Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Қазақ еңбек және жұмыспен қамту проблемалары ғылыми-зерттеу институтын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 21 қыркүйек N 1356
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Қазақ еңбек және жұмыспен қамту проблемалары ғылыми-зерттеу институтын тарату туралы Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк министрлiгiнiң ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi таратуды Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жүзеге асырсын.
2. "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 290 P970290_ қаулысына (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 10, 71-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң қарамағындағы ұйымдардың
Тiзбесiнен мынадай жолдар алынып тасталсын:
"Қазақ еңбек және жұмыспен қамту проблемалары ғылыми-зерттеу
институты".
3. "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң Қазақ еңбек және жұмыспен қамту проблемалары
ғылыми-зерттеу институтын ұйымдастыру туралы" Қазақ КСР Министрлер
Кеңесiнiң 1991 жылғы 31 желтоқсандағы N 822 қаулысының күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О ликвидации Казахского научно-исследовательского института проблем труда и занятости Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 г. N 1356
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан о ликвидации Казахского научно-исследовательского института проблем труда и занятости Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан осуществить ликвидацию в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 290 P970290_ "Об утверждении Положения о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 10, ст. 71) следующее изменение:
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку "Казахский НИИ проблем труда и занятости" исключить.
3. Признать утратившим силу постановление Совета Министров Казахской ССР от 31 декабря 1991 г. N 822 P910822_ "Об организации Казахского научно-исследовательского института проблем труда и занятости Министерства труда Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан