Республиканың ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн тракторлармен лизинг шарты бойынша қамтамасыз ету мақсатында өзара борыштарға есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1209
Республиканың ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы жасап шығаратын тракторлармен лизинг шарты бойынша қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Богатырь-Аксес-Көмiр" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң республикалық бюджет алдындағы қосылған құнға салынатын салық және заңды тұлғаларға салынатын табыс салығы жөнiндегi 65 (алпыс бес) млн. теңге мөлшерiндегi берешегiн өтесiн;
аталған соманы "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамының республиканың ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiне лизинг шарты бойынша трактор берiп тұруы жөнiндегi шараларды ұйымдастыруы үшiн Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдаудың мемлекеттiк қорын қаржыландыру есебiне есептесiн.
Берешекке есептеме аталған соманы 1997 жылға арналған республикалық бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете отырып жүргiзiлсiн.
2. "Павлодартрактор" акционерлiк қоғамы республиканың ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiне лизинг шарты бойынша трактор берудi өзiнiң "Богатырь-Аксес-Көмiр" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiне жинақтаушы заттар үшiн берешегiн өтеудiң есебiне жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
"Павлодартрактор" акционерлiк қоғамымен, "Богатырь-Аксес-Көмiр"
жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiмен және лизинг берушiлермен
бiрлесе отырып, есептеме жүргiзуге арналған өзара борыштарды
салыстыру актiлерiнiң ұсынылуын қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi есептеме жүргiзу барысына бақылау орнатсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О проведении зачета взаимных долгов с целью обеспечения сельскохозяйственных товаропроизводителей республики тракторами на условиях лизинга
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 г. N 1209
В целях обеспечения сельскохозяйственных товаропроизводителей республики на условиях лизинга тракторами, производимыми акционерным обществом "Павлодартрактор", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести погашение задолженности перед республиканским бюджетом товарищества с ограниченной ответственностью "Богатырь-Аксес-Комир" по налогу на добавленную стоимость и подоходному налогу с юридических лиц в размере 65 (шестьдесят пять) млн. тенге;
зачесть указанную сумму в счет финансирования государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства для организации мер по поставке тракторов акционерным обществом "Павлодартрактор" сельскохозяйственным товаропроизводителям республики на условиях лизинга.
Зачет задолженности произвести с отражением указанной суммы в доходной и расходной частях республиканского бюджета на 1997 год.
2. Акционерному обществу "Павлодартрактор" осуществить поставку тракторов сельскохозяйственным товаропроизводителям республики на условиях лизинга в счет погашения его задолженности товариществу с ограниченной ответственностью "Богатырь-Аксес-Комир" за комплектующие изделия.
3. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан
совместно с акционерным обществом "Павлодартрактор", товариществом с
ограниченной ответственностью "Богатырь-Аксес-Комир" и
лизингодателями обеспечить представление актов сверки взаимных
долгов для проведения зачета.
4. Комитету финансового контроля Министерства финансов
Республики Казахстан установить контроль за ходом проведения зачета.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан