3. Комитетте қызметкерлерiнiң саны қосымшаға сәйкес министрлiктер мен ведомстволардың штат санының қысқаруының есебiнен 20 адам болып және 1 қызмет машинасының лимитi белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
республикалық бюджетте орталық атқарушы органдарды ұстауға арналып көзделген қаражаттың есебiнен Комитет пен оның аумақтық
бөлiмшелерiн ұстауды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн;
ЕСКЕРТУ. 4-тармақтың 2,4 абзацтары алып тасталды - ҚР Үкiметiнiң 1999.01.19. N 31 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен басқа да орталық атқарушы органдары бұрын қабылданған шешiмдердi осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 27 қаңтардағы
N 38  Қаулысына
қосымша
Адамдарының саны қысқартылатын және Қазақстан
Республикасы Мемлекеттiк кiрiс  министрлiгiнiң Алкоголь
өнiмiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк бақылау
жөнiндегi комитетiне берiлетiн, министрлiктер
мен ведомстволардың
ТIЗБЕСI
ЕСКЕРТУ. Қосымша атауы өзгердi - ҚР Үкiметiнiң 1999.01.19. N 31 қаулысымен.
___________________________________________________________________
Министрлiктер мен ведомстволар                 |Санының
|қысқаруы
|(бiрлiк)
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi    |     2
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар|     1
министрлiгi                                         |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы          |     2
министрлiгi                                         |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi      |     1
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты        |     1
әлеуметтiк қорғау министрлiгi                       |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi         |     2
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи      |     1
ресурстар министрлiгi                               |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет және      |     1
денсаулық сақтау министрлiгi                        |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық     |     1
келiсiм министрлiгi                                 |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия     |     1
және сауда министрлiгi
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Ғылыми министрлiгi -      |     1
Ғылым академиясы                                    |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар         |     1
жөнiндегi комитетi                                  |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi   |     1
мемлекеттiк комитетi                                |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау    |     2
және реформалар жөнiндегi агенттiгi                 |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау    |     1
және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Стандарттау  |
және метрология жөнiндегi комитетi                  |
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi  |     1
___________________________________________________________________
Барлығы                                             |    20
___________________________________________________________________

3. Установить численность работников Комитета в количестве 20 единиц за счет сокращения штатной численности министерств и ведомств согласно приложению и лимит на 1 служебный легковой автомобиль.
4. Министерству финансов Республики Казахстан:
обеспечить финансирование на содержание Комитета и его территориальных подразделений за счет средств республиканского бюджета в установленном законодательством порядке;
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 января 1999 г. N 31 P990031_ .
5. Министерствам и другим центральным исполнительным органам Республики Казахстан привести ранее принятые решения в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 января 1998 г. N 38
ПЕРЕЧЕНЬ
министерств и ведомств, по которым численность сокращается
и передается Комитету по государственному контролю над
производством и оборотом алкогольной продукции
Министерства государственных доходов Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Министерства и ведомства                    |Сокращение
|численности (единиц)
--------------------------------------------------------------------
Министерство внутренних дел Республики Казахстан                2
Министерство транспорта и коммуникаций Республики               1
Казахстан
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                                       2
Министерство обороны Республики Казахстан                       1
Министерство труда и социальной защиты населения                1
Республики Казахстан
Министерство финансов Республики Казахстан                      2
Министерство экологии и природных ресурсов                      1
Республики Казахстан
Министерство образования, культуры и                            1
здравоохранения Республики Казахстан
Министерство информации и общественного согласия                1
Республики Казахстан
Министерство энергетики, индустрии и торговли                   1
Республики Казахстан
Министерство науки - Академия наук                              1
Республики Казахстан
Комитет Республики Казахстан по чрезвычайным                    1
ситуациям
Государственный комитет Республики Казахстан по                 1
инвестициям
Агентство по стратегическому планированию и                     2
реформам Республики Казахстан
Комитет по стандартизации и метрологии                          1
Агентства по стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан
Министерство иностранных дел Республики                         1
Казахстан
Всего                                                           20
--------------------------------------------------------------------