Астананың тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз етумен айналысатын акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн Ақмола қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 27 қаңтардағы N 37
Ақмола қаласына Қазақстан Республикасының астанасы мәртебесiнiң берiлуiне байланысты және қала шаруашылығын тиiмдi басқару мен дамытуды ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi заңдарда белгiленген тәртiппен:
қосымшаға сәйкес акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттiк
пакеттерiн Ақмола қаласының коммуналдық меншiгiне берсiн;
"KEGOC" электр желiлерiн басқару жөнiндегi Қазақстан
компаниясы" акционерлiк қоғамымен бiрлесiп, оны кейiн Ақмола
қаласының коммуналдық меншiгiне беру үшiн Ақмола қалалық электр
желiлерiнiң мүлкiн одан бөлектеу балансы бойынша бөлу жолымен
"Ақмола РЭК" акционерлiк қоғамын қайта ұйымдастыруды қамтамасыз
етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 27 қаңтардағы
N 37 Қаулысына
қосымша
Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi Ақмола
қаласының коммуналдық меншiгiне берiлетiн
акционерлiк қоғамдардың тiзбесi
"Ақмола ЖЭО-2" АҚ
"Ақмола жылу желiлерi" АҚ
"Ақмола қалалық электр көлiгi" АҚ
"N 1 автобус паркi" АҚ
"Қалалық жол құрылысы" АҚ
"Арнаулы автокөлiк" АҚ
Ақмола қалалық электр желiлерiнiң мүлкi
ЕСКЕРТУ. Қосымша толықтырылды - ҚР Үкiметiнiң 1998.01.30. N 58
қаулысымен.
P980058_
ЕСКЕРТУ. Қосымшадан жол алынып тасталды - ҚР Үкiметiнiң 1998.06.29.
N 610 қаулысымен.
P980610_

О передаче в коммунальную собственность г. Акмолы государственных пакетов акций акционерных обществ, занимающихся жизнеобеспечением столицы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1998 г. N 37
В связи с приданием г.Акмоле статуса столицы Республики Казахстан и в целях организации эффективного управления и развития городского хозяйства Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
передать в коммунальную собственность г. Акмолы государственные пакеты акций акционерных обществ согласно приложению;
совместно с акционерным обществом "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" обеспечить реорганизацию акционерного общества "Акмолинская РЭК" путем выделения из него по разделительному балансу имущества Акмолинских городских электрических сетей для дальнейшей передачи его в коммунальную собственность г. Акмолы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 января 1998 г. N 37
Перечень
акционерных обществ, государственные пакеты акций которых
передаются в коммунальную собственность г.Акмолы
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 30 января 1998 г. N 58
P980058_
; от 29 июня  1998 г. N 610
Р980610_
.
АО "Акмолинская ТЭЦ-2"
АО "Акмолинские тепловые сети"
АО "Акмолагорэлектротранс"
АО "Автобусный парк N 1"
АО "Гордорстрой"
АО "Спецавтотранспорт"
Имущество Акмолинских городских
электрических сетей