Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 15 тамыздағы N 1260
"Стандарттардың немесе олардың адамдардың өмiрi, денсаулығы, азаматтардың мүлкi және қоршаған орта үшiн қауiпсiздiгiн қамтамасыз ететiн өзге де нормативтiк құжаттардың мiндеттi талаптарына сәйкестiгiне мiндеттi сертификаттауға жататын өнiмдердiң (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 шiлдедегi N 1112 P971112_ қаулысының негiзiнде Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың:
"Стандарттау және сертификаттау мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 қыркүйектегi N 1259 P951259_ қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 30, 377-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң стандарттау және сертификаттау мәселелерi жөнiндегi шешiмiне енгiзiлетiн өзгертулердiң 2-тармағының:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 мамырдағы N 411 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегi N 529 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 18, 156-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1997 г. N 1260
На основании постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 г. N 1112 P971112_ "Об утверждении Перечня продукции (работ, услуг), подлежащей обязательной сертификации на соответствие обязательным требованиям стандартов или иных нормативных документов, обеспечивающих ее безопасность для жизни, здоровья людей, имущества граждан и окружающей среды" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
пункт 2 изменений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан по вопросам стандартизации и сертификации, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 сентября 1995 г. N 1259 P951259_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам стандартизации и сертификации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 30, ст. 377);
постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 г. N 529 P960529_ "О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1993 г. N 411 "О поэтапном введении обязательной сертификации продукции (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 156).
Премьер-Министр
Республики Казахстан