Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 876 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 29 тамыз N 1310. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 876 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 20, 185-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгi (Экобиоресурсминi) туралы ереженiң;
8-тармағының үшiншi абзацы "қоршаған ортаны қорғау және ресурстарды пайдалану саласындағы Қазақстан Республикасы бекiткен халықаралық келiсiмдер мен конвенциялар" деген сөздермен толықтырылсын.
9-тармақтың "а"-тармақшасындағы:
"саясатты қалыптастырады" деген сөздерден кейiн "және мемлекеттiк бақылауды жүзеге асырады" деген сөздермен толықтырылсын;
"табиғат" деген сөзден кейiн "және биологиялық" деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"аң шаруашылығын жүргiзуге және аң шаруашылығына жер бекiтiп беруге құқықты беру туралы ұсыныстар әзiрлеуге, балықты және басқа су жануарларын өнеркәсiптiк аулауға және балық шаруашылығы су қоймаларын бекiтiп беруге құқық беруге қатысуға;
жануарлардың мемлекеттiк есебiн ұйымдастыруға және жануарлар дүниесiнiң мемлекеттiк кадастрын жүргiзуге қатысуға;
өз өкiлеттiгiне сәйкес:
қоршаған ортаны (жер қойнауынан басқа) тастаулармен, тастамалармен, қалдықтарды орналастырумен ластауға рұқсат беруге және оның күшiн жоюға;
биологиялық ресурстарды пайдалануға рұқсат беруге және оның күшiн жоюға."
Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрлiгiнiң жүйесiне кiретiн құрылымдық бөлiмшелердiң тiзбесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 29 тамыздағы
N 1310 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар
министрлiгiнiң жүйесiне кiретiн құрылымдық
бөлiмшелердiң
ТIЗБЕСI
Алматы қалалық экология және биоресурстар басқармасы, Алматы қаласы
Облыстық экология және биоресурстар басқармалары
Аудандық экология және биоресурстар басқармалары
Республикалық мамандандырылған талдамалық-бақылау лабораториясы, Алматы қаласы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 876
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 1997 г. N 1310. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 876 P970876_ "Об утверждении Положения о Министерстве экологии и биоресурсов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 20, ст. 185) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве экологии и биоресурсов Республики Казахстан (Минэкобиоресурсов), утвержденным указанным постановлением:
абзац третий пункта 8 дополнить словами "международных соглашений и конвенций, ратифицированных Республикой Казахстан, в области охраны окружающей среды и использования ресурсов";
в подпункте "а" пункта 9:
после слова "политику" дополнить словами "и осуществляет государственный контроль";
после слов "использования природных" дополнить словами "и биологических";
пункт 10 дополнить абзацами следующего содержания:
"участвовать в подготовке предложений о предоставлении права ведения охотничьего хозяйства и закреплении охотничьих угодий, предоставлении права на промысловый лов рыбы и других водных животных и закреплении рыбохозяйственных водоемов;
участвовать в организации государственного учета животных и ведения государственного кадастра животного мира;
в соответствии со своими полномочиями:
выдавать и аннулировать разрешения на загрязнение окружающей среды (за исключением недр) выбросами, сбросами, размещением отходов;
выдавать и аннулировать разрешение на использование биологических ресурсов".
Утвердить перечень структурных подразделений, входящих в систему Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан, согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 августа 1997 г. N 1310
ПЕРЕЧЕНЬ
структурных подразделений, входящих в систему
Министерства экологии и биоресурсов
Республики Казахстан
Алматинское городское управление экологии и биоресурсов,
г.Алматы
Областные управления экологии и биоресурсов
Районные управления экологии и биоресурсов
Республиканская специализированная лаборатория аналитического
контроля, г. Алматы