Қолданылып жүрген заңдарға сәйкес азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiктер беру кезiнде отын босату нормалары, тұрғын-үй коммуналдық қызметтерiн және байланыс қызметтерiн тұтыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 19 тамыздағы N 1266 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
"Азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiктер берудi ретке келтiру мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 2 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қолданылып жүрген заңдарға сәйкес азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiктер беру кезiнде босату (тұтыну) нормалары мынадай мөлшерде:
тамақ дайындауға, шаруашылық-тұрмыстық мұқтаждарға арнап су жылытуға арналған газ - 1-қосымшаға сәйкес;
жылытуға арналған қатты, сұйық отын және газ - 2-қосымшаға сәйкес;
суық және ыстық су, пайдаланылған суларды ағызу - 3-қосымшаға сәйкес;
орталықтандырылған жылу жүйесiне қосылған тұрғын үйлердi жылытуға арналған жылу ағыны - 4-қосымшаға сәйкес;
электр қуатын - жеңiлдiктердi пайдалануға құқығы бар бiр азаматқа айына 45 квт.сағат, ал электр плиталармен жабдықталған үйлерде тұратындарға - 70 квт. сағат мөлшерiнде белгiленсiн.
2. Айына 150 минут мөлшерiнде сөйлесудiң уақытын есептеуге ауыстырылған абоненттер бойынша телефонды пайдалану уақытының жеңiлдетiлген нормалары тағайындалсын (қалааралық және халықаралық сөйлесулерден басқа).
3. 5-қосымшаға сәйкес шартты отынды қатты, сұйық отынға және газға аударудың коэффициентi тағайындалсын.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi 1997 жылдың 1 қыркүйегiне дейiнгi мерзiмде түрлi үлгiдегi үйлердi және температуралық аймақтарды жылытуға арналған жылу ағындарын (Вт) орташа қажеттiлiктi есептеудiң әдiстемесiн, сондай-ақ жылу ағындарының өлшем бiрлiгiн (Вт) жылу қуатының өлшем бiрлiгiне (Гкал) көшiру әдiстемесiн әзiрлесiн және бекiтсiн.
5. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi:
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi жасаған әдiстеме негiзiнде 1997 жылдың 1 қазанына дейiн жеңiлдiктер беру үшiн жылу қуатын (Гкал-да) тұтыну нормаларын бекiтсiн;
тұрғын үйлердi ұстауға арналған шығындар бойынша жеңiлдiктер немесе ақшалай төлем түрiндегi жеңiлдiктер беру кезiнде ескерiлетiн және тұрғын үй қорының тозу дәрежесiн есептей отырып, бiрақ бәсеке рыногында қалыптасқандағыдан жоғары емес, бекiтiлген жұмыс түрлерi бойынша тарифтер шегiндегi жұмыстардың тiзбесiн бекiтсiн;
лифтiмен қызмет көрсетулерге және қатты тұрмыстық қалдықтарды шығаруға ақы төлеу бойынша жеңiлдiктер, қолданылып жүрген тарифтердiң бекiтiлген тәртiптерiмен берiлсiн.

О нормах отпуска топлива, потребления жилищно-коммунальных услуг и услуг связи при предоставлении льгот отдельным категориям граждан в соответствии с действующим законодательством
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1997 г. N 1266. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 апреля 1997 г. Z970088_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упорядочения предоставления льгот отдельным категориям граждан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормы отпуска (потребления) при предоставлении льгот отдельным категориям граждан в соответствии с действующим законодательством в следующих размерах:
газа на приготовление пищи, подогрев воды на хозяйственно-бытовые нужды - согласно приложению 1;
твердого, жидкого топлива, и газа на отопление - согласно приложению 2;
холодной и горячей воды, отвода сточных вод - согласно приложению 3;
теплового потока на отопление жилых зданий с центральным отоплением - согласно приложению 4;
электроэнергии - в размере 45 кВт.ч в месяц на одного гражданина, имеющего право на льготы, а проживающим в домах, оборудованных электрическими плитами, - 70 кВт.ч.
2. Установить льготную норму времени пользования телефоном (кроме междугородных и международных переговоров) по абонентам, переведенным на повременный учет разговоров, в размере 150 минут в месяц.
3. Установить коэффициенты перевода условного топлива в твердое, жидкое топливо и природный газ согласно приложению 5.
4. Министерству экономики и торговли Республики Казахстан в срок до 1 сентября 1997 года разработать и утвердить методику расчета средней потребности теплового потока (Вт) для отопления различных типов домов и температурных зон, а также методику перевода единицы измерения теплового потока (Вт) в единицы измерения тепловой энергии (Гкал).
5. Акимам областей и г. Алматы:
на основании методики, разработанной Министерством экономики и торговли Республики Казахстан, до 1 октября 1997 года утвердить нормы потребления тепловой энергии (в Гкал) для предоставления льгот;
утвердить перечень работ, учитываемых при предоставлении льгот, или льгот в виде денежных выплат по расходам на содержание жилища и предельные тарифы по утвержденным видам работ с учетом степени износа жилого фонда, но не выше складывающихся на конкурентном рынке;
льготу по оплате лифтового обслуживания и вывозу твердых бытовых отходов предоставлять от установленных в действующем порядке тарифов.

6. Қолданылып жүрген заңдарға сәйкес бұған құқығы бар азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй-коммуналдық қызметтер мен қатты, сұйық отындар бойынша жеңiлдiктер немесе ақшалай төлемдер түрiндегi жеңiлдiктер беру белгiленген босату (тұтыну) нормаларын ескере отырып және тұрғын үй заңдарымен тағайындалған, бiр адамға арналып мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үй берудiң баламдық нормасындағы тұрғын үй нормасы шегiнде, егер қолданылып жүрген заңдарда өзгеше көзделмесе, бiрақ нақтылы орналасқан пайдалы алаңнан артық емес және қызметтердi нақтылы пайдалану шегiнде берiлсiн.
Коммуналдық қызметтердi және байланыс қызметтерiн тұтынуды есептейтiн құралдарды орнатқанға дейiн оларды төлеу бойынша жеңiлдiктер беру қолданылып жүрген заңдарда айқындалған тарифтер мен мөлшерде, белгiленген тәртiппен жүргiзiлсiн. Егер тарифтердi есептеу кезiнде қабылданған коммуналдық қызметтердi тұтыну нормалары осы қаулымен бекiтiлгеннен жоғары немесе төмен болса, жеңiлдiктерге құқығы бар азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша өтемақылар немесе шегерiп есептеулер жүргiзiлмейдi.
7.
ЕСКЕРТУ. 7-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2001.01.31. N 161 қаулысымен.
8. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақ ССР-iнде халықты отынмен жабдықтау тәртiбi туралы ереженi және Халыққа отын босатудың бiрыңғай нормаларын бекiту туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 9 қыркүйектегi N 414 қаулысы (Қазақ ССР ҚЖ, 1987 ж., N 22, 91-құжат);
"Халыққа жеңiлдiктi жағдайда газ жiберу нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қаңтардағы N 59 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 4, 20-құжат).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 19 тамыздағы
N 1266 қаулысына
1-қосымша
Қолданылып жүрген заңдарға сәйкес жеңiлдiктерге құқығы бар азаматтардың жекелеген санаттарына тамақ даярлауға, шаруашылық-тұрмыстық қажеттерi үшiн су жылытуға арналған газды босатудың нормалары
____________________________________________________________________
Табиғи газ   |   Сұйытылған
(текше.м.)   |    газ (кг)
____________________________________________________|_______________
Тамақ даярлауға, шаруашылық-тұрмыстық |             |
қажеттер үшiн су жылыту үшiн газды    |             |
босатудың айына 1 адамға арналған     |             |
жылдық орташа нормалары               |             |
______________________________________|_____________|_______________
газ плиталары мен орталық ыстық       |             |
сумен жабдықтау бар болған жағдайда*  |     10      |      4,8     ______________________________________|_____________|_______________
газ плиталары бар, орталық ыстық      |             |
сумен жабдықтау және газбен су        |             |

6. Предоставление льгот или льгот в виде денежных выплат по жилищно-коммунальным услугам и твердому, жидкому топливу отдельным категориям граждан, имеющим на это право в соответствии с действующим законодательством, производить с учетом установленных норм отпуска (потребления) и в пределах нормы площади жилья, эквивалентной норме предоставления жилья из государственного жилищного фонда на одного человека, установленной жилищным законодательством, но не более фактически занимаемой полезной площади и в пределах фактического потребления услуг, если иное не предусмотрено действующим законодательством.
До установки приборов учета потребления коммунальных услуг и услуг связи предоставление льгот по их оплате производить от утвержденных в установленном порядке тарифов и в размерах, определенных действующим законодательством. В случае, если нормы потребления коммунальных услуг, принятые при расчетах тарифов, выше или ниже установленных данным постановлением, то отдельным категориям граждан, имеющим право на льготы, дополнительная компенсация или удержание не производятся.
7. (Пункт 7 утратил силу - постановлением Правительства РК от 31 января 2001 г. N 161 (вступает в силу с 1 января 2001 г.))
8. Признать утратившими силу:
постановление Совета Министров Республики Казахстан от 9 сентября 1987 г. N 414 "Об утверждении Положения о порядке снабжения населения топливом и единых норм отпуска населению топлива в Казахской ССР" (СП Казахской ССР, 1987 г., N 22, ст.91);
постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1996 г. N 59 P960059_ "О нормах отпуска газа населению на льготных условиях" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 4, ст. 20).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 1997 г. N 1266
Нормы отпуска газа для приготовления пищи,
подогрева воды на хозяйственно-бытовые нужды
отдельным категориям граждан, имеющим право
на льготы в соответствии с действующим законодательством
--------------------------------------------------------------------
!  Природный   ! Сжиженный
! газ (куб. м.)! газ (кг)
--------------------------------------------------------------------
Среднегодовые нормы отпуска газа для
приготовления пищи, подогрева воды на
хозяйственно-бытовые нужды на 1
человека в месяц:
--------------------------------------------------------------------
при наличии газовой плиты и центрального
горячего водоснабжения                        10            4,8
--------------------------------------------------------------------
при наличии газовой плиты, отсутствии
центрального горячего водоснабжения и

жылыту болмаған жағдайда*             |    12,5     |      8,2
______________________________________|_____________|_______________
газ плиталары, газбен су жылыту       |             |
бар және орталық ыстық сумен жабдықтау|             |
болмаған жағдайда                     |    18,5     |     13,7
______________________________________|_____________|_______________
моншада қосымша газбен су жылыту      |             |
(жану ошағы) бар болған жағдайда      |     8,5     |              ______________________________________|_____________|_______________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 19 тамыздағы
N 1266 қаулысына
2-қосымша
Қолданылып жүрген заңдарға сәйкес жеңiлдiктерге құқығы бар азаматтардың жекелеген санаттарына 1 ш.м. пайдалы алаңды жылытуға  жеңiлдiк берiлген жағдайда қатты, сұйық отынды және газды босату нормалары
____________________________________________________________________
Облыстардың атаулары          |   1 ш.м. арналған шартты
|     отынның килограмы
___________________________________|________________________________     Ақмола                        |            78
___________________________________|________________________________     Ақтөбе                        |            75
___________________________________|________________________________
Алматы                        |            60,5               ___________________________________|________________________________
Атырау                        |            67
___________________________________|________________________________
Шығыс Қазақстан               |            77,9
___________________________________|________________________________
Жамбыл                        |            55,3
___________________________________|________________________________
Батыс Қазақстан               |            72,8
___________________________________|________________________________
Қарағанды                     |            75,1
___________________________________|________________________________     Қызылорда                     |            66,8
___________________________________|________________________________
Қостанай                      |            78
___________________________________|________________________________
Маңғыстау                     |            53,7
___________________________________|________________________________
Павлодар                      |            78                 ___________________________________|________________________________
Солтүстiк Қазақстан           |            78,8                ___________________________________|________________________________
Оңтүстiк Қазақстан            |            50,8
___________________________________|________________________________     Алматы қаласы                 |            60,5
___________________________________|________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 19 тамыздағы
N 1266 қаулысына
3-қосымша
Қолданылып жүрген заңдарға сәйкес жеңiлдiктерге құқығы бар азаматтардың жекелеген санаттарына суық және ыстық суларды, пайдаланылған суларды жiберудi тұтыну нормалары
I. Суық және ыстық суларды тұтыну нормалары
____________________________________________________________________
N |                               |Тәулiгiне 1 адамға арналған
р/с|      Пәтерлердiң үлгiлерi     |пайдалану нормасы, литр
___|_______________________________|________________________________
|                               |  суық су    | ыстық су
___|_______________________________|_____________|__________________
1 |              2                |      3      |      4
___|_______________________________|_____________|__________________
1 Пәтер үлгiсiндегi тұрғын үйлер:
- су құбырымен және канализа.
циямен, ваннасыз                     95
____________________________________________________________________
- газбен жабдықталған               120
____________________________________________________________________
- су құбырымен, канализа.
циямен және қатты отынмен
жұмыс iстейтiн, жылытқыш
ванналары бар                       150
____________________________________________________________________
- су құбырымен, канализа.
циямен және газбен жылыты.
латын ванналары бар                 190
____________________________________________________________________
- тез жылытатын газды
жылытқыштармен және көп
нүктелi су таратқыштарымен          210
____________________________________________________________________
- орталықтандырылған ыстық
сумен, қол жуғыштар, ыдыс
жуғыштар және бүрiкпелермен
жабдықталған                        110             85
____________________________________________________________________
- бүрiкпелермен жабдықталған,
отыратын ванналармен                140             90
___________________________________________________________________
- бүрiкпелермен жабдықталған,
ұзындығы 1500-ден 1700 мм
дейiнгi ванналармен                 145            105
____________________________________________________________________
- орталықтандырылған ыстық
сумен жабдықталған және
тұрмысқа қолайландыруды барынша
қажет ететiн биiктiгi 12 қабаттан

газового водонагревателя                      12,5          8,2
--------------------------------------------------------------------
при наличии газовой плиты, газового
водонагревателя и отсутствии центрального
горячего водоснабжения                        18,5         13,7
--------------------------------------------------------------------
при наличии газового водонагревателя
(горелки ) в бане - дополнительно              8,5           -
--------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 1997 г. N 1226
Нормы отпуска твердого, жидкого топлива и газа на льготных
условиях на отопление 1 кв. м. полезной площади отдельным
категориям граждан, имеющим право на льготы в соответствии
с действующим законодательством (в расчете на год)
--------------------------------------------------------------------
Наименование областей            !    кг. условного
!  топлива на 1 кв.м.
--------------------------------------------------------------------
Акмолинская                                       78
Актюбинская                                       75
Алматинская                                       60.5
Атырауская                                        67
Восточно-Казахстанская                            77.9
Жамбылская                                        55.3
Западно-Казахстанская                             72.8
Карагандинская                                    75.1
Кызылординская                                    66.8
Кустанайская                                      78
Мангистауская                                     53.7
Павлодарская                                      78
Северо-Казахстанская                              78.8
Южно-Казахстанская                                50.8
г.Алматы                                          60.5
--------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 1997 г. N 1266
Нормы потребления холодной и горячей воды, отвода сточных вод
для отдельных категорий граждан, имеющих право на льготы в
соответствии с действующим законодательством 1. Нормы потребления холодной и горячей воды
--------------------------------------------------------------------
N  !                                    !   Нормы потребления на
п/п!             Типы квартир           ! 1 человека в сутки, литров
!                                    !---------------------------
!                                    !холодная вода !горячая вода
--------------------------------------------------------------------
1 !                2                   !       3      !      4
--------------------------------------------------------------------
1  Жилые дома квартирного типа:
- с водопроводом и канализацией
без ванн                                   95
- с газоснабжением                        120
- с водопроводом, канализацией и
ваннами с нагревателями, работающими
на твердом топливе                        150
- с водопроводом, канализацией и
ваннами с газовыми нагревателями          190
- с быстродействующими газовыми
нагревателями и многоточечным
водоразбором                              210
- с цетрализованным горячим
водоснабжением, оборудованные
умывальниками, мойками и душами           110            85
- с сидячими ваннами, оборудованными
душами                                    140            90
- с ваннами длиной от 1500 до 1700 мм,
оборудованными душами                     145           105
- высотой свыше 12 этажей с
цетрализованным горячим водоснабжением
и повышенными требованиями к

жоғары                              170            115
____________________________________________________________________
2. су тарату колонкаларынан
құрылыс салу аудандары
үйлерiнiң суды пайдалануы            50
____________________________________________________________________
II. Пайдаланылған суларды жiберу нормалары
Пайдаланылған суларды жiберу нормалары тәулiгiне 1 адамға арналған суық және ыстық суларды пайдалану нормаларының жиынтығымен, су құбырларымен жабдықталған үйлер бойынша айқындалады.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 19 тамыздағы
N 1266 қаулысына
4-қосымша
Жалпы алаңы qo Вт 1ш.м. үшiн тұрғын үй ғимараттарын жылытуға арналған жылу ағынын пайдалану нормалары
____________________________________________________________________
Тұрғын үй  |Ғимараттар.|tо С жылытуды жоспарлауға арналған сыртқы
құрылыс.   |дың сипат. |ауаның есептi температурасы
тарының    |тамасы     |____________________________________________
қабаттылығы|           | -5 | -10| -15| -20| -25| -30| -35| -40| -45
___________|___________|____|____|____|____|____|____|____|____|____
|           |
|           |  1985 жылға дейiн салынған құрылыстар үшiн
|           |
1-2        |Энергияны  | 148  154  160  205  213  230  234  237  242
3-4        |үнемдеу    |  95  102  109  117  126  134  144  150  160
5 және     |жөнiндегi  |  65   70   77   79   86   88   98  102  109
одан       |шараларды  |
жоғары     |есепке     |
|алмағанда  |
|           |
1-2        |Энергияны  | 147  153  160  194  201  218  222  225  230
3-4        |үнемдеу    |  90   97  103  111  119  128  137  140  152
5 және     |жөнiндегi  |
одан       |шараларды  |  65   69   73   75   82   88   92   96  103
жоғары     |есептегенде|
|           |  1985 жылдан кейiн салынған құрылыстар үшiн
|           |
1-2        |Жаңа       | 145  152  159  166  173  177  180  187  194
3-4        |үлгiдегi   |  74   80   86   91   97  101  103  109  116
5 және     |жобалар    |
одан       |бойынша    |  65   67   70   73   81   87   87   95  100
жоғары     |           |
___________|___________|____________________________________________
____________________________________________________________________
Тұрғын үй  |Ғимараттар.|tо С жылытуды жоспарлауға арналған сыртқы
құрылыс.   |дың сипат. |ауаның есептi температурасы
тарының    |тамасы     |____________________________________________
қабаттылығы|           |        -50          |       -55
___________|___________|____________________________________________
|           |
|           |  1985 жылға дейiн салынған құрылыстар үшiн
|           |
1-2        |Энергияны  |        255                   271
3-4        |үнемдеу    |        169                   179
5 және     |жөнiндегi  |        115                   122
одан       |шараларды  |
жоғары     |есепке     |
|алмағанда  |
|           |
1-2        |Энергияны  |        242                   257
3-4        |үнемдеу    |        160                   171
5 және     |жөнiндегi  |
одан       |шараларды  |        109                   116
жоғары     |есептегенде|
|           |  1985 жылдан кейiн салынған құрылыстар үшiн
|           |
1-2        |Жаңа       |        200                   208
3-4        |үлгiдегi   |        123                   130
5 және     |жобалар    |
одан       |бойынша    |        102                   108
жоғары     |           |
___________|___________|____________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 19 тамыздағы
N 1266 қаулысына
5-қосымша
Қатты отынды табиғи отынға қайта есептегендегi коэффициенттер
1. Табиғи газдың - 1.17
2. Пеш отынының - 1.57
3. Мазуттың - 1.37
4. Көмiр - көмiр кен орындары бойынша
(бассейндер бойынша)
____________________________________________________________________
N |Таңбасы,     |Көмiр кен орнының       |Шартты отынды қайта
р/с|технологиялық|немесе бассейнiнiң      |есептеу коэффициентi
|тобы         |атауы                   |
___|_____________|________________________|_________________________
1   КР            Қарағанды                   0,61
2   КОКОМ         Қарағанды                   0,86
3   КСШ           Қарағанды                   0,64
4   ДР            Шұбаркөл                    0,73
5   КСНР          Екiбастұз                   0,59
6   БЗ            Майкөбең                    0,54
7   КР            Қушоқы                      0,61
8   КР            Борлы                       0,51
9   Б2            Мамыт                       0,5
10   ДР            Қаражыра                    0,6
11   Б3            Ойқарағай                   0,51
12   Б3            Алакөл                      0,5
13   Б2            Приозерное                  0,45
14   Б3            Кендiрлi                    0,58
15   Д             Таскөмiрсай                 0,59

благоустройству                           170           115
2  Районы застройки зданиями с
водопользованием из водоразборных
колонок                                    50
--------------------------------------------------------------------
II. Нормы отвода сточных вод
Нормы отвода сточных вод определяются по домам, оборудованным канализацией, суммированием норм потребления холодной и горячей воды на 1 человека в сутки.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 1997 г. N 1266
Нормы потребления теплового потока на отопление
жилых домов зданий на 1 м2 общей площади qo Вт
--------------------------------------------------------------------
Этажность!Характеристика!Расчетная температура наружного воздуха
жилой    !зданий        !для проектирования отопления to С
постройки!              !-------------------------------------------
!              !-5 !-10!-15!-20!-25!-30!-35!-40!-45!-50!-55
--------------------------------------------------------------------
Для постройки до 1985 года
1-2       Без учета      148 154 160 205 213 230 234 237 242 255 271
3-4       мероприятий    95  102 109 117 126 134 144 150 160 169 179
5 и более по энерго-     65  70  77  79  86  88  98  102 109 115 122
сбережению
1-2       С учетом       147 153 160 194 201 218 222 225 230 242 257
3-4       внедрения      90  97  103 111 119 128 137 140 152 160 171
мероприятий
5 и более по энерго-     65  69  73  75  82  88  92  96  103 109 116
сбережению
Для постройки после 1985 года
1-2       По новым       145 152 159 166 173 177 180 187 194 200 208
3-4       типовым        74  80  86  91  97  101 103 109 116 123 130
проектам
5 и более                65  67  70  73  81  87  87  95  100 102 108
--------------------------------------------------------------------
Приложение N 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 1997 г. N 1266
Коэффициенты пересчета условного топлива в натуральное
1. природного газа - 1,17
2. печного топлива - 1.57
3. мазута - 1.37
4. угля - по угольным месторождениям (бассейнам)
--------------------------------------------------------------------
N  !Марка,                !Наименование угольного!Коэффициент
п/п!технологическая       !месторождения или     !пересчета
!группа                !бассейна              !условного топлива
--------------------------------------------------------------------
1  КР                     Карагандинский               0.61
2  КОКОМ                  Карагандинский               0.86
3  КСШ                    Карагандинский               0.64
4  ДР                     Шубаркольское                0.73
5  КСНР                   Экибастузский                0.59
6  БЗ                     Майкубенское                 0.54
7  КР                     Куу-Чекинское                0.61
8  КР                     Борлинское                   0.51
9  Б2                     Мамытское                    0.5
10  ДР                     Каражира                     0.6
11  Б3                     Ойкарагайское                0.51
12  Б3                     Алакольское                  0.5
13  Б2                     Приозерное                   0.45
14  Б3                     Кендерлыкское                0.58
15  Д                      Таскомирсай                  0.59
--------------------------------------------------------------------