Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 11 шiлдедегi N 1104
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылға арналған Заң
жобасы жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14
P970014_
қаулысымен бекiтiлген Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы Заң жобасы жұмыстарының жобасына
мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
реттiк нөмiрi 46а жол алынып тасталсын:
"46а Мемлекеттiк     Экономсаудаминi,  сәуiр мамыр маусым
қорғаныс тапсырысы   Қаржыминi,
туралы               Iшкiiсминi,
Қорғанысминi,
Әдiлетминi
_____________________
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi үйлестiру
бөлiмi
реттiк нөмiрi 63б мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк         Экономсаудаминi,  қазан қараша желтоқсан
қорғаныс тапсырысы   Қаржыминi,
туралы               Iшкiiсминi,
Қорғанысминi,
Әдiлетминi
_____________________
Үкiмет шешiмдерiн
әзiрлеудi үйлестiру
бөлiмi
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1997 г. N 1104
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в План законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 1997 год, утвержденный постановлением Правительства
Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14
P970014_
"О Плане
законопроектных работ Правительства Республики Казахстана на 1997
год ", следующие изменения и дополнения:
строки, порядковый номер 46а:
"46а О государственном  Минэкономторг,    апрель   май    июнь
оборонном          Минфин,
заказе             МВД,
Минобороны,
Минюст
---------------
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений
исключить;
дополнить строками, порядковый номер 63б, следующего
содержания:
"63б О государственном  Минэкономторг,  октябрь  ноябрь  декабрь
оборонном          Минфин,
заказе             МВД,
Минобороны,
Минюст
----------------
Отдел координации
подготовки
правительственных
решений                               ".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан