Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1749 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1167
Акцизделетiн тауарларды таңбалаудың тәртiбiн жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Акцизделетiн тауарларды жаңа үлгiдегi акциздiк алым маркаларымен мiндеттi түрде таңбалауды енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1749 қаулысына P961749_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 5181-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақтың үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1997 жылғы 1 қазаннан бастап 1-қосымшаға сәйкес темекi
өнiмдерiн және 2-қосымшаға сәйкес акцизделетiн тауарларды";
5-тармақтың екiншi абзацы мынадай мазмұндағы сөйлемдермен
толықтырылсын:
"Акциз ставкаларындағы елеулi айырмашылықты ескере отырып,
шараптар мен күшейтiлген сусындарға арналған жеке акциздiк таңбалар
жасау көзделсiн".
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1749
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 г. N 1167
В целях совершенствования порядка маркировки подакцизных товаров Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1749 P961749_ "О введении обязательной маркировки подакцизных товаров марками акцизного сбора нового образца" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 5181) следующие изменение и
дополнение:
абзац третий пункта 2 изложить в следующей редакции:
"с 1 октября 1997 года - табачных изделий согласно приложению 1
и подакцизных товаров согласно приложению 2";
абзац второй пункта 5 дополнить предложением следующего
содержания:
"Учитывая значительную разницу в ставках акциза, предусмотреть
изготовление отдельных акцизных марок для вин и крепленых напитков".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан