Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 20 қарашадағы N 1580 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 21 қыркүйек N 1360. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.11.06. N 1134 қаулысымен. ~P981134
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қымбат металдар және асыл тастарға байланысты қатынастарды
мемлекеттiк реттеудiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 20 қарашадағы N 1580
P951580_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 36, 461-құжат)
мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тазартылған
қымбат металдардың бастапқы саудаласуларын өткiзудiң ережелерiне:
10-тармақтағы "(1 ай, 2 ай және 3 айға)" деген сөздер алынып
тасталсын;
19-тармақ алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1995 г. N 1580
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1997 г. N 1360. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 ноября 1998 г. N 1134 ~P981134.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1995 г. N 1580 P951580_ "Вопросы государственного регулирования отношений, связанных с драгоценными металлами и драгоценными камнями" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 36, ст. 461) следующие изменения:
в Правилах проведения первичных торгов аффинированными драгоценными металлами в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 10 слова "(1 месяц, 2 месяца и 3 месяца)" исключить;
пункт 19 исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан