Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 маусымдағы N 770 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 17 қарашадағы N 1597
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының қарыздарын өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 маусымдағы N 770 P960770_ қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
3-тармақ мынадай мазмұндағы екiншi сөйлеммен толықтырылсын:
"Бұл ретте Медетшi банкi "Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының мiндеттемелерi бойынша қаржылық жауапкершiлiкте болмайды".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1996 г. N 770
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1997 г. N 1597
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1996 г. N 770 P960770_ "О погашении долгов Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат" следующее дополнение:
пункт 3 дополнить вторым предложением следующего содержания:
"При этом Реабилитационный банк не несет финансовой ответственности по обязательствам Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат".
Премьер-Министр
Республики Казахстан