Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 31 шiлдедегi N 1190
"Шетел инвестициялары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер мен өзге де орталық
атқарушы органдар бұрын қабылданған шешiмдердi жоғарыда көрсетiлген
заңға сәйкестiкке келтiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 31 шiлдедегi
N 1190 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "ДАЭКО" акционерлiк компаниясының импортталатын тауарларына кеден бажының ставкаларын және тиiсiнше 1995 жылдың 11 қаңтарына және 1 сәуiрiне дейiн қолданылған қосымша құн салығын салу тәртiбiн қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 қыркүйектегi N 1264 қаулысы.
2. "Италавто" бiрлескен кәсiпорнының қызметiне Қазақстан Республикасының шетел инвестициялары туралы заңдарын қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы N 143 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 ақпандағы N 143 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 шiлдедегi N 945 қаулысы.
4. "Байқоңыр ЛТД" бiрлескен кәсiпорнының қызметiне Қазақстан Республикасының шетел инвестициялары туралы заңдарын қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 тамыздағы N 989 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 г. N 1190
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 июля 1997 г. Z970165_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об иностранных инвестициях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
2. Министерствам, государственным комитетам и иным центральным исполнительным органам привести в соответствие с вышеуказанным Законом ранее принятые решения.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 г. N 1190
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 сентября 1995 г. N 1264 P951264_ "О применении к импортируемым товарам акционерной компании "ДАЭКО" ставок таможенных пошлин и порядка обложения налогом на добавленную стоимость, действовавших соответственно до 11 января и 1 апреля 1995 года".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 143 P960143_ "О применении к деятельности совместного предприятия "Италавто" законодательства Республики Казахстан об иностранных инвестициях".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1996 г. N 945 P960945_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 143".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 г. N 989 P960989_ "О применении к деятельности совместного предприятия "Байконур Лтд" законодательства Республики Казахстан об иностранных инвестициях".