Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 864 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 22 қыркүйек N 1369
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жамбыл облысының фосфор саласы iшiндегi кәсiпорындарында соттан тыс тәртiппен оңалту рәсiмдерiн жүргiзу мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 864 P970864_ қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
қаулының атауындағы және кiрiспесiндегi "Жамбыл облысының",
"Жамбыл облысы" деген сөздер "Жамбыл және Оңтүстiк Қазақстан
облыстарының" деген сөздермен ауыстырылсын:
1-тармақтағы "облысының" деген сөз алынып тасталынып "Жамбыл"
деген сөзден кейiн "және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының "Фосфор"
акционерлiк қоғамында" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 864
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1997 г. N 1369
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 864 P970864_ "Вопросы проведения реабилитационных процедур во внесудебном порядке на предприятиях фосфорной подотрасли Жамбылской области" следующие изменение и дополнение:
в названии постановления и преамбуле слова "Жамбылской области"
заменить словами "Жамбылской и Южно-Казахстанской областей";
в пункте 1 после слов "Жамбылской области" дополнить словами "а
также на акционерном обществе "Фосфор" Южно-Казахстанской области".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан