Кеден органдарын автоматтандыру және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетiне арналған республикалық мәлiметтер алмасу желiсiн жасау жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 4 наурыз N 294а. Күші жойылған - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.10.18. N 1583 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 472 өкiмiмен  құрылған ведомствоаралық комиссия 1996 жылғы 26 желтоқсандағы шешiмiмен Infоrмiх, IVS, Sеrvеr, ELSI Tech және Sun Microsystems компанияларын кеден органдарын автоматтандыру жобасына арналған тендердiң жеңiмпазы деп бекiттi. Кеден органдарын автоматтандыру жобасы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кеден комитетiне арналған республикалық мәлiметтер алмасу желiсiн жасау жобасымен өзара байланысты екендiгiн, бiр жағынан, Infоrмiх, IVS, Sеrvеr, ELSI Тесh, Sun Microsystems компаниялары және, екiншi жағынан, "Акцепт" корпорациясы жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамы (бұдан әрi "Акцепт" корпорациясы) ұлттық инвестор және Қазақстан Республикасының кеден органдарына арналған Алматы қаласындағы мәлiметтер алмасу желiсiнiң мақұлданған пилоттық жобасын жасаушы ретiнде екi жобаны жүзеге асыру жөнiнде күш-жiгер бiрiктiруге келiсiмге келгендiгiн, ал "Акцепт" корпорациясы оларды өз қаражаты есебiнен қаржыландыруға өзiне қосымша мiндеттеме алғандығын ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. <*>
2. <*>
3. Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне тұтынушылар үшiн кеден декларациясының электрондық көшiрмелерiне баға бекiту тапсырылсын.
4. <*>
5. <*>
6. <*>
Ескерту. 1,2,4,5,6-тармақтар күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.07.12. N 960 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О мерах по автоматизации таможенных органов и созданию республиканской сети обмена данными для Государственного таможенного комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 1997 г. N 294а. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 октября 1999 г. N 1563 ~P991563.
Межведомственная комиссия, созданная распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 1996 г. N 472 R960472_ , решением от 26 декабря 1996 г. утвердила победителем тендера на проект автоматизации таможенных органов компании Infоrмiх, LVS, Sеrvеr, ELSI Tech и Sun Мiсrоsуstемs. Учитывая, что проект автоматизации таможенных органов взаимосвязан с проектом создания республиканской сети обмена данными для Государственного таможенного комитета Республики Казахстан, компании Infоrмiх, LVS, Sеrvеr, ELSI Тесh, Sun Мiсrоsуstемs, с одной стороны, и акционерное общество закрытого типа "Корпорация "Акцепт" (далее корпорация "Акцепт") как национальный инвестор и создатель апробированного пилотного проекта сети обмена данными для таможенных органов Республики Казахстан в г. Алматы, с другой стороны, пришли к соглашению объединить усилия по реализации обоих проектов, а корпорация "Акцепт" взяла на себя дополнительное обязательство финансировать их за счет собственных средств, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
3. Поручить Государственному комитету Республики Казахстан по
ценовой и антимонопольной политике утверждение для потребителя цен
на электронные копии таможенных деклараций.
<*>
Сноска. Пункты 1,2,4,5,6 утратили силу с 1 сентября 1999 г. -
постановлением Правительства РК от 12 июля 1999 г. N 960
P990960_
.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан