Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 1047а қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 7 тамыздағы N 1236
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мемлекеттiк жоғары оқу орындарын кейiн жекешелендiрумен жалға беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 2 шiлдедегi N 1047а P971047a а қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтың бiрiншi абзацындағы "Жекешелендiру" деген сөз "Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару" деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1997 г. N 1047a
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1997 г. N 1236
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 1997 г. N 1047а P971047a а "О передаче государственных высших учебных заведений в аренду с последующей приватизацией" следующее изменение:
в абзаце первом пункта 2 слова "по приватизации" заменить словами "управления государственным имуществом и активами".
Премьер-Министр
Республики Казахстан