М.Қ.Уәйiсов туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 6 қарашадағы N 1496
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
М.Қ.Уәйiсов Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-министрi болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Ваисове М.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1997 г. N 1496
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Ваисова М.К. вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан