Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 132 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1862. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.11. N 1128 қаулысымен.(P031128)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Орталық Азия ынтымақтасу және даму банкi Кеңесiне уәкiлдi өкiл және оның орынбасарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 132 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақта:
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Аймақаралық маңызы бар инвестициялық жобаларды қаржыландыру жөнiндегi мемлекетаралық Кеңестiң Аткомындағы "Қазақстан Республикасының уәкiлдi өкiлi С.Д.Пiрiмбетов Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкiнiң Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының уәкiлдi өкiлi болып тағайындалсын";
үшiншi абзац төртiншi абзац болып есептелсiн;
мынадай мазмұндағы бесiншi абзацпен толықтырылсын:
"М.К.Кетебаев Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкiнiң Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының уәкiлдi өкiлi мiндетiнен босатылсын".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 г. N 132
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1862. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 ноября 2003 г. N 1128 (P031128)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1996 г. N 132 P960132_ "О назначении уполномоченного представителя и его заместителя в Совет Центральноазиатского банка сотрудничества и развития" следующие изменения и дополнение:
в пункте 2:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"назначить уполномоченным представителем Республики Казахстан в Совете Центральноазиатского банка сотрудничества и развития Примбетова С.Д. - полномочного представителя Республики Казахстан в Исполкоме Межгосударственного Совета по финансированию инвестиционных проектов межрегионального значения";
абзац третий считать абзацем четвертым;
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"освободить от обязанностей уполномоченного представителя Республики Казахстан в Совете Центральноазиатского банка сотрудничества и развития Кетебаева М.К.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан