"KEGOС" электр жүйелерiн басқару жөнiндегi Қазақстан компаниясы" акционерлiк қоғамының қызметiн жандандыру жөнiндегi кезек күттiрмейтiн шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1210
Ұлттық электр жүйесi мен бiрыңғай электр энергетикасы рыногының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгiмен бiрлесiп заңда белгiленген тәртiппен "KEGOC" электр жүйелерiн басқару жөнiндегi Қазақстан компаниясы" акционерлiк қоғамының жарғы қорына N 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес мемлекет мүлкiн беру жөнiнде қажеттi ұйымдастыру шараларын қабылдасын.
2. "KEGOC" Электр жүйелерiн басқару жөнiндегi Қазақстан компаниясы" акционерлiк қоғамы Ұлттық электр жүйесiн пайдалануды ұйымдастырудың оңтайлы құрылымын жасасын, көтерме электр энергиясы рыногының тиiмдi жұмыс iстеуiн және объектiлердi алдағы күзгi-қысқы барынша жүк артпа жұмысқа әзiрлеудi қамтамасыз етсiн.
3. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ алынып тасталды - ҚРҮ-нiң 1998.07.22. N 685
қаулысымен. P980685_
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Семей облысындағы өнеркәсiп өндiрiсiн көтеру жөнiндегi қосымша
шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10
ақпандағы N 188
P970188_
қаулысына:
9-тармақтағы "ЭБЖ-220 электр өткiзу жүйесiмен (Ермак ГРЭСI -
Шемонаиха)" деген сөздер алынып тасталсын.
"Ресей Федерациясынан алынған электр энергиясы үшiн берешектi
өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 3
наурыздағы N 291
P970291_
қаулысына:
2-тармағындағы "Дальние электропередачи" акционерлiк қоғамының
акциялары мемлекеттiк пакетiнiң 49 процентiне дейiн" деген сөздер
алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 4 тамыздағы
N 1210 қаулысына
1-қосымша
"КЕGОС" АҚ балансына қосымша берiлетiн
Қазақстанның ұлттық электр желiсi құрамы объектiлердiң
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
ЭЖБ           "KEGOS" АҚ
Объектiлердiң атауы                 физикалық     балансына
көрсеткiш.    объектiлердi
терi - км,    берушi
көмекшi       ұйымдар
станция
(КС) - МВ А
____________________________________________________________________
1                           2             3
____________________________________________________________________

О неотложных мерах по активизации деятельности акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 г. N 1210
В целях обеспечения функционирования Национальной электрической сети и единого электроэнергетического рынка Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов совместно с Министерством энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые организационные меры по передаче в уставный фонд акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" государственного имущества согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Акционерному обществу "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" разработать оптимальную структуру организации эксплуатации Национальной электрической сети, обеспечить эффективное функционирование оптового электроэнергетического рынка и подготовку объектов к работе в предстоящий осенне-зимний максимум нагрузок.
3. (Пункт 3 исключен - постановлением Правительства РК от 22 июля 1998 г. N 685 P980685_ )
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1997 г. N 188 P970188_ "О дополнительных мерах по подъему промышленного производства в Семипалатинской области":
в пункте 9 слова "линией электропередач ЛЭП-220 (Ермаковская ГРЭС - Шемонаиха" исключить;
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 291 P970291_ "О погашении задолженности за полученную из Российской Федерации электрическую энергию":
в пункте 2 слова "до 49 процентов государственного пакета акций акционерного общества "Дальние электропередачи" исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 г. N 1210
ПЕРЕЧЕНЬ
объектов, формирующих Национальную электрическую
сеть Казахстана, дополнительно передаваемых
на баланс АО "KEGOC"
<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 22 июля 1998 г. N 685
P980685_
.
---------------------------------------------------------------------
Наименование объекта       !Физические ! Организации,
!показатели ! передающие объекты
!ЛЭП - км,  ! на баланс АО "KEGOC"
!подстанция !
!(ПС)- MB А !
---------------------------------------------------------------------
1                 !     2     !          3
---------------------------------------------------------------------

I. ЭБЖ және 500-1150 кВ қуатты КС
1. Қостанай-Сокол 500 кВ ЭБЖ           42,0          "Дальние
көмекшi станциясы 1150 кВ                         электро.
передачи" АҚ
2.  1150кВ  Барнаул-Екiбастұз     325,2    "Дальние электро-
ЭБЖ, 1150 кВ                  КС-2001   передачи" АҚ
"Екiбастұз" КС-мен
3.  1150кВ  Екiбастұз-Көкшетау    494,3    "Дальние электро-
ЭБЖ, 1150 кВ                  КС-2502   передачи" АҚ
"Көкшетау" КС-мен
4.  1150кВ  Көкшетау-Қостанай     395,1    "Дальние электро-
ЭБЖ, 1150 кВ                  КС-2502   передачи" АҚ
"Қостанай" КС-мен
5.  1150кВ  Қостанай-Челябы      208,3    "Дальние электро-
ЭБЖ                                   передачи" АҚ
6.  1150кВ  "Көкшетау" КС-       2,9      "Дальние электро-
ындағы 500 кВ кiрiсi бар ЭБЖ            передачи" АҚ
Жиыны:                              1467,8
<*>
ЕСКЕРТУ. I-бөлiм өзгертiлдi және толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1998.07.22. N 685 қаулысымен.
P980685_
II. 220 кВ қуатты ЭБЖ және көмекшi станция
1. 220 кВ ЭБЖ Бұқтырма ГЭС-i -        341,8          "Алтайэнерго"
N 7 көмекшi станциясы - 500        КС - 490       АҚ
Өскемен көмекшi станциясы -        КС - 500
титан-магний комбинаты көмекшi
станциясы, N 11 тармағын қоса
(2-тiзбектi), 220 кВ N 7 көмекшi
станциясымен және 220 кВ титан-
магний комбинаты көмекшi
станциясымен
2. 220 кВ ЭБЖ N 14 (Николаевка)       322,5         "Семей ТЭК" АҚ
көмекшi станциясы  - Шульба        КС - 400
ГЭС-i - N 18 (Семей) көмекшi
станциясы - N 51 көмекшi
станциясы - Ақсу ГРЭС-i 220 кВ
(Семей) N 18 көмекшi станция-
сымен
3. 220 кВ ЭБЖ 500 Ақмола              210,5         "Ақмола ТЭК" АҚ
Төңкерiс көмекшi станциясы         КС - 133
(тарту) - Шортанды (тарту) -       167,1         "Көкшетау ТЭК"
Елтай (тарту) - Мақы - Бурабай                   АҚ
(тарту) - Көкшетау (тарту) - 1150
Көкшетау көмекшi станциясы
220 кВ Мақы көмекшi станция-
сымен
4. 220 кВ ЭБЖ 500 Ақмола              274,5     "Ақмола ТЭК" АҚ
көмекшi станциясы - Степная
- Мақы, Жолымбет көмекшi
станциясына тармағын қоса
5. 220 кВ ЭБЖ Көкшетау бас            80,7       "Солтүстiк
азайту көмекшi станциясы -                    Қазақстан ТЭК"
Красноармейская - 500                         АҚ
Аврора көмекшi станциясы,          67,3       "Көкшетау ТЭК" АҚ
Қиялы көмекшi станциясына          КС-282
тармағын қоса. 220 кВ              КС-45
Көкшетау бас азайту көмекшi
станциясымен және 220 кВ
Красноармейская көмекшi
станциясымен бiрге
6. 220 кВ ЭБЖ 1150 Көкшетау           348,8      "Көкшетау ТЭК" АҚ
көмекшi станциясы - Уголки         КС-63
(тарту) - Боран - Янко (тарту)     КС-282
- Куйбышев - Чернозубовка -
500 Есiл көмекшi станциясы
220 кВ Боран көмекшi станция.
сымен және 220 кВ Куйбышев
көмекшi станциясымен

I. ЛЭП и ПС напряжением 500-1150 кВ
1. ЛЭП 500 кВ подстанция 1150 кВ      42,0      АО "Дальние
Костанай-Сокол                               электропередачи"
2. ЛЭП 1150 кВ Барнаул-Экибастуз с     325,2     АО "Дальние
ПС 1150 кВ "Экибастуз"                  ПС-2001   Электропередачи"
3. ЛЭП 1150 кВ Экибастуз-Кокшетау с     494,3     АО "Дальние
ПС 1150 кВ "Кокшетау"                   ПС-2502   Электропередачи"
4. ЛЭП 1150 кВ Кокшетау-Костанай ПС     395,1     АО "Дальние
1150 кВ "Костанай"                      ПС-2502   Электропередачи"
5. ЛЭП 1150 кВ Костанай-Челябинск       208,3     АО "Дальние
Электропередачи"
6. ЛЭП 500 кВ заходы на ПС 1150         2,9       АО "Дальние
"Кокшетау"                                        Электропередачи"
Итого                              1467,8
II. ЛЭП и подстанция напряжением 220 кВ
1. ЛЭП 220 кВ Бухтарминская ГЭС -     341,8     АО "Алтайэнерго"
подстанция N 7 - подстанция 500    ПС-490
Усть-Каменогорск - подстанция      ПС-500
титано-магниевый комбинат,
включая ответвление на подстанции
N 11 (2-цепная), с подстанцией 220
кВ N 7 и подстанцией 220 кВ
титано-магниевый комбинат
2. ЛЭП 220 кВ подстанция N 14         322,5     АО "Семипалатинская
(Николаевка) - Шульбинская ГЭС -   ПС-400    РЭК"
подстанция N 18 (Семипалатинск) -
подстанция N 51 - Аксуская ГРЭС с
подстанцией 220 кВ N 18
(Семипалатинск)
3. ЛЭП 220 кВ подстанция 500 Акмола-  210,5     АО "Акмолинская
Танкерис (тяговая) - Шортанды      ПС-133    РЭК",
(тяговая)-Ельтай (тяговая)-Макинск- 167,1    АО "Кокшетауская
Боровое (тяговая) - Кокшетауская             РЭК"
(тяговая) - подстанция 1150
Кокшетау с подстанцией 220 кВ
Макинск
4. ЛЭП 220 KB подстанция 500 Акмола-  274,5     АО "Акмолинская
Степная-Макинск, включая                     РЭК"
ответвление на подстанцию Жолымбет
5. ЛЭП 220 кВ Кокшетауская главная    80,7      АО "Северо-
понизительная подстанция -         67,3      Казахстанская РЭК",
Красноармейская - подстанция 500   ПС-282    АО "Кокшетауская
Аврора, включая ответвление на     ПС-45     РЭК"
подстанцию Киялы, с подстанцией
220 кВ Кокшетауская главная
понизительная подстанция и подстанция
220 кВ Красноармейская
6. ЛЭП 220 кВ подстанция 1150         348,8     АО "Кокшетауская
Кокшетау - Уголки (тяговая)-       ПС-63     РЭК"
Буран-Янко (тяговая)- Куйбышевская ПС-282
- Чернозубовка - подстанция 500
Есиль с подстанцией 220 кВ Буран
и подстанцией 220 кВ Куйбышевская

7. 220 кВ Куйбышевская -              71,4       "Солтүстiк
Тимирязева - Ленинская -                      Қазақстан ТЭК" АҚ
Пресногорькова ЭБЖ                 175,6      "Қостанай ТЭК" АҚ
8. 220 кВ Восточная (Арқалық)         КС-146     "Қостанай ТЭК" АҚ
көмекшi станциясы
9. 220 кВ ЭБЖ Қайбағар - Құсмұрын     220,2      "Қостанай ТЭК" АҚ
(тарту) - Аманқарағай (тарту) -
Апановка (тарту) - 500 кВ Сокол
көмекшi станциясы
10. 220 кВ ЭБЖ Құсмұрын (тарту) -      211,4      "Қостанай ТЭК" АҚ
Апановка (тарту) - Лисакова 500    КС-490
Сокол көмекшi станциясы 220 кВ
Лисаковка көмекшi станциясымен
11. 500 Сокол көмекшi станциясы -      128,5      "Қостанай ТЭК" АҚ
Центральная - 1150 Қостанай,       КС-250
көмекшi станциясы 220 кВ ЭБЖ,
220 кВ Центральная көмекшi
станциясымен
12. Орал - Правобережная - Индер -     266,8      "Батыс Қазақстан
Атырау 220 кВ ЭБЖ 220 кВ           244,1      ТЭК" АҚ
Атырау көмекшi станциясымен        КС-250     "Атырау ТЭК" АҚ
13. 220 кВ ЭБЖ Атырау - Құлсары -      334,1      "Атырау ТЭК" АҚ
Теңiз - Бейнеу - ЖЭС -3            КС-126     "Маңғыстау ТЭК" АҚ
(Маңғыстау  атом энергетика        515,7
комбинаты) 220 кВ Құлсары          КС-126
көмекшi станциясымен және
220 кВ Бейнеу көмекшi
станциясымен
14. 220 кВ ЭБЖ Тенгиз - Бейнеу -       69,0       "Атырау ТЭК" АҚ
ЖЭС -3 (Маңғыстау атом             515,6      "Маңғыстау ТЭК" АҚ
энергетика комбинаты)
15. 220 кВ ЭБЖ Қарағанды ГРЭС-2-       203,4      "Қарағанды ТЭК" АҚ
Металлургическая - 500 Нұра        КС-480
көмекшi станциясы (2 тiзбектi),
Қарағанды ЖЭО -3 тармағына 220 кВ
Металлургическая көмекшi
станциясын қоса
16. 220 кВ ЭБЖ Қарағанды ГРЭС-2        95,3       "Қарағанды ТЭК" АҚ
Қарамұрын (тарту) - Жарық (тарту)  330,0      "Жезқазған ТЭК" АҚ
- Айса (тарту) - Ағадыр -
Мойынты - Қаражыңғыл (тарту) -
Сары  Шаған (тарту)
17. 220 кВ ЭБЖ Қарағанды ГРЭС-2-       553,9      "Жезқазған ТЭК" АҚ
Жаңа-Арқа - Қаражал - барсеңгiр -  КС-126
Никольская, Жәйрем көмекшi стан-
циясына тармағын қоса, 220 кВ
Барсеңгiр көмекшi станциясымен
18. 220 кВ ЭБЖ Ағадыр 500 көмекшi      474,2      "Жезқазған ТЭК" АҚ
станциясы - Қаражал - Жезқазған    КС-60
ЖЭО - 500 Жезқазған көмекшi
станциясы, Жәйрем көмекшi
станциясына тармағына қоса, 220 кВ
Қаражал көмекшi станциясымен
19. 220 кВ ЭБЖ Мойынты - N 5           195,9      "Жезқазған ТЭК" АҚ
көмекшi станциясымен - Балқаш 220  КС-126
кВ Мойынты көмекшi станциясымен
20. 220 кВ Талдықорған көмекшi         КС-250     "Талдықорған ТЭК"
станциясы                                     АҚ

7. ЛЭП 220 кВ Куйбышевская -          71,4      АО "Северо-
Тимирязева-Ленинская-              175,6     Казахстанская РЭК"
Пресногорьковка                              АО "Костанайская
РЭК"
8. Подстанция 220 кВ Восточная        ПС-146    АО "Костанайская
(Аркалык)                                    РЭК"
9. ЛЭП 220 кВ Кайбагор - Кушмурун     220,2     АО "Костанайская
(тяговая) - Аманкарагай (тяговая)            РЭК"
- Апановка (тяговая) - подстанция
500 кВ Сокол
10. ЛЭП 220 кВ Кушмурун (тяговая) -   211,4     АО "Костанайская
Апановка (тяговая) - Лисаковка -  ПС-490    РЭК"
подстанция 500 Сокол с подстанцией
220 кВ Лисаковка
11. ЛЭП 220 кВ подстанция 500 Сокол-  128,5     АО "Костанайская
Центральная - подстанция 1150     ПС-250    РЭК"
Костанай с подстанцией 220 кВ
Центральная
12. ЛЭП 220 кВ Уральская -            266,8     АО "Западно-
Правобережная - Индер -           244,1     Казахстанская РЭК",
Атырауская с подстанцией 220 кВ   ПС-250    АО "Атырауская
Атырауская                                  РЭК"
13. ЛЭП 220 кВ Атырауская - Кульсары  334,1     АО "Атырауская
- Тенгиз - Бейнеу -ТЭС-3          ПС-126    РЭК",
(Мангистауский атомный            515,7     АО "Мангистауская
энергетический комбинат) с        ПС-126    РЭК"
подстанцией 220 кВ Кульсары и
подстанцией 220 кВ Бейнеу
14. ЛЭП 220 кВ Тенгиз - Бейнеу-ТЭС-3  69,0      АО "Атырауская
(Мангистауский атомный            515,6     РЭК",
энергетический комбинат)                    АО "Мангистауская
РЭК"
15. ЛЭП 220 кВ Карагандинская ГРЭС-2  203,4     АО "Карагандинская
- Металлургическая - подстанция   ПС-480    РЭК"
500 Нура (2-цепная), включая
ответвление на Карагандинскую
ТЭЦ-3, с подстанцией 220 кВ
Металлургическая
16. ЛЭП 220 кВ Карагандинская ГРЭС-2  95,3      АО "Карагандинская
- Карамурун (тяговая) - Жарык     330,0     РЭК",
(тяговая) - Айса (тяговая) -                АО "Жезказганская
Агалырь - Моинты - Каражингил               РЭК"
(тяговая) - Сары-Шаган (тяговая)
17. ЛЭП 220 кВ Карагандинская ГРЭС-2  553,9     АО "Жезказганская
- Жана-Арка - Каражал - Барсенгир ПС-126    РЭК"
- Никольская, включая ответвление
на подстанцию Жайрем, с
подстанцией 220 кВ Барсенгир
18. ЛЭП 220 кВ подстанция 500 Агадырь 474,2     АО "Жезказганская
- Каражал - Жезказганская ТЭЦ -   ПС-60     РЭК"
подстанция 500 Жезказган, включая
ответвление на подстанцию Жайрем,
с подстанцией 220 кВ Каражал
19. ЛЭП 220 кВ Моинты - подстанция    195,9     АО "Жезказганская
N 5 - Балхашская с подстанцией    ПС-126    РЭК"
220 кВ Моинты
20. Подстанция 220 кВ Талдыкорганская ПС-250    АО "Талдыкорганская
РЭК"

21. 220 кВ Қаратау көмекшi станциясы   КС-250     "Жамбыл ТЭК" АҚ
22. 220 кВ ЭБЖ 500 Жамбыл көмекшi      78,3       "Жамбыл ТЭК" АҚ,
станциясы - Ванновка - Сазтөбе -   215,2      "Оңтүстiк
500 Шымкент көмекшi станциясы -               Қазақстан ТЭК" АҚ
1,2 ("Фосфор" АҚ) бас азайту
көмекшi станциясы, Бурное
көмекшi станциясына тармағына
қоса және Шымкент - бас азайту
1 ("Фосфор" АҚ) көмекшi станциясы
23. 220 кВ ЭБЖ Опорная - Шолақ -       135,5      "Оңтүстiк
Қорған - Кентау 220 кВ Опорная     КС-126     Қазақстан ТЭК" АҚ
көмекшi станциясымен                          "Жамбыл ТЭК" АҚ
24. 220 кВ ЭБЖ 500 Шымкент             249,1      "Оңтүстiк
көмекшi станциясы - бас насос-                Қазақстан ТЭК" АҚ
айдау станциясы - Кентау
25. 220 кВ ЭБЖ Мырғалымсай - Жаңа      116,0      "Оңтүстiк
Қорған 220 кВ Мырғалысмай          КС-245     Қазақстан ТЭК" АҚ
көмекшi станциясын қоса
26.  1500 кВ Екiбастұз          КС-80      "Дальние электро-
энергия жаңарту кешенiнiң              передачи" АҚ
(ЕЭЖК) 220 кВ АБҚ
27. Оң жағалау 220 кВ КС        КС-63      "Батыс Қазақстан БЭК"АҚ
28. Индер 220 кВ КС             КС-126     "Атырау БЭК"АҚ
29. Теңiз 220 кВ КС             КС-250     "Атырау БЭК"АҚ
30. "Өзен" 220 кВ КС  бар       133,8      "Маңғыстау БЭК"АҚ
Ақтау-
өзен 220 кВ ЭБЖ             КС-500      "Маңғыстау БЭК" АҚ
31. Ақтау - Өзен 220 кВ         133,8       "Маңғыстау БЭК" АҚ
ЭБЖ
ЖИЫНЫ:
ЭБЖ                                7480,1 км  (бiр тiзбекпен
орындауда)
көмекшi станциясы                  6265,0 МВА
<*>
ЕСКЕРТУ. II-бөлiм толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1998.07.22. N 685
қаулысымен.
P980685_
III. 110 кВ кернеулi ЭБЖ
1. 110 кВ ЭБЖ Өскемен ГЭС-i -         117,3      "Алтайэнерго" АҚ
Бұқтырма ГЭС-i (2 ЭБЖ)
2. N 7 көмекшi станция - Өскемен      35,4       "Алтайэнерго" АҚ
ЖЭО - Өскемен ГЭС-i (2 ЭБЖ)
3. "Қостанай - Сарыбай                14,6       "Дальние электро-
1150 КС" 110 кВ ЭБЖ                           передачи" АҚ
(2 тiркемелi)
4. "Екiбастұз-Құрылыс                 23,3       "Дальние электро-
1150 КС" 110 кВ ЭБЖ                           передачи" АҚ
(2 ЭБЖ)
ЖИЫНЫ:                             250,6
ЕСКЕРТУ. III-бөлiм толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1998.07.22. N 685
қаулысымен.
P980685_
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 4 тамыздағы
N 1210 қаулысына
2-қосымша
"КЕGОС" АҚ балансына қосымша берiлетiн
Қазақстан Республикасында жоғарғы сыныпты кернеулi
электр жүйелерiн басқаруды қамтамасыз ететiн
өндiрiстiк-технологиялық жабдықтар мен
үй-жайлардың мүлiктiк кешенiнiң
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
Жедел басқару құрылымының  |      База (мүлiктiк кешен)
атауы            |
________________________________|___________________________________

21. Подстанция 220 кВ Каратау ПС-250            АО "Жамбылская
РЭК"
22. ЛЭП 220 кВ подстанция 500 Жамбыл  78,3      АО "Жамбылская
- Ванновка - Сас-тюбе -           215,2     РЭК",
подстанция 500 Шымкент - главная            АО "Южно-
понизительная подстанция 1,2                Казахстанская РЭК"
(АО "Фосфор") с ответвлениями на
подстанцию Бурное и Шымкентская
- главная понизительная
подстанция 1 (АО "Фосфор")
23. ЛЭП 220 кВ Опорная - Чулак -      135,6     АО "Южно-
Курган - Кентау с подстанцией     ПС-126    Казахстанская РЭК",
220 кВ Опорная                              АО "Жамбылскал
РЭК"
24. ЛЭП 220 кВ подстанция 500 Шымкент 249,1     АО "Южно-
- главная насосно-перекачивающая            Казахстанская РЭК"
станция - Кентау
25. ЛЭП 220 кВ Миргалимсай - Яны-     116,0     АО "Южно-
Курган с подстанцией 220 кВ       ПС-245    Казахстанская РЭК"
Миргалимсай
26. ОРУ 220 кВ Экибастузского энерго-  ПС-80     АО "Дальние
преобразовательного комплекса (ЭЭПК)              Электропередачи"
1500 кВ
27. ПС 220 кВ Правобережная             ПС-63     АО "Западно-
Казахстанская РЭК"
28. ПС 220 кВ Индер                     ПС-126    АО "Атырауская
РЭК"
29. ПС 220 кВ Тенгиз                    ПС-250    АО "Атырауская
РЭК"
30. ЛЭП 220 кВ Актау - Узень с ПС 220   133,8     АО "Мангистауская
кВ "Узень"                                        РЭК"
ПС-500    АО "Мангистауская
РЭК"
31. ЛЭП 220 кВ Актау-Узень              133,8     АО "Мангистауская
РЭК"
Итого
ЛЭП                               7480,1 км (в одноцепном
исполнении)
подстанция                        6265,0 МВА
III. ЛЭП напряжением 110 кВ
1. ЛЭП 110 кВ Усть-Каменогорская      177,3     АО "Алтайэнерго"
ГЭС - Бухтарминская ГЭС (2 ЛЭП)
2. Подстанция N 7 - Усть-             35,4      АО "Алтайэнерго"
Каменогорская ТЭЦ - Усть-
Каменогорская ГЭС (2 ЛЭП)
3. ЛЭП 110 кВ "ПС 1150 Костанай-       14,6     АО "Дальние
Сарбайская" (2-х цепная)                         Электропередачи"
4. ЛЭП 110 кВ "ПС 1150 Экибастуз-       23,3     АО "Дальние
Строительная" (2 ЛЭП)                            Электропередачи"
Итого                              250,6
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 г. N 1210
ПЕРЕЧЕНЬ
имущественного комплекса производственно-технологического
оборудования и помещений, обеспечивающих управление
электрическими сетями высокого класса напряжения
в Республике Казахстан, дополнительно передаваемых
на баланс АО "KEGOC"
---------------------------------------------------------------------
Наименование структуры !         База (имущественный комплекс)
оперативного управления!
---------------------------------------------------------------------
1            !                       2
---------------------------------------------------------------------

1. Аумақтық диспетчерлiк       Алтайэнерго АҚ (Өскемен қаласы)
орталық, Өскемен қаласы     орталық диспетчерлiк пунктiнiң
мыналардан тұратын қолда бар
мүлiктiк-өндiрiстiк кешенi
(жабдық, үй-жай):
диспетчерлiк ақпаратты жинау
және беру, өңдеу және бейнелеу
құралдары;
арналы (желiлiк және желiаралық)
байланыс каналдарымен жиынтықтағы
диспетчерлiк және технологиялық
басқару құралдары;
есептеу техникасының желiлерi
(автоматтандырылған диспетчерлiк
басқару желiсi);
релелiк қорғау және аварияға
қарсы автоматикалық желiлерi
2. Аумақтық диспетчерлiк       "Алматыэнерго" РМК орталық
орталық, Алматы қаласы      диспетчерлiк пунктiнiң (Алматы
қаласы) мыналардан тұратын қолда бар
мүлiктiк-өндiрiстiк кешенi
(жабдық, үй-жай):
диспетчерлiк ақпаратты жинау
және беру, өңдеу және бейнелеу
құралдары;
арналы (желiлiк және желiаралық)
байланыс каналдарымен жиынтықтағы
диспетчерлiк және технологиялық
басқару құралдары;
есептеу техникасының желiлерi
(автоматтандырылған диспетчерлiк
басқару желiсi);
релелiк қорғау және аварияға
қарсы автоматикалық желiлерi
3. Аумақтық диспетчерлiк       "Атырау ТЭК"АҚ (Атырау қаласы)
орталық, Атырау қаласы      орталық диспетчерлiк пунктiнiң
мыналардан тұратын қолда бар
мүлiктiк-өндiрiстiк кешенi
(жабдық, үй-жай):
диспетчерлiк ақпаратты жинау
және беру, өңдеу және бейнелеу
құралдары;
арналы (желiлiк және желiаралық)
байланыс каналдарымен жиынтықтағы
диспетчерлiк және технологиялық
басқару құралдары;
есептеу техникасының желiлерi
(автоматтандырылған диспетчерлiк
басқару желiсi);
релелiк қорғау және аварияға
қарсы автоматикалық желiлерi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 4 тамыздағы
N 1210 қаулысына
3-қосымша
"КЕGОС" балансына қосымша берiлетiн,
Қазақстан Республикасында жоғарғы кернеулi желiлердi
пайдалануға арналған жөндеу-пайдалану базалары
____________________________________________________________________
Берiлетiн базалар                  "KEGOC" АҚ балансына
базаларды беретiн ұйымдар
____________________________________________________________________
Берiлетiн желiаралық электр              "Семей ТЭК" АҚ
желiлерiн пайдалануды және жөндеудi
жүзеге асыру үшiн қажеттi қызметкерлер,
техника, сондай-ақ шеберхана, қойма
үй-жайлары, арнайы техника, құралдар
мен тетiктердi орналастыру үшiн
жеткiлiктi 220 кВ N 18 Семей көмекшi
станциясы жанындағы "Семей ТЭК" АҚ
өндiрiстiк алаңының бөлiгi
Берiлетiн желiаралық электр              "Атырау ТЭК" АҚ
желiлерiн пайдалануды және жөндеудi
жүзеге асыру үшiн қажеттi қызметкерлер,
техника, сондай-ақ шеберхана, қойма
үй-жайлары, арнайы техника, құралдар
мен тетiктердi орналастыру үшiн
жеткiлiктi 220 кВ Атырау, 220 кВ
Құлсары көмекшi станциясы
жанындағы "Атырау ТЭК" АҚ өндiрiстiк
алаңының бөлiгi
Берiлетiн желiаралық электр              "Маңғыстау ТЭК" АҚ
желiлерiн пайдалануды және жөндеудi
жүзеге асыру үшiн қажеттi қызметкерлер,
техника, сондай-ақ шеберхана, қойма
үй-жайлары, арнайы техника, құралдар
мен тетiктердi орналастыру үшiн
жеткiлiктi 220 кВ Бейнеу көмекшi
станциясы жанындағы "Маңғыстау ТЭК"
АҚ өндiрiстiк алаңының бөлiгi
Берiлетiн желiаралық электр              "Жезқазған ТЭК" АҚ
желiлерiн пайдалануды және жөндеудi
жүзеге асыру үшiн қажеттi қызметкерлер,
техника, сондай-ақ шеберхана, қойма
үй-жайлары, арнайы техника, құралдар
мен тетiктердi орналастыру үшiн
жеткiлiктi 220 кВ Барсеңгiр көмекшi
станциясы, 220 кВ Қаражал көмекшi
станциясы және 220 кВ Мойынты
көмекшi станциясы жанындағы
"Жезқазған ТЭК" АҚ өндiрiстiк алаңының
бөлiгi
Барлық өндiрiс алаңдарын, қойма жайларын,         "Дальние

1. Региональный         Существующий имущественно-производственный
диспетчерский центр     комплекс (оборудование, помещения)
г. Усть-Каменогорск     Центрального диспетчерского пункта АО
"Алтайэнерго" (г. Усть-Каменогорск),
состоящий из:
средств сбора и передачи,
обработки и отображения диспетчерской
информации;
средств диспетчерского и технологического
управления в комплексе с магистральными
(системными и межсистемными) каналами
связи;
систем вычислительной техники
(Автоматизированная система диспетчерского
управления);
систем релейной защиты и противоаварийной
автоматики.
2. Региональный         Существующий имущественно-производственный
диспетчерский центр     комплекс (оборудование, помещения)
г. Алматы               Центрального диспетчерского пункта
РГП "Алматыэнерго" (г.Алматы), состоящий из:
средств сбора и передачи, обработки и
отображения диспетчерской информации;
средств диспетчерского и технологического
управления в комплексе с магистральными
(системными и межсистемными) каналами связи;
систем вычислительной техники
(Автоматизированная система диспетчерского
управления);
систем релейной защиты и противоаварийной
автоматики.
3. Региональный         Существующий имущественно-производственный
диспетчерский центр     комплекс (оборудование, помещения)
г. Атырау               Центрального диспетчерского пункта АО
"Атырауская РЭК" (г. Атырау), состоящий из:
средств сбора и передачи, обработки и
отображения диспетчерской информации;
средств диспетчерского и технологического
управления в комплексе с магистральными
(системными и межсистемными) каналами связи;
систем вычислительной техники
(Автоматизированная система диспетчерского
управления);
систем релейной защиты и противоаварийной
автоматики.                                                 2
Приложение 3
к постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 г. N 1210
Ремонтно-эксплуатационные базы для эксплуатации
линий высокого напряжения в Республике Казахстан,
дополнительно передаваемые на баланс АО "KEGOC"
<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от
22 июля 1998 г. N 685
P980685_
.
---------------------------------------------------------------------
Передаваемые базы            !Организации,
!передающие базы на баланс
!АО "KEGOC"
---------------------------------------------------------------------
При подстанции 220 кВ N 18 Семипалатинск,    АО  "Семипалатинская
часть производственных площадей АО           РЭК"
"Семипалатинская РЭК", достаточных для
размещения персонала, техники, а также
мастерские, складские помещения,
спецтехника, приборы и приспособления,
необходимые для осуществления эксплуатации
и ремонта передаваемых межсистемных
электрических сетей
При подстанции 220 кВ Атырау, подстанции     АО "Атырауская РЭК"
220 кВ Кульсары, часть производственных
площадей АО "Атырауская РЭК", достаточных
для размещения персонала, техники, а
также мастерские, складские помещения,
спецтехника, приборы и приспособления,
необходимые для осуществления эксплуатации
и ремонта передаваемых межсистемных
электрических сетей
При подстанции 220 кВ Бейнеу, часть          АО "Мангистауская
производственных площадей АО                 РЭК"
"Мангистауская РЭК", достаточных для
размещения персонала, техники, а также
мастерские, складские помещения,
спецтехника, приборы и приспособления,
необходимые для осуществления
эксплуатации и ремонта передаваемых
межсистемных электрических сетей
При подстанции 220 кВ Барсенгир,             АО "Жезказганская
подстанции 220 кВ Каражал и подстанции       РЭК"
кВ Моинты, часть производственных
площадей АО "Жезказганская РЭК",
достаточных для размещения персонала,
техники, а также мастерские, складские
помещения, спецтехника, приборы и
приспособления, необходимые для
осуществления эксплуатации и ремонта
передаваемых межсистемных электрических
сетей
Производственные базы Костанайского,             АО "Дальние
Кокшетауского и Экибастузского филиалов           электропередачи"
АО "Дальние электропередачи" в полном объеме,
включая все производственные площади, складские
помещения, мастерские, электросетевые объекты

шеберханаларды, қуаттылығы 0,4-35 кВ электр       электропередачи" АҚ
желiлерi объектiлерiн, автокөлiктi, арнайы
техниканы, аспаптар мен бейiмделген
құрылғыларды қоса алғанда, "Дальние
электропередачи" АҚ-ның Қостанай, Көкшетау
және Екiбастұз филиалдарының өндiрiстiк
базалары толық көлемiнде
Магистральдық байланыс каналдарын қоса             "Дальние
алғанда, Қостанай қаласының әкiмшiлiк-өндiрiстiк   электропередачи"АҚ
кешенi "Дальние элекропередачи" АҚ күшейткiш
пунктерiмен бiр кешенде
"Атырау БЭК" АҚ-ның "Индер" 220 кВ КС-ның           "Атырау БЭК" АҚ
жанындағы, "Теңiз" 220 кВ КС-ның жанындағы
өндiрiс алаңдарының персоналды, техниканы
орналастыруға жеткiлiктi бөлiгi, сондай-ақ
берiлетiн жүйеаралық электр желiлерiн пайдалану
мен жөндеудi жүзеге асыруға қажеттi қойма
жайлары, шеберханалар, автокөлiк және гараждар,
арнайы техника, аспаптар мен байланыс
жабдықтары.
Ақтау қаласындағы "Маңғыстау БЭК" АҚ-ның "Өзен"     "Маңғыстау БЭК"АҚ
220 кВ КС-ның жанындағы өндiрiс алаңдарының
персоналды, техниканы орналастыруға жеткiлiктi
бөлiгi, сондай-ақ берiлетiн жүйеаралық электр
желiлерiн пайдалану мен жөндеудi жүзеге асыруға
қажеттi қойма жайлары, шеберханалар, автокөлiк
және гараждар, арнайы техника, аспаптар мен
байланыс жабдықтары
Орал қаласындағы "Батыс Қазақстан БЭК" АҚ-ның       "Батыс Қазақстан
Оң жағалау филиалының "Оң жағалау" КС-ның           БЭК" АҚ
жанындағы әкiмшiлiк және өндiрiс алаңдарының
персоналды, техниканы орналастыруға жеткiлiктi
бөлiгi, сондай-ақ берiлетiн жүйеаралық электр
желiлерiн пайдалану мен жөндеудi жүзеге асыруға
қажеттi қойма жайлары, шеберханалар, автокөлiк
және гараждар, арнайы техника, аспаптар мен
байланыс жабдықтары.
<*>
ЕСКЕРТУ. 3-қосымша жаңа жолдармен толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1998.07.22. N 685 қаулысымен.
P980685_

напряжением 0,4-35 кВ, автотранспорт,
спецтехнику, приборы и приспособления.
Административно-производственный комплекс г.      АО "Дальние
Костанай, включая магистральные каналы связи в    электропередачи"
комплексе с усилительными пунктами АО "Дальние
электропередачи"
При ПС 220 кВ "Индер", при ПС 220 кВ              АО "Атырауская РЭК"
"Тенгиз", часть производственных площадей АО
"Атырауская РЭК", достаточных для размещения
персонала, техники, а также складские помещения,
мастерские, автотранспорт и гаражи, спецтехника,
приборы и оборудование связи, необходимые для
осуществления эксплуатации и ремонта
передаваемых межсистемных электрических
сетей.
При ПС 220 кВ "Узень", часть производственных     АО "Мангистауская
площадей центральной базы АО "Мангистауская       РЭК"
РЭК" в г. Актау, достаточных для размещения
персонала, техники, а также складские помещения,
мастерские, автотранспорт и гаражи, спецтехника,
приборы и оборудование связи, необходимые для
осуществления эксплуатации и ремонта передаваемых
межсистемных электрических сетей.
При ПС "Правобережная", часть административных    АО "Западно-
и производственных площадей Правобережного        Казахстанская РЭК"
филиала АО "Западно-Казахстанская РЭК"
в г. Уральск, достаточных для размещения
персонала, техники, а также складские помещения,
мастерские, автотранспорт и гаражи, спецтехника,
приборы и оборудование связи, необходимые
для осуществления эксплуатации и ремонта
передаваемых межсистемных электрических сетей.