Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 ақпандағы N 238 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 31 желтоқсандағы N 1880
Қазақстан Республикасы Жол қорының 1997 жылға арналған бюджетiнiң кiрiстерi мен шығыстарының жекелеген баптары нақтылануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жол қорының 1997 жылға арналған бюджетi туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 ақпандағы N 238
P970238_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "8,0 (сегiз) млрд. теңге" деген сөздер "9495 млн.
теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес
редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1880 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Жол қорының 1997 жылға
арналған бюджетi
(мың теңге)
___________________________________________________________________
Кiрiстер мен шығыстардың        |Барлығы | Оның iшiнде
баптары                         |        |_______________________
|        |республика. |облыстық Жол
|        |лық Жол қоры|қоры
___________________________________________________________________
Кiрiстер
___________________________________________________________________
1. 1997 жылдың 1 қаңтарындағы       258240      95137      163103
қаражаттың қалдығы
___________________________________________________________________
2. Автомобиль жолдарын пайдала.     7192990     4627668     2565322
нушылардың аударымдары
___________________________________________________________________
3. Қазақстан Республикасының        535700      535700        -
аумағына келгенi, кеткенi және
жүрiп өткенi үшiн алынатын
төлемдер
___________________________________________________________________
4. Бөлшек саудада бензин мен        1178610     589306     589304
дизель отынын сатқаны үшiн
алым
___________________________________________________________________
5. Ақылы мемлекеттiк автомобиль     60000       60000        -
жолдарымен жүргенi үшiн
алынатын төлемдер
___________________________________________________________________
6. Басқа да түсiмдер                269460      118189     151271
___________________________________________________________________
Кiрiстердiң жиыны              9495000     6026000    3469000
___________________________________________________________________
Шығыстар
___________________________________________________________________
1. Кiрiспен жабылмаған 1996 жылдың  674731      399059     275672
шығыстары
___________________________________________________________________

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 1997 г. N 238
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1997 г. N 1880
В связи с уточнением отдельных статей доходов и расходов бюджета Дорожного фонда Республики Казахстан на 1997 год Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 1997 г. N 238 P970238_ "О бюджете Дорожного фонда на 1997 год" следующие изменения:
в пункте 1 слова "8,0 (восемь) млрд. тенге" заменить словами "9495 млн. тенге";
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 1997 г. N 1880
Бюджет
Дорожного фонда Республики Казахстан на 1997 год
(тыс. тенге)
----------------------------------------------------------------------
Статьи доходов                       | Всего |        В том числе
и расходов                           |       |------------------------
|       |республикан- |областной
|       |ский Дорожный|Дорожный
|       |фонд         |фонд
----------------------------------------------------------------------
Доходы
1. Остаток средств на 1 января 1997
года                                258240      95137      163103
2. Отчисления пользователей
автомобильных дорог                7192990    4627668     2565322
3. Плата за въезд, выезд и
транзитный проезд по территории
Республики Казахстан                535700     535700        -
4. Сбор за реализацию бензина и
дизельного топлива в розничной
торговле                           1178610     589306     589304
5. Плата за проезд по платным
государственным автомобильным
дорогам                              60000      60000       -
6. Прочие поступления                  269460     118189     151271
Итого доходов                       9495000    6026000    3469000
Расходы
1. Расходы 1996 года, не покрытые
доходами                            674731     399059     275672

2. Жолдарды ағымдағы жөндеу,        3519281     1467298    2051983
күтiп ұстау, көгалдандыру
және басқару
___________________________________________________________________
3. Жолдарды және олардағы           2915030     1874012    1041018
құрылыстар салу, күрделi және
орташа жөндеу
___________________________________________________________________
4. Жалпы мемлекеттiк маңызы         1863564     1863564       -
бар объектiлердi қаржыландыруға
арналған резерв
___________________________________________________________________
5. Басқа да шығыстар                522394      422067     100327
___________________________________________________________________
Шығыстардың жиыны             9495000      6026000    3469000
___________________________________________________________________
Кiрiстiң шығыстан артуы          0            0          0
___________________________________________________________________

2. Текущий ремонт, содержание,
озеленение и управление дорогами   3519281     1467298   2051983
3. Строительство, капитальный и
средний ремонт дорог и
сооружений на них                  2915030     1874012   1041018
4. Резерв для финансирования
объектов общегосударственного
значения                           1863564     1863564       -
5. Прочие расходы                      522394      422067   100327
Итого расходов                      9495000     6026000  3469000
Превышение доходов над расходами         0            0       0
----------------------------------------------------------------------