Инвестициялық жекешелендiру қорларының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1208. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 755 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.10.2021 № 755 қаулысымен.
"Шаруашылық серiктестiктерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қоса берiлiп отырған:
инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнiң жалпы жиналысын әзiрлеудiң және өткiзудiң ерекшелiктерi туралы ереже;
сырттай дауыс беруге арналған бюллетеннiң үлгi нысаны;
инвестициялық жекешелендiру қорларын қайта құру жөнiндегi шаралар жоспары бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнiң тiзiлiмiн қалыптастыру мақсатында бiр ай мерзiм iшiнде инвестициялық жекешелендiру қорларына жекешелендiру купондарын салған Қазақстан Республикасының азаматтары туралы мәлiметтер берсiн, инвестициялық жекешелендiру қорларының өтiнiшi бойынша аталған мәлiметтердi нақтыласын.
3. Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкi берген жоғарыда аталған мәлiметтердiң толықтығы мен сенiмдiлiгi үшiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi жауап бередi деп белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi:
екi ай мерзiм iшiнде Инвестициялық жекешелендiру қорлары туралы ережеде көзделген ақпаратты, сондай-ақ инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнiң бiрiншi жалпы жиналысы өткiзiлетiн күндi қамтитын инвестициялық жекешелендiру қорларының есептерiн жинап, оларға талдау жасасын және инвестициялық жекешелендiру қорларына оларды қайта тiркеудi, қайта ұйымдастыруды не таратуды ұсынсын;
акционерлердiң бiрiншi жалпы жиналысын өткiзгенге дейiн инвестициялық жекешелендiру қорларының инвестициялық жекешелендiру купондарына акциялардың мемлекеттiк пакетiн сатып алуға деген құқығын әрбiр инвестициялық жекешелендiру қорымен аталған акцияларды, ал акциялар эмиссиясы мемлекеттiк тiркеуден өтпеген жағдайда - акционерлiк қоғамның жарғылық капиталындағы тиiстi қатысу үлесiн сатып алу-сату шарттарын жасасу арқылы ресiмдеудi аяқтасын;
инвестициялық жекешелендiру қорларының акционерлерiне инвестициялық жекешелендiру қорларының есебiмен танысу және сырттай дауыс беруге арналған бюллетеньдердi байланыс бөлiмшелерiнен немесе Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiнен баспасөзде инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнiң жалпы жиналысының өткiзiлуi туралы ақпарат жарияланғанға дейiн алу мүмкiндiгiн қамтамасыз етсiн.

Вопросы инвестиционных приватизационных фондов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1208. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2021 года № 755,
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.10.2021 № 755.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952255_ "О хозяйственных товариществах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
Положение об особенностях подготовки и проведения общего собрания акционеров инвестиционных приватизационных фондов;
типовую форму бюллетеня для заочного голосования;
план мероприятий по преобразованию инвестиционных приватизационных фондов.
2. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан в целях формирования реестров акционеров инвестиционных приватизационных фондов в месячный срок предоставить инвестиционным приватизационным фондам сведения о гражданах Республики Казахстан, вложивших в инвестиционные приватизационные фонды приватизационные инвестиционные купоны, по заявлениям инвестиционных приватизационных фондов произвести уточнение указанных сведений.
3. Установить, что ответственность за полноту и достоверность вышеуказанных сведений, предоставленных Акционерным Народным Сберегательным Банком Казахстана, несет Департамент управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан:
в двухмесячный срок произвести сбор и анализ отчетов инвестиционных приватизационных фондов, включающих в себя информацию, предусмотренную Положением об инвестиционных приватизационных фондах, а также дату проведения первого общего собрания акционеров инвестиционного приватизационного фонда, и рекомендовать инвестиционным приватизационным фондам провести их перерегистрацию, реорганизацию либо ликвидацию;
до проведения первого общего собрания акционеров завершить оформление прав инвестиционных приватизационных фондов на приобретенные ими государственные пакеты акций за приватизационные инвестиционные купоны путем подписания с каждым инвестиционным приватизационным фондом договоров купли-продажи указанных акций, а в случае отсутствия государственной регистрации эмиссии акций - на соответствующие доли участия в уставном капитале акционерного общества;
обеспечить возможность акционерам инвестиционных приватизационных фондов ознакомления с отчетами инвестиционных приватизационных фондов и получения бюллетеней для заочного голосования в отделениях связи или филиалах Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана до опубликования в печати информации о проведении общих собраний акционеров инвестиционных приватизационных фондов.

5. Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкi бiр ай мерзiм iшiнде инвестициялық жекешелендiру қорларына инвестициялық жекешелендiру купондарының үзбе талондарын берсiн.
6. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 1 тамыздағы
N 1208 қаулысымен
бекiтiлген
Инвестициялық жекешелендiру қорлары акционерлерiнiң
жалпы жиналысын әзiрлеу мен өткiзудiң ерекшелiктерi туралы
ЕРЕЖЕ
Осы Ереже "Шаруашылық серiктестiктерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 14 шiлдедегi Заңына сәйкес әзiрленiп, күшiне енгiзiлiп отыр.
1. Инвестициялық жекешелендiру қоры акционерлерiнiң бiрiншi жалпы жиналысы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментiнен оның қайта тiркелгенi, қайта ұйымдастырылғаны не таратылғаны туралы ұсыным алғаннан кейiн және осы Ереже күшiне енген күннен бастап алты айдан кешiктiрмей өткiзiлуге тиiс.
Инвестициялық жекешелендiру қоры оған инвестициялық жекешелендiру купондарын салған Қазақстан Республикасының азаматтары туралы мәлiметтер алған күннен бастап бiр айдың iшiнде акционерлердiң тiзiлiмiн қалыптастыруға тиiс.
Акционерлердiң тiзiлiмiн жүргiзудi инвестициялық жекешелендiру қорлары мамандандырылған ұйым - бағалы қағаздар нарығының бағалы қағаздар ұстаушылардың тiзiлiмiн жүргiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензиясы бар кәсiби қатысушыға тапсыруға мiндеттi.
2. Бiрiншi жалпы жиналыстың алдағы шақырылуы туралы акционерлерге бұқаралық ақпарат құралдарында тиiстi хабарлама жариялау арқылы хабарланады.
Бiрiншi жалпы жиналыстың өткiзiлуi туралы хабарлама Қазақстан Республикасының бүкiл аумағында еркiн таралатын, таралымы кемiнде отыз мың дана, орыс және қазақ тiлiндегi кемiнде екi республикалық баспасөз органында жариялануға тиiс.
Инвестициялық жекешелендiру қоры акционерлерiнiң бiрiншi жалпы жиналысын өткiзу туралы хабарламада мыналар көрсетiлуге тиiс:
инвестициялық жекешелендiру қорының атауы және оның орналасқан жерi;
жалпы жиналысы өткiзiлетiн күн, уақыт және орын;
жалпы жиналыстың күн тәртiбiне енгiзiлген мәселелер, жалпы жиналыс өткiзуге дайындық кезiнде акционерлерге ұсынылуға тиiс ақпаратпен танысудың тәртiбi мен шарттары.
Акционерлердiң жалпы жиналысын өткiзу туралы аталған хабарлама жиналыс өткiзiлетiн күннен бұрын қырық күннен кешiктiрмей жариялануға тиiс.
3. Инвестициялық жекешелендiру қоры акционерлерiнiң жалпы жиналысына қатысу құқығын тиiстi инвестициялық жекешелендiру қорына инвестициялық жекешелендiру купондарын салған және оның акционерлерiнiң тiзiлiмiне енгiзiлген барлық азаматтар иеленедi.
Инвестициялық жекешелендiру қоры акционерлерiнiң бiрiншi жалпы жиналысы қатысушы акционерлердiң санына қарамастан шешiмдер қабылдауға құқылы.

5. Акционерному Народному Сберегательному Банку Казахстана в месячный срок передать инвестиционным приватизационным фондам отрывные талоны приватизационных инвестиционных купонов.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 августа 1997 г. N 1208
ПОЛОЖЕНИЕ
об особенностях подготовки и проведения
общего собрания акционеров инвестиционных
приватизационных фондов
Настоящее Положение разработано и вводится в действие в соответствии с Законом Республики Казахстан от 14 июля 1997 г. Z970159_ "О внесении дополнении в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О хозяйственных товариществах".
1. Первое общее собрание акционеров инвестиционного приватизационного фонда должно быть проведено после получения рекомендаций от Департамента по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан о проведении их перерегистрации, реорганизации либо ликвидации и не позднее шести месяцев с даты вступления настоящего Положения в силу.
Инвестиционный приватизационный фонд должен сформировать реестр в течение одного месяца со дня получения сведений о гражданах Республики Казахстан, вложивших в них свои приватизационные инвестиционные купоны.
Ведение реестра акционеров инвестиционные приватизационные фонды обязаны поручить профессиональному участнику рынка ценных бумаг специализированной организации, имеющему лицензию на осуществление деятельности по ведению реестров держателей ценных бумаг.
2. О предстоящем созыве первого общего собрания акционеры извещаются путем опубликования в средствах массовой информации соответствующего сообщения.
Сообщение о проведении первого общего собрания должно быть опубликовано не менее чем в двух республиканских органах печати, свободно распространяемых на всей территории Республики Казахстан, тиражом не менее тридцати тысяч экземпляров, на русском и казахском языках.
В сообщении о проведении первого общего собрания акционеров инвестиционного приватизационного фонда должны быть указаны:
наименование и место нахождения инвестиционного приватизационного фонда;
дата, время и место проведения общего собрания;
вопросы, включенные в повестку для общего собрания, порядок и условия ознакомления с информацией, подлежащей представлению акционерам при подготовке к проведению общего собрания.
Указанное сообщение о проведении общего собрания акционеров должно быть опубликовано не позднее чем за сорок дней до даты проведения собрания.
3. Право на участие в общем собрании акционеров инвестиционного приватизационного фонда лично или через представителей имеют все жители Республики Казахстан, вложившие приватизационные инвестиционные купоны в соответствующий инвестиционный приватизационный фонд и включенные в реестр его акционеров.
Первое общее собрание акционеров инвестиционного приватизационного фонда правомочно принимать решения при любом количестве присутствующих акционеров.

4. Шешiмдер осы Ереженiң 5-тармағында көзделгеннен басқа жағдайларда дауыс беруге қатысқан акционерлердiң жай көпшiлiк дауысымен қабылданады.
5. Жарғыны өзгерту, жарғылық қордың мөлшерiн белгiлеу, инвестициялық жекешелендiру қорын тарату немесе қайта ұйымдастыру, оның органдарының мүшелерiн сайлау және қайта шақыртып алу, пайданы бөлу және зиянды өтеу тәртiбi мәселелерi бойынша шешiмдер дауыс беруге қатысқан акционерлердiң дауыс санының кемiнде үштен екiсiмен қабылданады.
6. Инвестициялық жекешелендiру қоры акционерлерiнiң жалпы жиналысында дауыс беру сырттай немесе аралас (iштей дауыс беруге қоса сырттай) дауыс беру нысанында сырттай дауыс беруге арналған бюллетеньдердi жөнелту (тарату), оларды акционерлердiң толтыруы және инвестициялық жекешелендiру қорының мекен-жайына жiберуi арқылы жүзеге асырылады.
Сырттай дауыс берудi жүргiзу кезiнде мынадай талаптар орындалуға тиiс:
күн тәртiбiнiң мәселелерi бойынша шешiмдер қабылдау үшiн бiрыңғай нысандағы бюллетеньдер пайдаланылуға тиiс (қоса берiлiп отыр);
дауыс беруге арналған бюллетень инвестициялық жекешелендiру қорының толық атауын, жиналыс өткiзiлетiн күндi, әрбiр мәселенiң қисынын және оның қаралу кезектiлiгiн, дауыс беруге қойылған әрбiр мәселе бойынша дауыс берудiң "жақтайды", "қарсы", "қалыс қалды" деген сөздермен бейнеленген нұсқаларын, бюллетеньге дауыс берушi қол қоюға тиiс екенiне нұсқауды қамтуға тиiс;
инвестициялық жекешелендiру қоры органдарының мүшелерiн сайлау мәселелерi бойынша дауыс беру кезiнде бюллетень үмiткерлер туралы олардың тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiлген мәлiметтердi (егер бар болса) қамтуға тиiс;
дауыс беру кезiнде дауыс берушiлерге дауыс берудiң ықтимал нұсқаларының бiр ғана қалдырылған мәселелер бойынша дауыстар есептеледi.
7. Сырттай дауыс берудi жүргiзудiң осы Ереженiң талаптарына сәйкес тәртiбiн, сырттай дауыс беруге арналған бюллетеннiң мәтiнiн, толтырылған бюллетеньдердi инвестициялық жекешелендiру қорының қабылдауының соңғы күнiн инвестициялық жекешелендiру қорының байқаушы кеңесi белгiлейдi.
Бюллетеньдердi тiркеу мен олардың сақталуына инвестициялық жекешелендiру қорының байқаушы кеңесi жауап бередi.
Дауыс беру қорытындысы туралы хаттамаға байқаушы кеңестiң мүшелерi қол қояды.
8. Акционерлердiң бiрiншi жалпы жиналысында инвестициялық жекешелендiру қоры басқарушысының заңдармен талап етiлетiн ақпаратқа қоса мынадай:
инвестициялық жекешелендiру қорының бағалы қағаздар сатып алуы жөнiндегi операциялар туралы;
инвестициялық жекешелендiру қорының бағалы қағаздарды сатуы жөнiндегi операциялар туралы;
инвестициялық жекешелендiру қорының шығыстары туралы мәлiметтердi қоса ұсынған, қордың қаржылық жағдайы туралы есебi тыңдалады.

4. Решения, за исключением случаев, предусмотренных пунктом 5 настоящего Положения, принимаются простым большинством голосов акционеров, принявших участие в голосовании.
5. Решения по вопросам изменения устава, установления размера уставного фонда, ликвидации или реорганизации инвестиционного приватизационного фонда, выборов и отзыва членов его органов, порядка распределения прибыли и покрытия убытков принимаются не менее чем двумя третями от числа голосов акционеров, участвующих в голосовании.
6. Голосование на общем собрании акционеров инвестиционного приватизационного фонда осуществляется в форме заочного или смешанного (очного с дополнением заочного) голосования путем рассылки (раздачи) бюллетеней для заочного голосования, их заполнения и направления в адрес инвестиционного приватизационного фонда его акционерами.
При проведении заочного голосования должны соблюдаться следующие требования:
для принятия решений по вопросам повестки дня должны использоваться бюллетени единой формы (прилагается);
бюллетень для голосования должен содержать полное наименование инвестиционного приватизационного фонда, дату проведения собрания, формулировку каждого вопроса и очередность его рассмотрения, варианты голосования по каждому вопросу, поставленному на голосование, выраженные словами "за", "против", "воздержался", указание о том, что бюллетень должен быть подписан голосующим;
при голосовании по вопросам избрания членов органов инвестиционного приватизационного фонда бюллетень должен содержать сведения о кандидатах, с указанием их фамилий, имен, отчеств (если имеется);
при голосовании засчитываются голоса по тем вопросам, по которым голосующими оставлен только один из возможных вариантов голосования.
7. Порядок проведения заочного голосования в соответствии с требованиями настоящего Положения, текст бюллетеня для заочного голосования, дата окончания приема инвестиционным приватизационным фондом заполненных бюллетеней определяются наблюдательным советом инвестиционного приватизационного фонда.
Ответственность за регистрацию бюллетеней и их сохранность несет наблюдательный совет инвестиционного приватизационного фонда.
Протокол об итогах голосования подписывается членами наблюдательного совета.
8. На первом общем собрании акционеров заслушивается отчет управляющего инвестиционным приватизационным фондом о финансовом состоянии фонда с предоставлением помимо требуемой законодательством информации также следующих сведений:
об операциях по приобретению инвестиционным приватизационным фондом ценных бумаг;
об операциях по отчуждению инвестиционным приватизационным фондом ценных бумаг;
о расходах инвестиционного приватизационного фонда.

9. Акционерлердiң енгiзiлген жалпы жиналысы және оның қабылдаған шешiмдерi туралы инвестициялық жекешелендiру қорының байқаушы кеңесi он күн мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментiне хабарлауға мiндеттi.
10. Акционерлердiң жалпы жиналыстарын өткiзгеннен кейiн инвестициялық жекешелендiру қорлары заңдарда белгiленген тәртiппен және жалпы жиналыста қабылдаған шешiмдердi есепке ала отырып қайта тiркеуге жатады.
Аталған қайта тiркеу жүзеге асырылғаннан кейiн қорлар инвестициялық жекешелендiру қорлары ретiндегi өз қызметiн тоқтатады және олар қолданылып жүрген заңдарға және өз жарғыларына сәйкес кез келген қызметтi жүзеге асыруға, оның iшiнде бағалы қағаздар
нарығында инвестициялық қор ретiнде iс-әрекет жасауға құқылы.
11. Осы Ережеде белгiленген мерзiмдерде акционерлердiң жалпы
жиналысын өткiзбеген, сондай-ақ акционерлердiң бiрiншi жалпы
жиналысын өткiзген күннен бастап үш ай iшiнде осы Ереженiң
10-тармағына сәйкес қайта тiркеуден өтпеген инвестициялық
жекешелендiру қорлары уәкiлеттi мемлекеттiк органның талап етуi
бойынша сот тәртiбiмен мәжбүрлеп таратуға жатады.
Қосымша
Нысан
Инвестициялық жекешелендiру қоры акционерлерiнiң
жалпы жиналысында
СЫРТТАЙ ДАУЫС БЕРУГЕ АРНАЛҒАН БЮЛЛЕТЕНЬ
ИЖҚ АҚ__________
Мекен-жайы _______
Купондар салымшысы
---------------
Тегi Аты Әкесiнiң аты
---- --- ------------
___________________________________________________________________
Мекен-жайы ________________________________________________________
(егер мекен-жайы өзгерген болса, 1994 жылғы 1 қаңтардан бергi
мекен-жайы көрсетiлсiн)
1._________________________________________________________________
2._________________________________________________________________
Жаңа жеке басы куәлiгi N __________________________________________
Ескi төлқұжаты: сериясы ____ N ______ берiлген: кiм ____ қайда_____
Тапсырылған купон саны ______________Чек кiтапшасы N ___ __________
(10 купон акционерге бiр дауысқа құқық бередi)
Акционердiң күн тәртiбiнiң мәселелерi бойынша шешiмi:
Өз таңдауыңызды (Өз шешiмiңiздi) көрсету үшiн Х белгiсiн коюыңызды
өтiнемiз:
1. Тексеру комиссиясының шешiмiн мақұлдау |Жақтайды|Қарсы|Қалыс
2. ИЖҚ-ның_________кезеңге арналған есебiн | | |қалды
мақұлдау | | |
3. Ашық үлгiдегi ИЖҚ АҚ_______етiп өзгерту | | |
4._________________________________________АҚ | | |
Жарғысының жаңа редакциясын мақұлдау | | |
5. Жарғылық қорды________теңгеге дейiн ұлғайту | | |
6. Байқаушы кеңестi (Директорлар кеңесiн) | | |
________(саны) мүшеден мынадай тiзiмнен сайлау | | |
I. | | |
II. | | |
III. | | |
IV. | | |
V. | | |
VI. | | |
VII. | | |

9. О проведенном общем собрании акционеров и принятых им решениях наблюдательный совет инвестиционного приватизационного фонда в десятидневный срок обязан уведомить Департамент по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
10. В соответствии с принятым на общем собрании решением инвестиционные приватизационные фонды подлежат перерегистрации в связи с внесением в их уставы изменений и дополнений, касающихся предмета деятельности фондов.
После осуществления указанной перерегистрации фонды прекращают свою деятельность в качестве инвестиционных приватизационных фондов и вправе в соответствии с действующим законодательством и их уставами осуществлять любую деятельность, в том числе действовать на рынке ценных бумаг в качестве инвестиционного фонда.
11. Инвестиционные приватизационные фонды, которые не провели в
установленные настоящим Положением сроки общие собрания акционеров,
а также не прошедшие в течение трех месяцев со дня проведения
первого общего собрания акционеров перерегистрацию и в соответствии с
пунктом 10 настоящего Положения, подлежат принудительной ликвидации
в судебном порядке по требованию уполномоченного государственного
органа.
Приложение
Форма
БЮЛЛЕТЕНЬ ДЛЯ ЗАОЧНОГО ГОЛОСОВАНИЯ
на общем собрании акционеров инвестиционного
приватизационного фонда
ИПФ АО _________
Адрес __________
Вкладчик купонов
Фамилия Имя Отчество
___________________ ________________ _____________________
Адрес: _____________________________________________________________
(если адрес менялся, указать адреса, начиная с 1 января 1994 года):
1. _________________________________________________________________
2. _________________________________________________________________
Новое удостоверение личности N _____________________
Старый паспорт: серия _______ N ________ выдан: кем ____ где________
Количество сданных купонов: _________ Чековая книжка N _______
(10 купонов дают акционеру право на один голос)
Решения акционера по вопросам повестки дня:
Пожалуйста, поставьте Х, чтобы указать Ваш выбор (Ваше решение):
За Против Воздержались
1. Одобрение отчета Ревизионной комиссии
2. Одобрение отчета ИПФ эа период _______
_________________________________________
3. Преобразование НПФ АО открытого типа в
_________________________________________
4. Одобрение новой редакции Устава АО
_________________________________________
5. Увеличение уставного капитала до ______
тенге
6. Избрание Наблюдательного совета (Совета
директоров) из ____________(число) членов
из следующего списка:
I.
II.
III.
IV.
V.
VI.
VII.

7. Президенттi сайлау (үмiткерлердiң тегi | | |
көрсетiлсiн) | | |
8. Тексеру комиссиясын сайлау (үмiткерлердiң | | |
тегi көрсетiлсiн) | | |
9. Аудиторды сайлау (үмiткерлердiң тегi | | |
көрсетiлсiн) | | |
10. Басқа мәселелер | | |
Күнi ________________ Акционердiң қолы _____________
Егер Сiз немесе Сiздiң өкiлiңiз жалпы жиналысқа қатыса алмасаңыздар
осы бюллетень бойынша инвестициялық жекешелендiру қоры
акционерлерiнiң жалпы жиналысында дауыс беруге қатысуларыңыз керек,
Бұл жағдайда Сiз бюллетеньдi толтырып, ______________ (күнi) дейiн
жоғарыда аталған мекен-жайға жөнелтуге тиiссiз. Көрсетiлген
мерзiмнен кейiн алынған бюллетень дауыс санаған кезде есепке
алынбайды. (Бюллетень көк түстi сиямен толтырылуға тиiс)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 1 тамыздағы
N 1208 қаулысымен
бекiтiлген
Инвестициялық жекешелендiру қорларын қайта құру
жөнiндегi шаралар жоспары
____________________________________________________________________
NN Iс-шара Iске асыру Орындауға жауаптылар
мерзiмдерi
____________________________________________________________________
Ескерту.
- қаулы күшiне енгеннен кейiн
1. Бұқаралық ақпарат құрал. Қол қойылған Үкiметтiң Баспасөз
дарында Үкiмет қаулысын соң бiрден қызметi
____________________________________________________________________
2. ИЖҚ шоттарында қалған 1 айдан Қаржыминiнiң Жекешелен.
купондарды есептен шығару кешiктiрмей дiру жөнiндегi және
жөнiндегi қосымша купон Меммүлiк пен активтердi
аукционын өткiзу басқару департаменттерi
_____________________________________________________________________
3. ИЖ купондарын салымшы. 1 айдан Қаржыминiнiң Меммүлiк
ларының нақтыланған кешiктiрмей пен активтердi басқару
тiзiлiмiн, тiзiлiмдi департаментiнiң ақпа.
басқару жөнiндегi бағдар. раттық-есепке алу
ламалық жабдықтауды және орталығы, Қазақстан
ИЖҚ-дағы ИЖ купондарының Халықтық Банкi
үзбе талондарын беру
_____________________________________________________________________
4. Қайта құру және акционер. 1 айдан БҚҰК-мен (келiсiм
лердiң жалпы жиналысын кешiктiрмей бойынша) бiрлесе
өткiзу жөнiнде ИЖҚ-ға отырып, НАМИ
арналған ұсынымдар мен
әдiстемелер әзiрлеу
_____________________________________________________________________
5. ИЖҚ акционерлерiнiң жалпы 1-4 айдың ҚазМАА
жиналыстарын өткiзу бойынша iшiнде
түсiндiру науқанын
ұйымдастыру
_____________________________________________________________________
6. ИЖҚ үшiн акционерлердiң ай сайын БҚҰК-мен (келiсiм
жалпы жиналысын өткiзу бойынша) бiрлесе
және қайта құру жөнiнде отырып, НАМИ
оқыту семинарларын өткiзу
_____________________________________________________________________

7. Избрание президента (указать фамилии
кандидатов)
8. Избрание ревизионной комиссии (указать
фамилии кандидатов)
9. Избрание аудитора (указать фамилии
кандидатов)
10. Другие вопросы
Дата _______________ Подпись акционера _______________
По этому бюллетеню следует принять участие в голосовании на
общем собрании акционеров инвестиционного приватизационного фонда в
том случае, если Вы или Ваш представитель не смогут участвовать в
общем собрании. В таком случае Вам нужно заполнить бюллетень и
отослать его по вышеуказаннному адресу к ___________(число).
Бюллетень, полученный после указанного срока, не будет учитываться
при подсчете голосов. (Бюллетень должен быть заполнен чернилами
синего цвета).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 августа 1997 г. N 1208
План мероприятий
по преобразованию инвестиционных
приватизационных фондов
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 24 марта 1998 г. N 258
P980258_
.
---------------------------------------------------------------------
N ! Мероприятие !Сроки реализации !Ответственные за исполнение
! !
!
---------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4
---------------------------------------------------------------------
1. Опубликование в СМИ сразу после Пресс-служба Правительства
постановления подписания
Правительства
2. Проведение не позднее Департамент по приватизации
дополнительного 1 месяца Минфина, Департамент
купонного аукциона госимущества и активов
по погашению остатков Минфина
купонов на счетах ИПФ
3. Передача уточненных не позднее Информационно-учетный
реестров вкладчиков 1 месяца центр Департамента
ПИКов, программного госимущества и активов
обеспечения по Минфина, Народный Банк
управлению реестром Казахстана
и отрывных талонов
ПИКов в ИПФ
4. Подготовка не позднее НАМИ совместно с НКЦБ
рекомендаций и 1 месяца (по согласованию)
методик для ИПФ по
преобразованию и
проведению общих
собраний акционеров
5. Организация в течение КазТАГ
разъяснительной 1-4 месяцев
кампании по порядку
проведения общих
собраний акционеров
ИПФ
6. Проведение ежемесячно НАМИ совместно с НКЦБ
обучающих семинаров (по согласованию)
для ИПФ по проведению
общего собрания
акционеров и их
преобразованию