Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1183 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 11 қарашадағы N 1543
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасындағы өкiлдерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1183 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "Экономика және сауда вице-министрi" деген сөздер "Премьер-Министрдiң кеңесшiсi" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1183
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1997 г. N 1543
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1183 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 2 слова "вице-Министра экономики и торговли" заменить словами "советника Премьер-Министра".
Премьер-Министр
Республики Казахстан