Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1758 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 27 қаңтардағы N 41
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiнiң акцияларын орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1758 P971758_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
3-тармақта:
үшiншi абзацтағы "30 қаңтарына дейiн" деген сөздер "21 ақпанына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "10 ақпанына дейiн" деген сөздер "28 ақпанына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiнiң акцияларын орналастыру жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережеге:
2-тармақтағы "1997 жылғы 1 шiлдеде" деген сөздерден кейiн "және 1997 жылғы 1 желтоқсанда" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1997 г. N 1758
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1998 г. N 41
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1997 г. N 1758 P971758_ "О размещении акций Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана" следующие изменения и дополнение:
в пункте 3:
в абзаце третьем слова "до 30 января" заменить словами "до 21 февраля";
в абзаце четвертом слова "до 10 февраля" заменить словами "до 28 февраля";
в Положении о межведомственной комиссии по размещению акций Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2 после слов "на 1 июля 1997 года" дополнить словами "и на 1 декабря 1997 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан