"Шымкентмұнайоргсинтез" ашық акционерлiк қоғамының акцияларын сатып алу-сату шартына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 22 желтоқсандағы N 1814
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң атынан Қазақстан Республикасы мен "Казвит Холдингс ЛТД" арасындағы Акциялар сатып алу туралы шартқа (1996 жылғы шiлде) өзгерiстер енгiзу туралы келiсiм бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в Договор купли-продажи акций открытого акционерного общества "Шымкентнефтеоргсинтез"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1997 г. N 1814
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Соглашение о внесении изменений в Договор о приобретении акций между Республикой Казахстан в лице Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации и "Казвит Холдингс ЛТД" (июль 1996 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Департамент государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан