Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 ақпандағы N 110 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 18 қараша N 1598. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.08.03. N 1176 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қарудың жекелеген түрлерi айналымын мемлекеттiк бақылау
туралы" Қазақстан Республикасы Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2
ақпандағы N 110 қаулысына
P950110_
мынадай толықтыру енгiзiлсiн;
көрсетiлген қаулыға "Қазақстан Республикасындағы қарудың
жекелеген түрлерi айналымының тәртiбi" деген 1-қосымша мынадай
редакциядағы 19-л қосымшамен толықтырылсын:
19-л қосымша
Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметi
Шаруашылық басқармасының аңшылық шаруашылықтары
қызметкерлерiнiң қарулануы үшiн белгiленген қарулар
мен оқ-дәрiлердiң
НОРМАЛАРЫ
___________________________________________________________________
Аңшылық шаруашылықтардың |      Қарудың түрi
қызметкерлерi            |_________________________________________
|Пистолет       Карабин      Тегiс ұңғылы
|(револьвер)    (винтовка)      мылтық
___________________________________________________________________
1             |     2      |      3       |   4
___________________________________________________________________
Директор                 |      1   немесе   1            -
Бас аңшы                 |      1            1            -
Бас орманшы              |      1            1            -
Табиғатты қорғау жөнiндегi
жетекшi инженер-инспектор|      1            -            -
Орман қорғау инженерi    |      1            -            -
Орманшы, орманшының      |      1            1            -
көмекшiсi                |
Аңшылық учаскесiнiң      |      1            1    немесе  1
бастығы                  |
Орман шеберi             |                                1
Ихтиолог, балық          |      1   немесе   1            -
учаскесiнiң бастығы      |
Орманшы                  |      -            -            1
Аға қорықшы, қорықшы     |      1   немесе   1
Күзет жөнiндегi жұмысшы  |                             постыға 1
Бақташылар, шопандар     |                                1
Аға омарташы, омарташы   |                             омартаға 1
Ескерту:
Қарудың резервi - қаруындағы әрбiр 10 бiрлiкке 1 қарудан.
Көрсетiлген аңшылық шаруашылықтарда қосымша 5 бiрлiк тегiс
ұңғылы және 5 бiрлiк иiр ойықты аңшы қаруына рұқсат етiледi.
Оқ-дәрiлердiң саны iшкi iстер органдарымен келiсiм бойынша
сатып алынады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1995 г. N 110
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1997 г. N 1598. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 2000 г. N 1176 ~P001176.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан
от 2 февраля 1995 г. N 110
P950110_
"О мерах по реализации Закона
Республики Казахстан "О государственном контроле за оборотом
отдельных видов оружия" следующее дополнение:
приложение 1 "Правила оборота отдельных видов оружия в
Республике Казахстан" к указанному постановлению дополнить
приложением 19-л в следующей редакции:
"                                      ПРИЛОЖЕНИЕ 19-л
НОРМЫ
оружия и боеприпасов, установление для вооружения
работников охотничьих хозяйств Хозяйственного управления
Президента и Правительства Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Работники      !                 Вид оружия
охотничьих хозяйств !----------------------------------------------
!  пистолет  !  карабин   !  гладкоствольное
!(револьвер) ! (винтовка) !
--------------------------------------------------------------------
1          !     2      !      3     !         4
--------------------------------------------------------------------
Директор                   1     или     1               -
Главный охотовед           1             1               -
Главный лесничий           1             1               -
Ведущий инженер-инспектор
по охране природы          1             -               -
Инженер охраны леса        1             -               -
Лесничий, помощник
лесничего                  1             1               -
Начальник охотучастка      1             1     или       1
Мастер леса                                              1
Ихтиолог, начальник
рыбучастка                 1     или     1               -
Лесник                     -             -               1
Старший егерь, егерь       1     или     1               -
Рабочий по охране                                     1 на пост
Табунщики, чабаны                                        1
Старший пчеловод,
пчеловод                                             1 на пасеку
Примечания:
Резерв оружия - 1 единица оружия на каждые 10 единиц, имеющихся
на вооружении.
В указанных охотничьих хозяйствах разрешается иметь
дополнительно 5 единиц гладкоствольного и 5 единиц нарезного
охотничьего оружия.
Количество боеприпасов приобретается по согласованию с органами
внутренних дел.
Премьер-Министр
Республики Казахстан