Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 мамырдағы N 889 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 шiлдедегi N 1091 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
"Жылуды, ыстық және суық суды тұтыну нормаларын қолдануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 мамырдағы N 889 қаулысына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 24 маусымдағы N 193 өкiмiне сәйкес Алматы қаласындағы есептеу құралдарымен жабдықталған үйлерде коммуналдық қызмет көрсетулердiң iс жүзiндегi тұтынуына тексерiстер жүргiзiлдi. Тексерiс қорытындысы бойынша Алматы қаласының әкiмi жылу мен ыстық суды тұтынудың жаңа нормаларын есептедi.
Алматы қаласының жылу жүйелерiн қысқа дайындау жөнiндегi жұмысты жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жылуды, ыстық және суық суды тұтыну нормаларын қолдануды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 мамырдағы N 889 қаулысының 2-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1997 г. N 889
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1997 г. N 1091. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1997 г. N 889 P970889_ "Об упорядочении применения норм потребления тепла, горячей и холодной воды" и распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июня 1997 г. N 193 R970193_ в г. Алматы проведены проверки фактического потребления коммунальных услуг в домах, оснащенных приборами учета. По результатам проверок акимом г. Алматы рассчитаны новые нормы потребления тепла и горячей воды.
В целях активизации работы по подготовке отопительных систем г. Алматы к зиме Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1997 г. N 889  P970889_   "Об упорядочении применения норм потребления тепла, горячей и холодной воды".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан