Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 маусымдағы N 943 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 28 тамыздағы N 1303
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Прокуратура органдарының "тапсырмалар бойынша" сомалар бюджеттен тыс шоты туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 маусымдағы N 943 P970943_ қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1997 г. N 943
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1997 г. N 1303
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1997 г. N 943 P970943_ "О внебюджетном счете "сумм по поручениям" органов прокуратуры".
Премьер-Министр
Республики Казахстан