"Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталық" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1215. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
"Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталық" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының (бұдан әрi - Кәсiпорын) үстiмiздегi жылда қажеттi жұмыс көлемiн орындауы және қойылған мiндеттерге сәйкес оның жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуi үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне Кәсiпорынға несие желiсi принциптерi бойынша 1998 жылдың аяғына дейiн қайтару мерзiмiмен жоғары лимитпен 570 (бес жүз жетпiс) млн.теңге несие бөлу туралы мәселенi қарау ұсынылсын.
2. Кәсiпорын Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнен алған несиенi Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтың 1998 жылға арналған шығыстар сметасына сәйкес қаражат есебiнен 1998 жылдың аяғына дейiн өтейтiн болсын.<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1998.02.13. N 109  қаулысымен .
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қаржы министрi - А.С.Павловқа жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1997 г. N 1215. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Для выполнения Республиканским государственным казенным предприятием "Государственный центр по выплате пенсий" (далее - Предприятие) необходимого объема работ в текущем году и обеспечения его функционирования в соответствии с поставленными задачами Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан рассмотреть вопрос о выделении кредита Предприятию с верхним лимитом 570 (пятьсот семьдесят) млн. тенге со сроком возврата до конца 1998 года на принципах кредитной линии.
2. Предприятию до конца 1998 года погасить кредит, полученный в Национальном Банке Республики Казахстан, за счет средств, согласно смете расходов Государственного центра по выплате пенсий на 1998 год.<*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 13 февраля 1998 г. N 109 P980109_  .
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
Республики Казахстан