А.Қ.Дауылбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 6 қарашадағы N 1497
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
А.Қ.Дауылбаев Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-министрi болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Даулбаеве А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1997 г. N 1497
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Даулбаева А.К. вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан