определяемые по уровням
224 Министерство образования и культуры Республики     1660644
Казахстан
299 Прочие организации                                  318809
8      Вспомогательные услуги в области                     79509
образования
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан      855
212 Министерство сельского хозяйства Республики          10551
Казахстан

215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |      5114
коммуникациялар министрлiгi            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |     46380
мәдениет министрлiгi                   |
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |     16609
және сауда министрлiгi                 |
9         Басқа санаттарға жатқызылмаған бiлiм   |    369198
беру саласындағы жұмыс пен қызмет      |
көрсетулер                             |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    369198
мәдениет министрлiгi                   |
5                Денсаулық сақтау                       |   6334615
1            Ауруханалар                            |   3069370
1         Кең профильдi ауруханалар              |   2782811
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |   1692939
сақтау министрлiгi                     |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |    200000
коммуникациялар министрлiгi            |
697  Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс|    890172
Басқармасының Медициналық орталығы     |
3         Медициналық орталықтар мен             |     18923
перзентханалар                         |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |     18923
сақтау министрлiгi                     |
5         Басқа iшкi топтарға жатқызылмаған      |    267636
аурухана мекемелерiнiң жұмысы мен      |
қызмет көрсетулерi                     |
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |     90842
министрлiгi                            |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |     85300
министрлiгi                            |
303  Қазақстан Республикасы Қорғаныс        |     81044
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара      |
күзетi жөнiндегi комитетi              |
678  Республикалық ұлан                     |     10450
2            Емханалар және дәрiгерлер, тiс         |    125034
дәрiгерлерi мен орма медициналық       |
қызметкерлердiң қызмет көрсетулерi     |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |     99212
сақтау министрлiгi                     |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |     25822
қауiпсiздiк комитетi                   |
3            Халықтың денсаулығын сақтау            |   1669577
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |     76580
министрлiгi                            |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |   1453634
сақтау министрлiгi                     |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |     15627
министрлiгi                            |
402  Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк     |      7952
тергеу комитетi                        |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |     11580
қауiпсiздiк комитетi                   |
5           611  Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс|    104204
Басқармасының Медициналық орталығы     |
4            Дәрi-дәрмек, медициналық жабдық пен    |    774000
аспаптар және дәрiгердiң нұсқамасы     |
бойынша пайдаланылатын өзге де өнiм    |

215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики     5114
Казахстан
224 Министерство образования и культуры Республики       46380
Казахстан
228 Министерство экономики и торговли Республики         16609
Казахстан
9      Деятельность и услуги в области                     369198
образования, не отнесенные к другим категориям
224 Министерство образования и культуры Республики      369198
Казахстан
5        Здравоохранение                                    6334615
1      Больницы                                           3069370
1    Больницы широкого профиля                          2782811
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан  1692639
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики   200000
Казахстан
697 Медицинский центр Управления Делами Президента      890172
Республики Казахстан
3    Медицинские центры и родильные дома                  18923
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан    18923
5    Деятельность и услуги больничных учреждений, не     267636
отнесенные к другим подгруппам
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан     90842
208 Министерство обороны Республики Казахстан            85300
303 Комитет по охране государственной границы            81044
Министерства обороны Республики Казахстан
678 Республиканская гвардия                              10450
2      Поликлиники и услуги врачей, стоматологов           125034
и среднего медперсонала
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан    99212
410 Комитет национальной безопасности Республики         25822
Казахстан
3      Охрана здоровья населения                          1669577
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан     76580
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан  1453634
208 Министерство обороны Республики Казахстан            15627
402 Государственный следственный комитет Республики       7952
Казахстан
410 Комитет национальной безопасности Республики         11580
Казахстан
5    697 Медицинский центр Управления Делами Президента      104204
Республики Казахстан
4      Медикаменты, медицинское оборудование и             774000
инструменты и прочая продукция,
используемые по предписанию врача

203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |    774000
сақтау министрлiгi                     |
6            Денсаулық сақтау саласындағы басқа     |    696634
санаттарға жатқызылмаған жұмыс пен     |
қызмет                                 |
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |    696634
сақтау министрлiгi                     |
6                Әлеуметтiк сақтандыру және             |   8943802
қамсыздандыру                          |
1            Әлеуметтiк сақтандыру                  |   8614877
2        Зейнетақы бағдарламалары               |   5932982
201  Қазақстан Республикасының Iшкi iстер   |   2834800
министрлiгi                            |
208  Қазақстан Республикасының Қорғаныс     |   2294820
министрлiгi                            |
303  Қазақстан Республикасы Қорғаныс        |    208421
министрлiгiнiң Мемлекеттiк шекара      |
күзетi жөнiндегi комитетi              |
402  Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк  |    182902
тергеу комитетi                        |
410  Қазақстан Республикасының Ұлттық       |    412039
қауiпсiздiк комитетi                   |
6        Әлеуметтiк көмектiң басқа да түрлерi   |   2681895
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |   1256476
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |   1425419
коммуникациялар министрлiгi            |
3            Әлеуметтiк қамсыздандыру               |    258406
2        Әлеуметтiк қамсыздандыру - интернат    |     24090
үлгiсiндегi басқа да мекемелер         |
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |     24090
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
5        Интернат үлгiсiндегi мекемелер арқылы  |    234316
көрсетiлмейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру|
қызметтерi                             |
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |    234316
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
4            Басқа санаттарға жатқызылмаған         |     70519
әлеуметтiк сақтандыру мен әлеуметтiк   |
қамсыздандыру саласындағы қызмет       |
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |     70519
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
8                Демалысты ұйымдастыру және мәдениет    |   7311757
саласындағы қызмет                     |
1            Бос уақыт пен демалысты ұйымдастыру    |   1092041
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |   1086764
мәдениет министрлiгi                   |
696  Қазақстан Республикасының Президентi   |      5277
мен Үкiметiнiң Шаруашылық Басқармасы   |
2            Мәдениет саласындағы қызмет            |   1642153
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |   1642153
мәдениет министрлiгi                   |
3            Теледидар және радиохабар, баспа       |   4577563
мекемелерi мен қызметтерi              |

203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан   774000
6      Деятельность и услуги в области                     696634
здравоохранения, не отнесенные к другим
категориям
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан   696634
6        Социальное страхование и обеспечение               8943802
1      Социальное страхование                             8614877
2    Пенсионные программы                               5932982
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан   2834800
208 Министерство обороны Республики Казахстан          2294820
303 Комитет по охране государственной границы           208421
Министерства обороны Республики Казахстан
402 Государственный следственный комитет Республики     182902
Казахстан
410 Комитет национальной безопасности Республики        412039
Казахстан
6    Другие виды социальной помощи                      2681895
213 Министерство труда и социальной защиты населения   1256476
Республики Казахстан
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики  1425419
Казахстан
3      Социальное обеспечение                              258406
2    Социальное обеспечение - прочие учреждения           24090
интернатского типа
213 Министерство труда и социальной защиты населения     24090
Республики Казахстан
5    Услуги по социальному обеспечению, оказываемые не   234316
через учреждения интернатского типа
213 Министерство труда и социальной защиты населения    234316
Республики Казахстан
4      Деятельность в области социального страхования       70519
и социального обеспечения, не отнесенная к
другим категориям
213 Министерство труда и социальной защиты населения     70519
Республики Казахстан
8        Организация отдыха и деятельность в сфере          7311757
культуры
1      Организация досуга и отдыха                        1092041
224 Министерство образования и культуры Республики     1086764
Казахстан
696 Хозяйственное Управление Президента и                 5277
Правительства Республики Казахстан
2      Деятельность в области культуры                    1642153
224 Министерство образования и культуры Республики     1642153
Казахстан
8 3      Телевидение и радиовещание, издательские           4577563
учреждения и службы

215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |   1464540
коммуникациялар министрлiгi            |
8   3       636  Қазақ мемлекеттiк ақпарат агенттiгi    |     13200
650  "Қазақстан телевизиясы және радиосы"   |   1803093
корпорациясы                           |
656  "Мир" мемлекетаралық телерадио         |     31930
компаниясы                             |
664  Қазақстан Республикасының Баспа және   |    788405
бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi     |
ұлттық агенттiгi                       |
689  Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң      |    476395
"Хабар агенттiгi" республикалық        |
мемлекеттiк кәсiпорны                  |
9                Отын-энергетика кешенi                 |   1093000
1            Отын                                   |   1093000
1        Көмiр және қатты қазба отынның басқа   |   1093000
да түрлерiн өндiру                     |
699  Қазақстан Республикасының мемлекеттiк  |   1093000
Медетшi банкi                          |
10                Ауыл, су және орман шаруашылығы, балық |   9827256
аулау, аң аулау және табиғат қорғау    |
1            Ауыл шаруашылығы                       |   8470092
1        Ауыл шаруашылық жерлерi мен су         |    293350
ресурстарын басқару                    |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    293350
шаруашылығы министрлiгi                |
2        Жер реформалары және жерге орналастыру |    600000
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    600000
шаруашылығы министрлiгi                |
3        Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн   |   4889000
қолдау                                 |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |   4889000
шаруашылығы министрлiгi                |
5        Мал дәрiгерлiк қызмет көрсету          |   1451999
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |   1451999
шаруашылығы министрлiгi                |
6        Ауыл шаруашылығы зиянкестерiне         |    971033
қарсы күрес                            |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    971033
шаруашылығы министрлiгi                |
7        Басқа санаттарға жатқызылмаған ауыл    |    264710
шаруашылығы саласындағы қызмет         |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    264710
шаруашылығы министрлiгi                |
2            Орман шаруашылығы                      |    869914
206  Қазақстан Республикасының Ғылым        |      2370
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    867544
шаруашылығы министрлiгi                |
3            Балық аулау және аң аулау              |     9
0000

215 Министерство транспорта и коммуникаций             1464540
Республики Казахстан
636 Казахское государственное информационное агентство   13200
650 Корпорация "Телевидение и радио Казахстана"        1803093
656 Межгосударственная телерадиокомпания "Мир"           31930
664 Национальное агентство Республики Казахстан по      788405
делам печати и массовой информации
689 Республиканское государственное предприятие         476395
"Агентство Хабар" Правительства Республики
Казахстан
9        Топливно-энергетический комплекс                   1093000
1      Топливо                                            1093000
1    Добыча угля и других видов твердого ископаемого    1093000
топлива
699 Государственный Реабилитационный банк Республики   1093000
Казахстан
10       Сельское, водное и лесное хозяйство,               9827256
рыболовство, охота и охрана природы
1      Сельское хозяйство                                 8470092
1    Управление сельскохозяйственными землями и водными  293350
ресурсами
212 Министерство сельского хозяйства Республики         293350
Казахстан
2    Земельная реформа и землеустройство                 600000
212 Министерство сельского хозяйства Республики         600000
Казахстан
3    Поддержка сельскохозяйственных                     4889000
товаропроизводителей
212 Министерство сельского хозяйства Республики        4889000
Казахстан
5    Ветеринарное обслуживание                          1451999
212 Министерство сельского хозяйства Республики        1451999
Казахстан
6    Борьба с сельскохозяйственными вредителями          971033
212 Министерство сельского хозяйства Республики         971033
Казахстан
7    Деятельность в области сельского хозяйства, не      264710
отнесенная к другим категориям
212 Министерство сельского хозяйства Республики         264710
Казахстан
2      Лесное хозяйство                                    869914
206 Министерство науки - Академия наук Республики         2370
Казахстан
212 Министерство сельского хозяйства Республики         867544
Казахстан
3      Рыболовство и охота                                  90000

212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |     90000
шаруашылығы министрлiгi                |
4            Ауыл шаруашылығы саласындағы           |      5580
зерттеулер және тәжiрибелiк әзiрлемелер|
206  Қазақстан Республикасының Ғылым        |      5580
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
11                Басқа санаттарға жатқызылмаған ауыл    |    391670
шаруашылығы, балық аулау, аң аулау     |
және табиғат қорғау саласындағы        |
жұмыс және қызмет көрсетулер           |
218  Қазақстан Республикасының Экология және|    391670
биоресурстар министрлiгi               |
Кен өндiру өнеркәсiбi және отынды      |   4241000
қоспағанда, пайдалы қазбалар; өңдеу    |
өнеркәсiбi; құрылыс                    |
1            Кен өндiру өнеркәсiбi және отынды      |    107000
қоспағанда пайдалы қазбалар            |
206  Қазақстан Республикасының Ғылым        |    107000
министрлiгi - Ғылым академиясы         |
3            Құрылыс                                |   2980000
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |     60000
және сауда министрлiгi                 |
667  Екiншi сатыдағы банк                   |   2920000
11   4            Басқа санаттарға жатқызылмаған кен     |   1154000
өндiру өнеркәсiбi және пайдалы         |
қазбалар, ұқсатушы өнеркәсiп және      |
құрылыс саласындағы жұмыс пен қызмет   |
көрсетулер                             |
229  Қазақстан Республикасының Энергетика   |   1154000
және табиғи ресурстар министрлiгi      |
12                Көлiк және байланыс                    |    261259
2            Су көлiгi                              |     80173
2        Су көлiгiн пайдалану                   |     80173
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |     80173
коммуникациялар министрлiгi            |
7            Байланыс жүйелерi                      |    117983
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |    117983
коммуникациялар министрлiгi            |
8            Басқа санаттарға жатқызылмаған көлiк   |     63103
және байланыс саласындағы қызмет       |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |     63103
коммуникациялар министрлiгi            |
13                Экономикалық қызметпен байланысты      |  27941887
басқа да қызмет көрсетулер             |
3            Көп мақсатты даму жобалары             |   1904040
104  Қазақстан Республикасы                 |   1849860
Премьер-Министрiнiң Кеңесi             |
225  Қазақстан Республикасының Ауыл         |     54180
шаруашылығы министрлiгi                |
4            Еңбектi жалпы ұйымдастыруды қоспағанда |   5383134
жалпы шаруашылық және коммерциялық     |
қызмет                                 |

212 Министерство сельского хозяйства Республики          90000
Казахстан
4      Исследования и экспериментальные                      5580
разработки в области сельского хозяйства
206 Министерство науки - Академия наук Республики         5580
Казахстан
11     Деятельность и услуги в области сельского           391670
хозяйства, рыболовства, охоты и охраны
природы, не отнесенные к другим
категориям
218 Министерство экологии и биоресурсов Республики      391670
Казахстан
11       Горнодобывающая промышленность и                   4241000
полезные ископаемые, за исключением
топлива; обрабатывающая промышленность;
строительство
1      Горнодобывающая промышленность и                    107000
полезные ископаемые, за исключением топлива
206 Министерство науки - Академия наук Республики       107000
Казахстан
3      Строительство                                      2980000
228 Министерство экономики и торговли Республики         60000
Казахстан
667 Банк второго уровня                                2920000
4      Деятельность и услуги в области горнодобывающей    1154000
промышленности и полезных ископаемых,
обрабатывающей промышленности и строительства,
не отнесенные к другим категориям
229 Министерство энергетики и природных ресурсов       1154000
Республики Казахстан
12       Транспорт и связь                                   261259
2      Водный транспорт                                     80173
2    Эксплуатация водного транспорта                      80173
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики    80173
Казахстан
7      Системы связи                                       117983
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики   117983
Казахстан
8      Деятельность в области транспорта и связи, не        63103
отнесенная к другим категориям
215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики    63103
Казахстан
13       Прочие услуги, связанные с экономической          27941887
деятельностью
3      Многоцелевые проекты развития                      1904040
104 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан   1849860
212 Министерство сельского хозяйства Республики          54180
Казахстан
4      Общая хозяйственная и коммерческая                 5383134
деятельность, за исключением общей
организации труда

218  Қазақстан Республикасының Экология     |    721182
және биоресурстар министрлiгi          |
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |   4518298
және сауда министрлiгi                 |
229  Қазақстан Республикасының Энергетика   |    115108
және табиғи ресурстар министрлiгi      |
605  Қазақстан Республикасының Стратегиялық |     28546
ресурстарды бақылау жөнiндегi агенттiгi|
5            Еңбектi жалпы ұйымдастыру              |    572760
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |    572760
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
6            Басқа санаттарға жатқызылмаған         |  20081953
экономикалық қызметпен байланысты өзге |
де қызмет көрсетулер                   |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    154800
шаруашылығы министрлiгi                |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |   7148500
министрлiгi                            |
221  Қазақстан Республикасының Әдiлет       |    464400
министрлiгi                            |
224  Қазақстан Республикасының Бiлiм және   |    425211
мәдениет министрлiгi                   |
299  Басқа ұйымдар                          |  11839042
693  Кәсiпкерлiк қолдау және дамытудың      |     50000
қазақстан орталығы                     |
14                Негiзгi топтарға жатқызылмаған         |  78531777
шығыстар                               |
1            Мемлекеттiк мiндеттемелермен           |  13147822
жасалатын операциялар                  |
1        Проценттер төлеу                       |  12743502
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |  12743502
министрлiгi                            |
2        Мемлекеттiк заемдарды орналастырумен   |    404320
және оларды қайта қаржыландырумен      |
байланысты шығыстар                    |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |    404320
министрлiгi                            |
3            Мемлекеттiк органдардың әртүрлi        |  63583955
деңгейлерi арасындағы жалпы сипаттағы  |
трансферттер                           |
105  Әкiмдер аппараты                       |  25743955
119  Қарағанды облысының әкiмi              |    140000
213  Қазақстан Республикасының Еңбек және   |  36000000
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi  |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |   3500000
министрлiгi                            |
IV. Несиелендiру мен шегерiлген өтеу   |  22387852
Несиелендiру                           |  30769083
14   2            Несиелендiру                           |  30769083
1        Iшкi көздерден iшкi несиелендiру       |  19644195
115  Шығыс Қазақстан облысының әкiмi        |   1109142

218 Министерство экологии и биоресурсов Республики      721182
Казахстан
228 Министерство экономики и торговли Республики       4518298
Казахстан
229 Министерство энергетики и природных ресурсов        115108
Республики Казахстан
605 Агентство по контролю за стратегическими ресурсами   28546
Республики Казахстан
5      Общая организация труда                             572760
213 Министерство труда и социальной защиты населения    572760
Республики Казахстан
13 6     Прочие услуги, связанные с экономической          20081953
деятельностью, не отнесенные к другим
категориям
212 Министерство сельского хозяйства Республики         154800
Казахстан
217 Министерство финансов Республики Казахстан         7148500
221 Министерство юстиции Республики Казахстан           464400
224 Министерство образования и культуры Республики      425211
Казахстан
299 Прочие организации                                11839042
693 Казахстанский центр поддержки и развития             50000
предпринимательства
14       Расходы, не отнесенные к основным группам         78531777
1      Операции с государственными обязательствами       13147822
1    Выплаты процентов                                 12743502
217 Министерство финансов Республики Казахстан        12743502
2    Расходы, связанные с размещением государственных    404320
займов и их рефинансированием
217 Министерство финансов Республики Казахстан          404320
3      Трансферты общего характера между                 65383955
различными уровнями государственных органов
105 Аппарат Акимов                                    25743955
119 Аким Карагандинской области                         140000
213 Министерство труда и социальной защиты населения  36000000
Республики Казахстан
217 Министерство финансов Республики Казахстан         3500000
--------------------------------------------------------------------
Ф/группа
Функция
Подфункция                                            Сумма
Учреждение             Наименование              (в тыс.тенге)
--------------------------------------------------------------------
1!2!3!4!                          4                     !     5
--------------------------------------------------------------------
IV. Кредитование минус погашение                  22387852
Кредитование                                      30769083
14 2     Кредитование                                      30769083
1    Внутреннее кредитование из внутренних источников  19644195
115 Аким Восточно-Казахстанской области                1109142

212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |    874304
шаруашылығы министрлiгi                |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |   1181124
коммуникациялар министрлiгi            |
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |  10104399
министрлiгi                            |
229  Қазақстан Республикасының Энергетика   |    172000
және табиғи ресурстар министрлiгi      |
666  Қазақстан Республикасының мемлекеттiк  |   2205536
Экспорт-импорт банкi                   |
699  Қазақстан Республикасының мемлекеттiк  |   3997690
Медетшi банкi                          |
2        Сыртқы көздерден iшкi несиелендiру     |  10696680
115  Шығыс Қазақстан облысының әкiмi        |    549540
119  Қарағанды облысының әкiмi              |  153948,6
129  Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi     |  117028,8
130  Алматы қаласының әкiмi                 |  425622,6
203  Қазақстан Республикасының Денсаулық    |    890100
сақтау министрлiгi                     |
212  Қазақстан Республикасының Ауыл         |   4167216
шаруашылығы министрлiгi                |
215  Қазақстан Республикасының Көлiк және   |   2917206
коммуникациялар министрлiгi            |
228  Қазақстан Республикасының Экономика    |     87462
және сауда министрлiгi                 |
229  Қазақстан Республикасының Энергетика   |   1210536
және табиғи ресурстар министрлiгi      |
666  Қазақстан Республикасының мемлекеттiк  |    178020
Экспорт-импорт банкi                   |
3        Сыртқы несиелендiру                    |    428208
217  Қазақстан Республикасының Қаржы        |    428208
министрлiгi                            |
5                Өтеу                                   |  -8381231
Кәсiпорындардың заемдары мен қарыздарын|  -8381231
өтеу                                   |
1            Iшкi несиелендiрудi өтеу               |  -6613900
2        Банктер мен банктiк емес қаржы         |  -3913900
мекемелерiн қоспағанда ұйымдардың өтеуi|
2   Орталықтандырылған директивтiк несие   |   -413900
жөнiндегi мерзiмi өткен берешектi және |
проценттердi қайтару                   |
3   Iшкi республикалық есептеме бойынша    |   -300000
несие жөнiнде мерзiмi өткен берешектi  |
қайтару                                |
4   Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қолдау   |  -3200000
қорына берiлген орталықтандырылған     |
дерективтiк несиелер жөнiндегi мерзiмi |
өткен берешектi қайтару                |
4        Банктер мен банктiк емес қаржы         |  -2700000
мекемелерiнiң өтеуi                    |
1    Банктер мен банктiк емес қаржы         |  -2700000
мекемелерiнiң өтеуi                    |
2            Сыртқы қарыздар бойынша борыштарды өтеу|  -1767331
мақсатымен жүргiзiлген iшкi несиелердi |
өтеу                                   |
2        Ұйымдардың өтеуi                       |  -1767331

212 Министерство сельского хозяйства Республики         874304
Казахстан
215 Министерство транспорта и коммуникаций             1181124
Республики Казахстан
217 Министерство финансов Республики Казахстан        10104399
229 Министерство энергетики и природных ресурсов        172000
Республики Казахстан
666 Государственный экспортно-импортный банк           2205536
Республики Казахстан
699 Государственный Реабилитационный банк              3997690
Республики Казахстан
2    Внутреннее кредитование из внешних источников     10696680
115 Аким Восточно-Казахстанской области                 549540
119 Аким Карагандинской области                       153948,6
129 Аким Южно-Казахстанской области                   117028,8
130 Аким г.Алматы                                     425622,6
203 Министерство здравоохранения Республики Казахстан   890100
212 Министерство сельского хозяйства Республики        4167216
Казахстан
215 Министерство транспорта и коммуникаций             2917206
Республики Казахстан
228 Министерство экономики и торговли Республики         87462
Казахстан
229 Министерство энергетики и природных ресурсов       1210536
Республики Казахстан
666 Государственный экспортно-импортный банк            178020
Республики Казахстан
3    Внешнее кредитование                                428208
217 Министерство финансов Республики Казахстан          428208
Погашение                                         -8381231
5        ПОГАШЕНИЕ ЗАЙМОВ И ДОЛГОВ ПРЕДПРИЯТИЙ             -8381231
1      Погашение внутреннего кредитования                -6613900
2    Погашение организациями, исключая банки и         -3913900
небанковские финансовые учреждения
2  Возврат просроченной задолженности и процентов     -413900
по централизованному директивному кредиту
3  Возврат просроченной задолженности по кредиту по   -300000
внутриреспубликанскому зачету
4  Возврат просроченной задолженности по             -3200000
централизованным директивным кредитам,
переданной в Государственный фонд
поддержки сельского хозяйства
4    Погашение банками и небанковскими финансовыми     -2700000
учреждениями
1  Погашение банками и небанковскими финансовыми     -2700000
учреждениями
5 2      Погашение внутреннего кредитования,               -1767331
произведенного с целью погашения долгов по
внешним займам
2    Погашение организациями                           -1767331

1    Қазақстан Республикасының Үкiметi      |  -1767331
мемлекеттiк кепiлдiк берген заемдар    |
бойынша өтеу                           |
V. Бюджет тапшылығы                    | -63673998
6                VI. Қаржыландыру                       |  63673998
1        Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi |   2500000
2        Қаржыландырудың басқа да көздер        |  61173998

1  Погашение по займам, имеющим государственные      -1767331
гарантии Правительства Республики Казахстан
V. Дефицит бюджета                               -63673998
VI. Финансирование                                63673998
6   1    Национальный Банк Республики Казахстан             2500000
2    Другие источники финансирования                   61173998