Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 қаңтардағы N 65 және 1998 жылғы 27 қаңтардағы N 37 қаулыларына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 30 қаңтардағы N 58
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
"Жекешелендiру мен қайта құрылымдаудың секторлық бағдарламасы
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 қаңтардағы
N 65 қаулысына
P970065_
:
аталған қаулымен бекiтiлген Мұнай-газ және көлiк-коммуникация
кешендерiндегi, Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi, денсаулық сақтау, бiлiм, ғылым, мәдениет және спорт
жүйелерiнiң кәсiпорындарындағы жекешелендiру мен қайта құрылымдаудың
секторлық бағдарламаларының 3-қосымшасында:
реттiк нөмiрi 2-жолдар алынып тасталсын.
ЕСКЕРТУ. 6-9-тармақтар алынып тасталды - ҚР Үкiметiнің 1998.06.29.
N 610 қаулысымен.
P980610_

О внесении изменения и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 г. N 65 и от 27 января 1998 г. N 37
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 1998 г. N 58
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнение:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 г. N 65 P970065_ "О секторных программах приватизации и реструктуризации":
в приложении 3 к Секторным программам приватизации и реструктуризации в нефтегазовом и транспортно-коммуникационном комплексах, предприятий системы Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан, здравоохранения, образования, культуры и спорта, утвержденным указанным постановлением:
строки, порядковый номер 2, исключить;
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 июня 1998 г. N 610 P980610_ .
Премьер-Министр
Республики Казахстан