Мүлiктердi Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясына беру мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 4 қазандағы N 1414
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi заңда белгiленген тәртiппен:
"Эйр Қазақстан" жабық акционерлiк қоғамының жарғылық қорын акцияларының бастапқы құнын, қосымшаға сәйкес, "Үлбi авиакомпаниясы" ашық акционерлiк қоғамына берiлетiн мүлкi құнының мөлшерiне жиынтықты азайту жолымен, азайтсын;
"Үлбi авиакомпаниясы" ашық акционерлiк қоғамының жарғылық қорын,
қосымшаға сәйкес, оған берiлетiн мүлiктiң құнына акцияларының қосымша
эмиссиясының жолымен көбейтсiн.
2. "Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясын экономикалық
тұрақтандыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 20 тамыздағы N 1030
P961030_
қаулысына мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасына:
"Өскемен Як-42 42448 02.12.93 6291 Дұрыс күйде
Як-42 42447 11.11.93 6968 Дұрыс күйде" деген сөздер
алынып тасталсын;
аталған қаулының 2-қосымшасына:
2-гi бағандағы 6-реттiк нөмiрдегi"
"                                 Штабтың ғимараты
Авиациялық-техникалық
базаның ғимараты
Көлiк учаскесi
Агенттiктiң iшкi инфра.
құрылыммен үй-жайы
Көлiкжай
Қосалқы қызметтердiң
асханасымен ғимараты
Материалдық-техникалық жаб.
дықтау бөлiмiнiң қоймалық
үй-жайлары
Авиация двигательдерiнiң
монтажына арналған
ғимарат
Як-42 тренажер кешенi
Авиациялық-техникалық база        Авиациялық-техникалық
базаның кешенi
3 жеңiл автомобиль, 1 КАВЗ
автобусы
Сүйретушi (2 дана)
СПО-15 өзi жүретiн-
көтергiш қондырғысы (1 дана)
УПГ-300 әмбебап жылжымалы
гидроқондырғы (1 дана)
ВЗ-20/350 азотпен
май құю машинасы (1 дана)
ЭСЖ 66 арнайы сұйықтарды
құюшы (1 дана)
УВЗ әуе ұшыру қондырғысы
(1 дана)
АКЗС-75 оттегiмен май құю
машинасы (1 дана)
АС-161 ассенизациялық
машина (2 дана)
УМП 350 мотор қыздырғышы
(2 дана)
АПА-35 жылжымалы электр
станциясы (1 дана)
АПА-50 жылжымалы электр
станциясы (1 дана)
АС-157 су құюшысы
(2 дана)
МЗ-66 май құюшысы (1 дана)
Үрлеу машиналары
СПТ-1 автоэлектр
көтергiштерi (2 дана)
АЛ-3 көтергiш алаңы бар
машинасы (2 дана)
ТЗА-7,5 отын құюшысы (3 дана)
Тiркеме-сыйымдылық (2 дана)
Ұшақтардың таңдап алынған
паркiне арналған авиадви.
гательдер мен ВЗУ қондырғылары
және ұшақтарға арналған
барлық резервтiк двигательдер"
деген жолдар алынып;
аталған қаулының 3-қосымшасына:
2-бағандағы 5-реттiк нөмiрдегi:
"5 тұрақ
2 мың текше метр" деген жолдар алынып тасталсын.

Вопросы передачи имущества в гражданской авиации Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1997 г. N 1414
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
уменьшить уставный фонд закрытого акционерного общества "Эйр Казахстан" путем суммарного уменьшения номинальной стоимости акций в размере стоимости имущества, передаваемого открытому акционерному обществу "Авиакомпания Ульба", согласно приложению;
увеличить уставный фонд открытого акционерного общества
"Авиакомпания Ульба" путем дополнительной эмиссии акций на стоимость
имущества, передаваемого ему согласно приложению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
20 августа 1996 г. N 1030
P961030_
"О мерах по экономической
стабилизации гражданской авиации Республики Казахстан" следующие
изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки "Усть-Каменогорск Як-42  42448  02.12.93  6291  В исправном
состоянии
Як-42  42447  11.11.93  6968  В исправном
состоянии"
исключить;
в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе 2 порядкового номера 6 строки:
"                   Здание штаба
Здание авиационно-технической базы
Транспортный участок
Помещение агентства с внутренней
инфраструктурой
Гаражи
Здание вспомогательных служб со столовой
Складские помещения отдела
материально-технического снабжения
Здание для монтажа авиадвигателей
Тренажерный комплекс Як-42
Авиационно-              Комплекс авиационно-технической базы
техническая база
3 легковых автомобиля, 1 автобус КАВЗ
Буксировщик (2 шт.)
Самоходно-подъемная установка СПО-15 (1 шт.)
Универсальная подвижная
гидроустановка УПГ-300 (1 шт.)
Машина заправки азотом ВЗ-20/350 (1 шт.)
Заправщик специальных жидкостей ЗСЖ 66 (1 шт.)
Установка воздушного запуска УВЗ (1 шт.)
Машина заправки кислородом АКЗС-75 (1 шт.)
Ассенизационная машина AC-161 (2 шт.)
Моторный подогреватель УМП 350 (2 шт.)
Передвижная электростанция АПА-35 (1 шт.)
Передвижная электростанция АПА-50 (1 шт.)
Водополивщик AC-157 (2 шт.)
Маслозаправщик МЗ-66 (1 шт.)
Обдувочные машины
Автоэлектроподъемники СПТ-1 (2 шт.)
Машина с подъемной площадкой АЛ-3 (2 шт.)
Топливозаправщики ТЗА-7,5 (3 шт.)
Прицеп-емкость (2 шт.)
Авиадвигатели и установки ВСУ для
выбранного парка самолетов и все
резервные двигатели для самолетов      "
исключить;
в приложении 3 к указанному постановлению:
в графе 2 порядкового номера 5 строки:
5 стоянок
2 тыс. куб. метров               "
исключить.

3. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару
департаментiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 4 қазандағы
N 1414 қаулысына
қосымша
"Эйр Қазақстан" жабық акционерлiк қоғамынан
"Үлбi авиакомпаниясы" акционерлiк қоғамының
жарғылық қорына берiлетiн мүлiктiң
ТIЗБЕСI
Як-42 ұшағы (N 42447)
Як-42 ұшағы (N 42448)
Штабтың ғимараты
Авиациялық-техникалық базаның ғимараты
Көлiк учаскесi
Агенттiктiң iшкi инфрақұрылыммен үй-жайы
Көлiкжайлар
Қосалқы қызметтердiң асханасымен ғимараты
Материалдық-техникалық жабдықтау бөлiмiнiң
қоймалық үй-жайлары
Авиа двигательдерiнiң монтажына арналған
ғимарат
Як-42 тренажер кешенi
Авиациялық-техникалық базаның кешенi
3 жеңiл автомобиль, 1 КАВЗ автобусы
Сүйретушi (2 дана)
ӘКҚ-15 өзi жүретiн-көтергiш қондырғы (1 дана)
ӘЖГ-300 әмбебап жылжымалы гидроқондырғы (1 дана)
ВЗ-20/350 азотпен май құю машинасы (1 дана)
ЭСЖ 66 арнайы сұйықтарды құюшы (1 дана)
ӘҰҚ әуе ұшыруы қондырғысы (1 дана)
АКЗС-75 оттегiмен май құю машинасы (1 дана)
АС-161 ассенизациялық машина (2 дана)
УМП 350 мотор қыздырғышы (2 дана)
АПА-35 жылжымалы электр станциясы (1 дана)
АПА-50 жылжымалы электр станциясы (1 дана)
АС-157 су шашушы (2 дана)
МЗ-66 май құюшысы (1 дана)
Үрлеу машиналары
СПТ-1 автоэлектр көтергiштерi (2 дана)
АЛ-3 көтергiш алаңшасымен машина (2 дана)
ТЗА-7,5 отын құюшылары (3 дана)
Тiркеме-сыйымдылық (2 дана)
Ұшақтардың таңдап алынған паркiне арналған
авиадвигательдер мен ВЗУ қондырғылары және
ұшақтарға арналған барлық резервтiк двигательдер

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить
на Департамент управления государственным имуществом и активами
Министерства финансов Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 4 октября 1997 г. N 1414
ПЕРЕЧЕНЬ
имущества, передаваемого в уставный фонд акционерного
общества "Авиакомпания Ульба" из закрытого акционерного
общества "Эйр Казахстан"
Самолет Як-42 (N 42447)
Самолет Як-42 (N 42448)
Здание штаба
Здание авиационно-технической базы
Транспортный участок
Помещение агентства с внутренней
инфраструктурой
Гаражи
Здание вспомогательных служб со столовой
Складские помещения отдела
материально-технического снабжения
Здание для монтажа авиадвигателей
Тренажерный комплекс ЯК-42
Комплекс авиационно-технической базы
3 легковых автомобиля, 1 автобус КАВЗ
Буксировщик (2 шт.)
Самоходно-подъемная установка СПО-15 (1 шт.)
Универсальная подвижная гидроустановка УПГ-3ОО (1 шт.)
Машина заправки азотом ВЗ-20/350 (1 шт.)
Заправщик специальных жидкостей ЗСЖ 66 (1 шт.)
Установка воздушного запуска УВЗ (1 шт.)
Машина заправки кислородом АКЗС-75 (1 шт.)
Ассенизационная машина АС-161 (2 шт.)
Моторный подогреватель УМП 350 (2 шт.)
Передвижная электростанция АПА-35 (1 шт.)
Передвижная электростанция АПА-50 (1 шт.)
Водополивщик АС-157 (2 шт.)
Маслозаправщик M3-66 (1 шт.)
Обдувочные машины
Автоэлектроподъемники СПТ-1 (2 шт.)
Машина с подъемной площадкой АЛ-3 (2 шт.)
Топливозаправщики ТЗА-7,5 (3 шт.)
Прицеп-емкость (2 шт.)
Авиадвигатели и установки ВСУ для выбранного парка
самолетов и все резервные двигатели для самолетов