"Ақмола қаласын Қазақстан Республикасы астанасы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 3700 Жарлығы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 21 қазандағы N 1451
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Орталық және жергiлiктi атқарушы органдарға Мемлекет басшысының аталған шешiмiн сөзсiз және түпкiлiктi орындау жөнiнде барлық қажеттi шараларды қабылдау тапсырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об Указе Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. N 3700 "Об объявлении города Акмолы столицей Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1997 г. N 1451
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Поручить центральным и местным исполнительным органам принять все необходимые меры по безусловному и исчерпывающему выполнению данного решения Главы государства.
Премьер-Министр
Республики Казахстан