Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1758 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 31 желтоқсандағы N 1876
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiнiң акцияларын орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1758 P971758_ қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Акционерлiк халықтық
Жинақ Банкiнiң акцияларын орналастыру жөнiндегi ведомствоаралық
комиссия туралы ережеге:
2-тармақтағы "300 000", "1000" деген сандар тиiсiнше "3 000 000",
"100" деген сандармен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1997 г. № 1758
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1997 г. № 1876
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1997 г. № 1758 P971758_ "О размещении акций Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана" следующее изменение:
в Положении о межведомственной комиссии по размещению акций
Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана, утвержденном
указанным постановлением:
в пункте 2., цифры "300000", "1000" заменить соответственно цифрами
"3000000", "100".
Премьер-Министр
Республики Казахстан