Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 наурыздағы N 370 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 17 қарашадағы N 1596
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасының
Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы ереженi бекiту
туралы" 1996 жылғы 28 наурыздағы N 370
P960370_
қаулысының күшi жойылды
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 марта 1996 г. N 370
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1997 г. N 1596
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 1996 г. N 370 P960370_ "Об утверждении Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам".
Премьер-Министр
Республики Казахстан