Бюджеттiк борыштар бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 17 шiлдедегi N 1121
Бюджеттiк мекемелердiң тұтынған электр энергиясы үшiн берешектерiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Энергопроект" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктерiнiң республикалық бюджетке республикаiшiлiк өзара борыштар есептемесiнiң нәтижесi бойынша берiлген несие бойынша 19 267 000 (он тоғыз миллион екi жүз алпыс жетi мың) теңге сомасындағы берешегiне есептеме жүргiзсiн.
Аталған сома қосымшаға сәйкес республикалық бюджетте ұсталатын және "Жамбыл электр желiсiн тарату компаниясы" акционерлiк қоғамына тұтынған электр энергиясы үшiн берешегi бар мекемелердi қаржыландыру есебiне есептелсiн.
2. "Жамбыл электр желiсiн тарату компаниясы" акционерлiк қоғамы өзiне бюджеттiк мекемелердiң берешегiн осы қаулымен айқындалған сомада жүргiзiлетiн есептеме шеңберiнде "Жамбыл электр желiсiн тарату компаниясы" акционерлiк қоғамының көрсеткен қызметтерi үшiн "Энергопроект" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiне берешегiн
өтеуi есебiне өтесiн.
3. Берешекке есептеме аталған соманы 1997 жылға арналған
республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып,
ағымдағы жылдың 1 қазанындағы жағдай бойынша жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 17 шiлдедегi
N 1121 қаулысына
қосымша
Тұтынылған электр энергиясы үшiн "Жамбыл электр
желiсiн тарату компаниясы" акционерлiк қоғамының
алдында есептемеге қабылданатын берешегi бар
ұйымдардың
ТIЗБЕСI
мың теңге
___________________________________________________________________
Ұйымдар                  | Есептемеге қабылданатын сома
___________________________________________________________________
Бiлiм және мәдениет министрлiгi              6822
Қорғаныс министрлiгi                         8325
Мемлекеттiк тергеу комитетi                  4120
Жиыны                19267

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1997 г. N 1121
В целях сокращения задолженности бюджетных учреждений за потребленную электрическую энергию Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести зачет задолженности товарищества с ограниченной ответственностью "Энергопроект" перед республиканским бюджетом на сумму 19 267 000 (девятнадцать миллионов двести шестьдесят семь тысяч) тенге по кредиту, выданному по результатам внутриреспубликанского зачета взаимных долгов.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования учреждений, содержащихся на республиканском бюджете и имеющих задолженность за потребленную электроэнергию перед акционерным обществом "Жамбылская распределительная электросетевая компания" согласно приложению.
2. В рамках проводимого зачета в сумме, определенной настоящим постановлением, акционерному обществу "Жамбылская распределительная электросетевая компания" погасить задолженность бюджетных учреждений перед ним в счет погашения задолженности акционерного общества "Жамбылская распределительная злектросетевая компания" перед товариществом с ограниченной ответственностью "Энергопроект" за оказанные услуги.
3. Зачет задолженности произвести по состоянию на 1 октября текущего года с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1997 год.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1997 г. N 1121
Перечень
организаций, имеющих задолженность
за потребленную электрическую энергию перед
акционерным обществом "Жамбылская распределительная
электросетевая компания", принимаемую к зачету
тыс. тенге
---------------------------------------------------------------------
Организации                 !  Сумма, принимаемая
!       к зачету
---------------------------------------------------------------------
Министерство образования и культуры             6822
Министерство обороны                            8325
Государственный следственный комитет            4120
ИТОГО                                          19267