Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 қазандағы N 1410
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Ғылыми-техникалық саладағы мемлекеттiк меншiк объектiлерiн
жекешелендiру бойынша ұйымдастыру шаралары туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 шiлдедегi N 923 қаулысы
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 32, 293-құжат);
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 шiлдедегi N 923
қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
1997 жылғы 7 қаңтардағы N 12 қаулысы (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 1, 4-құжат).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 1997 г. N 1410
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля
1996 г. N 923
P960923_
"Об организационных мерах по приватизации
объектов государственной собственности в научно-технической сфере"
(САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32, ст. 293);
постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января
1997 г. N 12
P970012_
"О внесении изменений в постановление
Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1996 г. N 923" (САПП
Республики Казахстан, 1997 г., N 1, ст. 4).
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан