Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 шiлдедегi N 1073 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 1 қыркүйектегi N 1312
Республикалық бюджетке төлемдер бойынша берешегi бар Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi мен Шекара әскерлерiнiң мұқтажы үшiн мұнай өнiмдерiн берушi кәсiпорындардың тiзбесiн нақтылауға байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық бюджетке төлемдер бойынша есептеу жүргiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 шiлдедегi N 1073 P971073_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "бiрлескен ресей-қазақстан "Сиданко-Павлодар МӨЗ мұнай компаниясының жалпы сомасы 516552000 (бес жүз он алты миллион бес жүз елу екi мың) теңге, "Атырау мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының 213070000 (екi жүз он үш миллион жетпiс мың) теңге сомасындағы" деген сөздер 1-қосымшаға сәйкес "Павлодар мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк қоғамының 3534060000 (үш жүз елу үш миллион төрт
жүз алты мың) теңге, "Атырау мұнай өңдеу зауыты" акционерлiк
қоғамының 376216000 (үш жүз жетпiс алты миллион екi жүз он алты мың)
теңге сомасындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
1 және 2-қосымша осы қаулыға қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда
жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 1 қыркүйектегi
N 1312 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi мен
Шекара әскерлерiнiң мұқтажы үшiн мұнай өнiмдерiн берудiң
есебiне есептелетiн республикалық бюджетке төлемдер
бойынша берешегi бар кәсiпорындардың
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
Берушi кәсiпорындардың| Есепке қабылданатын сома (мың теңге)
атауы мен есепке      |_____________________________________________
алынатын төлемдердiң  | Барлығы |  Оның iшiнде қаржыландыру есебiне
түрлерi               |         |___________________________________
|         |Қорғаныс         |Қорғанысминiнiң
|         |министрлiгi      |Мемлекеттiк шекара
|         |                 |күзетi жөнiндегi
|         |                 |комитетi
______________________|_________|_________________|_________________
|         |                 |
1. "Павлодар мұнай    |         |                 |
өңдеу зауыты" акцио.  |         |                 |
нерлiк қоғамы,        |         |                 |
Павлодар қаласы:      |         |                 |
барлығы               |  353406 |    336850       |   16556
оның iшiнде акциздер  |  353406 |    336850       |   16556
бойынша               |         |                 |
|         |                 |

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. N 1073
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1997 г. N 1312
В связи с уточнением перечня предприятий-поставщиков нефтепродуктов для нужд Министерства обороны и Пограничных войск Республики Казахстан, имеющих задолженность по платежам в республиканский бюджет, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. N 1073 P971073_ "О проведении зачета по платежам в бюджет" следующие изменения:
в пункте 1 слова "по совместной российско-казахстанской нефтяной компании "Сиданко-Павлодарский НПЗ" на сумму 516552000 (пятьсот шестнадцать миллионов пятьсот пятьдесят две тысячи) тенге, акционерному обществу "Атырауский нефтеперерабатывающий завод" 213070000 (двести тринадцать миллионов семьдесят тысяч) тенге" заменить словами "по акционерному обществу "Павлодарский нефтеперерабатывающий завод" на сумму 353406000 (триста пятьдесят три миллиона четыреста шесть тысяч) тенге, акционерному обществу "Атырауский нефтеперерабатывающий завод" 376216000 (триста семьдесят шесть миллионов двести шестнадцать тысяч) тенге";
приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему постановлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1997 г. N 1312
Перечень
предприятий, имеющих задолженность по платежам
в республиканский бюджет, засчитываемую в счет поставок
нефтепродуктов для нужд Министерства обороны
и Пограничных войск Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------
Наименование                 !  Сумма, принимаемая к зачету
предприятий-поставщиков           !         (тыс. тенге)
и вид засчитываемых             !----------------------------------
платежей                    ! Всего  !   В том числе в счет
!        !     финансирования
!        !-------------------------
!        !Министерство!Комитет по
!        !  обороны   !охране госу-
!        !            !дарственной
!        !            !границы
!        !            !Минобороны
---------------------------------------------------------------------
1. Акционерное общество
"Павлодарский
нефтеперерабатывающий завод",
г. Павлодар:
всего                              353406    336850       16556
в том числе по акцизам             353406    336850       16556

2. "Атырау мұнай өңдеу|         |                 |
зауыты" акционерлiк   |         |                 |
қоғамы, Атырау қаласы:|         |                 |
барлығы               |  376216 |    376216       |
оның iшiнде қосылған  |  376216 |    376216       |
құнға салық бойынша   |         |                 |
______________________|_________|_________________|_________________
Жиыны                 |  729622 |    713066       |   16556
______________________|_________|_________________|_________________
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 1 қыркүйектегi
N 1312 қаулысына
2-қосымша
Республикалық бюджетке төлемдер бойынша кәсiпорындардың
берешегiн өтеу есебiне берушi кәсiпорындардың
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi мен
Шекара әскерлерiнiң мұқтажы үшiн мұнай өнiмдерiн берудiң
КЕСТЕСI
___________________________________________________________________
|"Атырау МӨЗ" АҚ       |"Павлодар МӨЗ" АҚ
|______________________|_______________________
|мөлше.|1 тонна.|құны, |мөлше.|1 тонна.|құны,
|рi,   |сының   |мың   |рi,   |сының   |мың
|тонна |бағасы, |теңге |тонна |бағасы, |теңге
|      |теңге   |      |      |теңге   |
____________________|______|________|______|______|________|_______
1          |   2  |    3   |   4  |   5  |    6   |   7
____________________|______|________|______|______|________|_______
|      |        |      |      |        |
1. Қорғаныс министр.|      |        |      |      |        |
лiгi           |      |        |      |      |        |
шiлде               |      |        |      |      |        |
А-76 автобензинi    | 1500 | 16139  | 24208|      |        |
ТС-1 авиакеросинi   | 2000 | 12240  | 24480|      |        |
пеш отыны           | 1000 |  7200  |  7200|      |        |
Барлығы             |      |        | 55888|      |        |
тамыз               |      |        |      |      |        |
А-76 автобензинi    | 4000 | 16139  | 64556|      |        |
ТС-1 авиакеросинi   | 3000 | 12240  | 36720|      |        |
"3" дизельдiк отыны |      |        |      | 4000 | 12457  | 49828
Барлығы             |      |        |101276|      |        | 49828
қыркүйек            |      |        |      |      |        |
А-76 автобензинi    | 4000 | 16139  | 64556|      |        |
ТС-1 авиакеросинi   | 4000 | 12240  | 48960|      |        |
"3" дизельдiк отыны |      |        |      | 7500 | 12457  | 93427
Барлығы             |      |        |113516|      |        | 93427
қазан               |      |        |      |      |        |
А-76 автобензинi    | 2500 | 16139  | 40347|      |        |

2. Акционерное общество
"Атырауский
нефтеперерабатывающий завод",
г. Атырау:
всего                              376216    376216
в том числе по налогу на
добавленную стоимость              376216    376216
---------------------------------------------------------------------
Итого                         729622    713066       16556
---------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1997 г. N 1312
График
поставки нефтепродуктов для нужд Министерства
обороны и Пограничных войск Республики Казахстан
в счет погашения задолженности предприятий-поставщиков
по платежам в республиканский бюджет
---------------------------------------------------------------------
!  АО "Атырауский НПЗ"      !  АО "Павлодарский НПЗ"
!---------------------------!---------------------------
!Коли-  !Цена за !Стоимость !Коли-  !Цена за !Стоимость
!чество,!1 тонну,!тыс. тенге!чество,!1 тонну,!тыс. тенге
!тонн   !тенге   !          !тонн   !тенге   !
---------------------------------------------------------------------
1      !   2   !   3    !    4     !   5   !   6    !    7
---------------------------------------------------------------------
1. Министерство
обороны
июль
автобензин
А-76          1500    16139     24208
авиакеросин
ТС-1          2000    12240     24480
печное
топливо       1000    7200      7200
Всего                          55888
август
автобензин
А-76          4000    16139     64556
авиакеросин
ТС-1          3000    12240     36720
дизтопливо
"3"                                       4000    12457    49828
Всего                          101276                     49828
сентябрь
автобензин
А-76          4000    16139     64556
авиакеросин
ТС-1          4000    12240     48960
дизтопливо
"3"                                       7500    12457    93427
Всего                          113516                     93427
октябрь
автобензин
А-76          2500    16139     40347
авиакеросин

ТС-1 авиакеросинi   | 1960 | 12240  | 23990|      |        |
"3" дизельдiк отыны |      |        |      | 7500 | 12457  | 93427
Барлығы             |      |        | 64337|      |        | 93427
қараша              |      |        |      | 6034 | 12457  | 75166
"3" дизельдiк отыны |      |        |      |      |        | 75166
Барлығы             |      |        |      |      |        |
Көлiктер            |      |        |      |      |        | 25002
шығыстар            |      |        | 41199|      |        | 336850
Жиыны               |      |        |376216|25034 |        |
2. Шекара әскерлерi |      |        |      |      |        |
"3" дизельдiк отыны |      |        |      |      |        |
қазан               |      |        |      |  615 | 12457  | 7661
қараша              |      |        |      |  615 | 12457  | 7661
Барлығы             |      |        |      | 1230 | 12457  | 15322
Көлiктер            |      |        |      |      |        |
шығыстар            |      |        |      |      |        | 1234
Жиыны               |      |        |      | 1230 |        | 16556
____________________|______|________|______|______|________|_______
Жиыны               | 23960|        |376216|26264 |        |353406

ТС-1          1960    12240     23990
дизтопливо
"3"                                       7500    12457    93427
Всего                          64337                      93427
ноябрь
дизтопливо
"3"                                       6034    12457    75166
Всего                                                     75166
Транспортные
расходы                         41199                      25002
Итого                           376216    25034            336850
2. Пограничные
войска
Дизтопливо
"3"
октябрь                                   615     12457    7661
ноябрь                                    615     12457    7661
Всего                                    1230    12457    15322
Транспортные
расходы                                                    1234
Итого                                    1230             16556
---------------------------------------------------------------------
ИТОГО        23960             376216    26264            353406