Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желоқсандағы N 1894 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 шiлдедегi N 1125 қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Бiлiм және мәдениет министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 878 P970878_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасына:
реттiк нөмiрi 28 жол мынадай редакцияда жазылсын:
"28. Қазақстан Республикасы       туристiк
Бiлiм және мәдениет          қызмет"
министрлiгiнiң Туризм
және спорт департаментi
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1997 года № 1125. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 878 P970878_ "Вопросы Министерства образования и культуры Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29
декабря 1995 г. N 1894
P951894_
"О реализации постановления
Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2201" (САПП
Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки, порядковый номер 28, изложить в следующей редакции:
"28. Департамент туризма и          туристическая
спорта Министерства            деятельность ".
образования и культуры
Республики Казахстан
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан