Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 31 шiлдедегi N 1196 Қаулысы. Күші жойылды - Қзақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Лицензиялау туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 маусымдағы Заңын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат):
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. Лицензиарлар Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Банкнот фабрикасына қорғаныс дәрежесi, облыс кодын қамтитын есептiк сериясы мен нөмiрi бар, кiтапша етiп жасалған, тiгiлген және берiлген лицензиялардың (патенттердiң) есебiн жүргiзу мен оларды бақылауға арналған бақылау талондары бар, осы қаулымен белгiленген нысандар бойынша лицензиялар (патенттер) бланкiлерiн дайындауға
тапсырыс орналастырсын";
осы қаулының 1-қосымшасына:
реттiк нөмiрi 14 жолда 3 бағандағы "алкоголь өнiмдерiн өндiру"
деген сөздер "этил спиртi мен алкоголь өнiмдерiн өндiру" деген
сөздермен ауыстырылсын.
реттiк нөмiрi 27 жолда 3-баған мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен
толықтырылсын:
"Алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау мен көтерме сату";
реттiк нөмiрi 34 мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"34. Қазақстан Республикасының   Этил спиртiн сақтау мен сату";
Экономика және сауда
министрлiгi
аталған қаулының 2,3,5 және 6-қосымшалары осы қаулының
қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған қаулының 4-қосымшасына:
"Санитарлық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын жұмыстар мен қызметтер түрлерiнiң тiзбесi" деген I бөлiмнiң 14-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндiру, этил спиртiн сақтау мен сату, алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау мен көтерме сату";
2."Лицензиялау туралы" "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 қаңтардағы N 25 P970025_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 1, 7-құжат):
2-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi -
этил спиртiн сақтау мен сату, алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау
мен көтерме сату бойынша";
II. Министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер мен өзге де орталық
және жергiлiктi атқарушы органдар бұрын қабылданған шешiмдерiн осы
қаулыға сәйкес келтiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 31 шiлдедегi
N 1196 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1894 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының елтаңбасы
Мемлекеттiк лицензия
___________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
___________________________________________________________айналысуға
("Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң
____________________________________________________________________
Заң күшi бар Жарлығына сәйкес қызмет түрiнiң  iс-әрекеттiң)
____________________________________________________________________
атауы)
_____________________________________________________________берiлдi.
Лицензияның қолданылуының айрықша жағдайлары _______________________
____________________________________________________________________
("Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң
____________________________________________________________________
күшi бар Жарлығының 4-бабына сәйкес)
Филиалдары, өкiлдiктерi ____________________________________________
(орналасқан жерi, реквизиттерi)
____________________________________________________________________
Лицензия берген орган, ________________________________________
(лицензиялау органының толық атауы)
____________________________________________________________________
Басшысы (уәкiлеттi адам)____________________________________________
(лицензиялау органының басшысының
____________________________________________________________________
(уәкiлеттi адамның) аты-жөнi)
Лицензия берiлген күн 199__ жылғы " " ________________
Лицензияның нөмiрi __________________________ N ____________________
____________қаласы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1894 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының елтаңбасы
Мемлекеттiк лицензия
(патент)
___________________________________________________________________
(жеке тұлғаның толық аты-жөнi)
___________________________________________________________айналысуға
("Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң
____________________________________________________________________
Заң күшi бар Жарлығына сәйкес қызмет (iс-әрекет) түрiнiң атауы)
_____________________________________________________________берiлдi.
Лицензияның қолданылуының айрықша жағдайлары _______________________
____________________________________________________________________
("Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң
____________________________________________________________________
күшi бар Жарлығының 4-бабына сәйкес)
Лицензия берген орган, _____________________________________________
(лицензиялау органының толық атауы)
____________________________________________________________________
Басшысы (уәкiлеттi адам)____________________________________________
(лицензиялау органының басшысының
____________________________________________________________________
(уәкiлеттi адамының) аты-жөнi)
Лицензия берiлген күн 199__ жылғы " " ________________
Лицензияның нөмiрi __________________________ N ____________________
____________қаласы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1894 қаулысына
5-қосымша
___________________________________________________________________
(Лицензиялау органының толық атауы)
___________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
Ө Т I Н I Ш
Қазақстан Республикасының аумағында немесе одан тысқары
жерлерде __________________________________________________________
(қызметтiң (iс-әрекеттiң) түрi көрсетiлсiн)
_______________ жүзеге асыруға лицензия беруiңiздi сұраймын
Ұйым туралы мәлiметтер:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 года № 1196. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. Z970121_ "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
I. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1894 P951894_ "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515):
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Лицензиарам разместить на Банкнотной фабрике Национального Банка Республики Казахстан заказ на изготовление бланков лицензий (патентов), имеющих степень защищенности, учетную серию и номер, включающих код области, сброшюрованных, прошитых и имеющих контрольные талоны для учета и контроля выданных лицензий (патентов), по формам, установленным настоящим постановлением";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 14, в графе 3 слова "производство
алкогольной продукции" заменить словами "производство этилового
спирта и алкогольной продукции";
в строке, порядковый номер 27, графу 3 дополнить абзацем
следующего содержания:
"Хранение и оптовая реализация алкогольной продукции (кроме
пива)";
дополнить строкой, порядковый номер 34, следующего содержания:
"34 Министерство экономики и      Хранение и реализация
торговли Республики           этилового спирта";
Казахстан
приложения 2, 3, 5 и 6 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 4 к указанному постановлению:
пункт 14 раздела I "Перечень видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов санитарного надзора" изложить в следующей редакции:
"14. Производство этилового спирта и алкогольной продукции, хранение и реализация этилового спирта, хранение и оптовая реализация алкогольной продукции (кроме пива)".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 января 1997 г. N 25 P970025_ "О дополнительных мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О лицензировании" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 1, ст. 7):
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"Министерство экономики и торговли Республики Казахстан по хранению и реализации этилового спирта, хранению и оптовой реализации алкогольной продукции (кроме пива)".
II. Министерствам, государственным комитетам и иным центральным и местным исполнительным органам привести ранее принятые решения в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 1997 г. N 1196
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 г. N 1894
ГЕРБ
Республики Казахстан
ГОСУДАРСТВЕННАЯ ЛИЦЕНЗИЯ
Выдана_________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
_______________________________________________________________
на занятие_____________________________________________________
(наименование вида деятельности (действия) в
_______________________________________________________________
соответствии с Указом Президента Республики Казахстан,
_______________________________________________________________
имеющим силу Закона, "О лицензировании")
_______________________________________________________________
Особые условия действия лицензии_______________________________
(в соответствии со статьей 4
_______________________________________________________________
Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу
_______________________________________________________________
Закона, "О лицензировании")
Филиалы, представительства_____________________________________
(местонахождение, реквизиты)
_______________________________________________________________
Орган, выдавший лицензию_______________________________________
(полное наименование органа
_______________________________________________________________
лицензирования)
Руководитель (уполномоченное лицо)_____________________________
_______________________________________________________________
(фамилия и инициалы руководителя (уполномоченного лица)
_______________________________________________________________
органа, выдавшего лицензию)
Дата выдачи лицензии "___"_____________199__г.
Номер лицензии______________N__________________
Город________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 г. N 1894
ГЕРБ
Республики Казахстан
ГОСУДАРСТВЕННАЯ ЛИЦЕНЗИЯ
(патент)
Выдана_________________________________________________________
(полностью фамилия, имя, отчество физического лица)
_______________________________________________________________
на занятие_____________________________________________________
(наименование вида деятельности (действий) в
_______________________________________________________________
соответствии с Указом Президента Республики Казахстан,
_______________________________________________________________
имеющим силу Закона, "О лицензировании")
Особые условия действия лицензии_______________________________
(в соответствии со статьей 4
_______________________________________________________________
Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона,
_______________________________________________________________
"О лицензировании")
Орган, выдавший лицензию_______________________________________
(полное наименование органа
_______________________________________________________________
лицензирования)
Руководитель (уполномоченное лицо)_____________________________
_______________________________________________________________
(фамилия и инициалы руководителя (уполномоченного лица)
_______________________________________________________________
органа, выдавшего лицензию)
Дата выдачи лицензии "____"________________199__г.
Номер лицензии______________N_________________
Город____________________
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 г. N 1894
В______________________________________________________________
(полное наименование органа лицензирования)
от_____________________________________________________________
(полное наименование юридического лица)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать лицензию на осуществление_________________________
(указать вид
_______________________________________________________________
деятельности (действия)
на территории или за пределами территории
Республики Казахстан___________________________________________
Сведения об организации:

1. Меншiк нысаны __________________________________________________
2. Құрылған жылы __________________________________________________
3. Тiркелуi туралы куәлiк _________________________________________
___________________________________________________________________
(N, кiм және қашан берген)
4. Мекен-жайы _____________________________________________________
(индексi, қала, аудан, облыс, көшесi, үй, N
___________________________________________________________________
телефон, факс)
5. Есеп-шоты ______________________________________________________
(шот N, банктiң атауы және орналасқан жерi)
6. Филиалдары, өкiлдiктерi ________________________________________
(орналасқан жерi және реквизиттерi)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
7. Қоса берiлiп отырған құжаттар:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Басшы ______________              _________________________________
(қолы)                     (тегi, аты, әкесiнiң аты)
Мөрдiң орны
199__ жылғы _________________
Өтiнiш 199__ жылғы __________________ қарауға қабылданды
___________________________________________________________________
(лицензиялау органының жауапты адамының қолы, тегi, аты,
әкесiнiң аты)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1894 қаулысына
6-қосымша
___________________________________________________________________
(Лицензиялау органының толық атауы)
___________________________________________________________________
(жеке тұлғаның толық аты-жөнi)
Ө Т I Н I Ш
Қазақстан Республикасының аумағында немесе одан тысқары
жерлерде __________________________________________________________
(қызметтiң (iс-әрекеттiң) түрi көрсетiлсiн)
_______________ жүзеге асыруға лицензия беруiңiздi сұраймын
Жеке тұлға туралы мәлiметтер:
1. Туған жылы _____________________________________________________
2. Төлқұжат деректерi_______________________________________________
(сериясы, N, кiм және қашан берген)
3. Бiлiмi___________________________________________________________
(мамандығы болған жағдайда дипломның (өзге құжаттың)
____________________________________________________________________
N, оқу орынының атауы, бiтiрген жылы)
4. Шаруашылық жүргiзушi субъектiнi тiркегенi туралы куәлiк
(қажет болған жағдайда)_____________________________________________
___________________________________________________________________
(N, кiм және қашан берген)

1. Форма собственности_________________________________________
2. Год создания________________________________________________
3. Свидетельство о регистрации ________________________________
_______________________________________________________________
(N, кем и когда выдано)
4. Адрес_______________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, N дома,
_______________________________________________________________
телефон, факс)
5. Расчетный счет _____________________________________________
(N счета, наименование и местонахождение банка)
6. Филиалы, представительства _________________________________
(местонахождение и реквизиты)
7. Прилагаемые документы:
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
Руководитель __________________  ______________________________
(подпись)          (фамилия, имя, отчество)
Место печати
"___"______________199__ г.
Заявление принято к рассмотрению "____"____________199__г.
_______________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица органа
лицензирования)
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 г. N 1894
В______________________________________________________________
(полное наименование органа лицензирования)
от_____________________________________________________________
(полностью фамилия, имя, отчество физического лица)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать лицензию на осуществление_________________________
(указать вид
_______________________________________________________________
деятельности (действия)
на территории или за пределами территории
Республики Казахстан___________________________________________
Сведения о физическом лице:
1. Год рождения _______________________________________________
2. Паспортные данные___________________________________________
(серия, N, кем и когда выдан)
3. Образование_________________________________________________
(при наличии специальности, N диплома (иного документа),
_______________________________________________________________
наименование учебного заведения, год окончания)
4. Свидетельство о регистрации хозяйствующего субъекта (в
случае необходимости)_______________________________________
(N, кем и когда выдано)

5. Мекен-жайы _____________________________________________________
6. Жұмыс орны _____________________________________________________
7. Есеп-шоты (егер бар болса)______________________________________
(шотының N, банктiң атауы және
___________________________________________________________________
орналасқан жерi)
8. Қоса берiлiп отырған құжаттар:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Қолы ______________              _________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты)
199__ жылғы _________________
Өтiнiш 199__ жылғы __________________ қарауға қабылданды
___________________________________________________________________
(лицензиялау органының жауапты адамының қолы, тегi, аты,
әкесiнiң аты)

5. Домашний адрес______________________________________________
6. Место работы _______________________________________________
7. Расчетный счет (если имеется)_______________________________
(N счета, наименование и
местонахождение банка)
8. Прилагаемые документы:
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
__________________           __________________________________
(подпись)                      (фамилия, имя, отчество)
"___"_____________199__г.
Заявление принято к рассмотрению "___"___________199__г.
_______________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица органа
лицензирования)                                             "