"Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 шiлдедегi N 1143 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 3465 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж, N 16, 125-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi:
Мемлекеттiк өртке қарсы қызметтiң 12970 бiрлiктегi, оның iшiнде орталық аппараттың 42 бiрлiгi бар 180 бiр бiрлiктегi орталық аппаратының республикалық бюджет қаражаты есебiнен қаржыландырылатын штаттарын;
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң Алматы жоғары техникалық училищесiнiң Көкшетау филиалын.
Мемлекеттiк өртке қарсы қызметтiң жұмысын қамтамасыз ететiн мүлiк пен iстердi басқару жөнiндегi өкiлеттiктердi Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiне берсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінiң 1997.12.18 N 1788 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Алматы жоғары техникалық училищесiнiң Көкшетау филиалының базасында Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiнiң заңды тұлға құқығы бар Көкшетау жоғары техникалық училищесi (бұдан әрi - Училище) құрылсын.
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетi белгiленген тәртiппен Училищенiң Жарғысын бекiтсiн және тiркесiн. Училище бастығын тағайындап, оқу процесiн ұйымдастыру жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінiң 1997.12.18 N 1788 қаулысымен.
3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 2005.06.30. N 662 қаулысымен.
4. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1999.04.27. N 481 қаулысымен.
5. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1999.04.27. N 481 қаулысымен.
6. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiне:
Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет бөлiмшелерiнiң ұсталмайтын қордың санаттарға бөлiнген материалдық құралдары қоймаларын келiсiм-шарт негiзiнде күзету;
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiнiң Алматы жоғары техникалық училищесiнде келiсiм-шарт негiзiнде кемiнде күндiзгi оқу бөлiмiнде 50 және сырттан оқу бөлiмiнде 50 орын шегiнде "өрт қауiпсiздiгi" мамандығы бойынша жоғары бiлiмдi Мемлекеттiк өртке қарсы қызмет кадрларын оқыту мен даярлау жүктелсiн.

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 г. N 1143
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 3465 U973465_ "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 125) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству внутренних дел Республики Казахстан передать Комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям:
штаты Государственной противопожарной службы в количестве 12970 единиц, в том числе 180 единиц, содержащихся за счет средств республиканского бюджета, из них 42 единицы центрального аппарата;
Кокшетауский филиал Алматинского высшего технического училища Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Министерству внутренних дел Республики Казахстан передать Комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям полномочия по управлению имуществом и делами, обеспечивающими функционирование Государственной противопожарной службы.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1997 г. N 1788 P971788_ .
2. Образовать на базе Кокшетауского филиала Алматинского высшего технического училища Министерства внутренних дел Республики Казахстан Кокшетауское высшее техническое училище Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям (далее - Училище) с правами юридического лица.
Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям утвердить и зарегистрировать в установленном порядке устав Училища, назначить начальника Училища, принять необходимые меры по организации учебного процесса.<*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1997 г. N 1788 P971788_ .
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 июня 2005 г. N 662 )
4. (Пункты 4 и 5 исключены - постановлением Правительства РК от 27 апреля 1999 г. N 481 P990481_ )
6. Возложить на Министерство внутренних дел Республики Казахстан:
охрану складов категорированных материальных средств неприкосновенного запаса подразделений Государственной противопожарной службы на договорной основе;
обучение и подготовку кадров Государственной противопожарной службы с высшим образованием по специальности "пожарная безопасность" в Алматинском высшем техническом училище Министерства внутренних дел Республики Казахстан в пределах не менее 50 мест на очной и 50 мест на заочной формах обучения на договорной основе.