Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1758 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 27 қаңтардағы N 40
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Акционерлiк халықтық жинақ Банкiнiң акцияларын орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1758 P971758_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Акционерлiк Халықтық жинақ Банкiнiң акцияларын
орналастыру жөнiндегi ведомстволық комиссиясының құрамына:
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар
жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары Н.А.Сәрсенбаев төраға болып
енгiзiлсiн.
М.Н.Оспанов аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1997 г. N 1758
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1998 г. N 40
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1997 г. N 1758 "О размещении акций Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана" следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по размещению акций Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана Сарсембаева Н.А. - заместителя председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, председателем;
вывести из указанного состава Оспанова М.Н.
Премьер-Министр
Республики Казахстан