Қазақстан Республикасындағы 1997 жылдың аң аулау маусымына арналған аңшылық жануарларын аулау лимитiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 11 шiлдедегi N 1101
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 21 қазандағы N 2463
Z933300_
Заңына
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 18,
439-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1 және 2-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасындағы 1997
жылдың аң аулау маусымына арналған аңшылық жануарларын аулау лимитi
бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 11 шiлдедегi
N 1101 қаулысына
1-қосымша
1997 жылдың аң аулау маусымына арналған тұяқты
жануарлардың аңшылық түрлерi мен аюды
аулаудың саны мен лимитi
____________________________________________________________________
Облыстардың атауы   |             Жануарлар түрi
|_______________________________________________
|      бұлан    |  бұғы (оның    |     елiк     |
|               |iшiнде марал)   |              |
|_______________|________________|______________|
|  саны  |аулау |   саны | аулау |  саны |аулау |
|        |лимитi|        | лимитi|       |лимитi|
____________________|________|______|________|_______|_______|______|
Ақмола                  280     25                      386     30
Ақтөбе                                                  119     15
Алматы                                 3299      108   4855    120
Атырау
Шығыс Қазақстан                        1200      120   8640    858
Жамбыл                                                  759     84
Батыс Қазақстан         223     13                      304     30
Қарағанды                                               180     10
Қызылорда
Қостанай                284     19                     3190    120
Маңғыстау

Об утверждении лимитов добычи охотничьих животных в Республике Казахстан на сезон охоты 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997 г. N 1101
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 октября 1993 года N 2463 Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 439) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить лимиты добычи охотничьих животных в Республике Казахстан на сезон охоты 1997 года согласно приложениям 1 и 2.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 1997 г. N 1101
Численность и лимит добычи охотничьих видов
копытных животных и медведя на сезон охоты 1997 года
(голов)
---------------------------------------------------------------------
Наименование        !                Виды животных
областей           !----------------------------------------------
!  лось      !благо-      !  косуля ! кабан
!            !родный      !         !
!            !олень       !         !
!            !(в том      !         !
!            !числе       !         !
!            !марал)      !         !
!------------!------------!---------!----------
!чис- !лимит !чис- !лимит !чис- !ли- !чис- !ли-
!лен- !добычи!лен- !добычи!лен- !мит !лен- !мит
!ность!      !ность!      !ность!до- !ность!до-
!     !      !     !      !     !бычи!     !бычи
---------------------------------------------------------------------
Акмолинская            280   25                  386   30
Актюбинская                                      119   15   468   70
Алматинская                         3299   108   4855  120  3784  210
Атырауская                                                  226   23
Восточно-Казахстанская              1200   120   8640  858  880   87
Жамбылская                                       759   84   494   62
Западно-Казахстанская  223   13                  304   30   1699  192
Карагандинская                                   180   10   730   67
Кызылординская                                              592   30
Костанайская           284   19                  3190  120  912   66
Мангистауская                                               300   30

Павлодар                230     10                     1320     65
Солтүстiк Қазақстан     418     38     998        99   6589    474
Оңтүстiк Қазақстан                                      253     35
Жиыны             1435    105    5497       327  26595   1841
____________________________________________________________________
Жануарлар түрi
____________________________________________________________________
қабан      |   сiбiр тау    |  тоқал бұғы  |      аю
|     ешкiсi     |              |
_________________|________________|______________|__________________
саны  |аулау |   саны | аулау |  саны |аулау |  саны   | аулау
|лимитi|        | лимитi|       |лимитi|         | лимитi
__________|______|________|_______|_______|______|_________|________
1.
2.  468       70
3. 3784      210     11573   654
4.  226       23
5.  880       87       700    56     300      15     1070      66
6.  494       62       775    55
7. 1699      192
8.  730       67
9.  592       30
10. 912       66
11. 300       30
12.
13. 273       27
14. 971      184       917   128
11329     1048     13965   893     300      15     1070      66
Ескертпе: Жабайы тұяқты жануарлардың ұрғашыларын аулау бекiтiлген
лимиттiң, Алматы облысы бойынша маралды атып алу лимитiн
қоспағанда, 40%-нен аспауы тиiс.
ЕСКЕРТУ. Ескертпе сөздермен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.10.07.
N 1420 қаулысымен.
P971420_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 11 шiлдедегi
N 1101 қаулысына
2-қосымша
1997 жылдың аң аулау маусымына арналған
суырларды аулаудың саны мен лимитi
(мың бас)
____________________________________________________________________
Облыстардың атауы    |         Саны         |    Аулау лимитi
_______________________|______________________|_____________________

Павлодарская           230   10                  1320  65
Северо-Казахстанская   418   38     998    99    6589  474  273   27
Южно-Казахстанская                               253   35   971   184
Итого:            1435  105    5497   327  26595  1841 11329 1048
продолжение таблицы
---------------------------------------------------------------------
Наименование        !                Виды животных
областей           !----------------------------------------------
!сибирский   !кабарга     ! медведь
!горный      !            !
!козел       !            !
!------------!------------!--------------------
!чис- !лимит !чис- !лимит !числен-!лимит
!лен- !добычи!лен- !добычи!ность  !добычи
!ность!      !ность!      !       !
!     !      !     !      !       !
---------------------------------------------------------------------
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская            11573  654
Атырауская
Восточно-Казахстанская 700    56    300    15    1070       66
Жамбылская             775    55
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская     917    128
Итого:            13965  893   300    15    1070       66
Примечание: Изъятие самцов диких копытных животных не должно
превышать 40% от утвержденного лимита (за исключением лимита отстрела
марала по Алматинской области).
Сноска. В Примечание внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 7 октября 1997 г. N 1420
P971420_
.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 июля 1997 г. N 1101
Численность и лимит добычи сурка
на сезон охоты 1997 года
(тыс. голов)
---------------------------------------------------------------------
Наименование областей         !  Численность  !  Лимит добычи
---------------------------------------------------------------------

Ақмола                      729,1               26,4
Ақтөбе                       26,5                1,4
Алматы                       56,0                5,2
Шығыс Қазақстан             110,1                9,3
Қарағанды                   371,5               25,4
Қостанай                    119,9                1,3
Павлодар                     72,6                0,3
Солтүстiк Қазақстан          43,3                3,0
Жиыны                      1529,0               72,3

Акмолинская                            729,1          26,4
Актюбинская                             26,5           1,4
Алматинская                             56,0           5,2
Восточно-Казахстанская                 110,1           9,3
Карагандинская                         371,5          25,4
Костанайская                           119,9           1,3
Павлодарская                            72,6           0,3
Северо-Казахстанская                    43,3           3,0
Итого:                           1529,0          72,3