Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1553 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы <*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 2 ақпан N 66. Күші жойылды - ҚРҮ-нің 1999.04.16. N 418 қаулысымен. ~P990418
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1553 P971553_ қаулысына өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақтағы "төрт вице-министр - департаменттердiң директорлары" деген сөздер "бiрiншi вице-министрi және үш вице-министрi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi (Сыртқыiсминi) туралы ережеде:
14-тармақта:
екiншi абзацтағы "төрт вице-министр - департаменттердiң
директорлары" деген сөздер "бiрiншi вице-министрi және үш
вице-министрi" деген сөздермен ауыстырылсын;
он екiншi абзацтағы "департамент директорлары" деген сөздер
алынып тасталсын;
15-тармақтың бiрiншi абзацындағы "департамент директорлары"
деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1553
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1998 г. N 66 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 16 апреля 1999 г. N 418 ~P990418
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1553 P971553_ "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 3 слова "четырех вице-Министров - директоров департаментов" заменить словами "первого вице-Министра и трех вице-Министров";
в Положении о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан (МИД), утвержденном указанным постановлением:
в пункте 14:
в абзаце втором слова "4 вице-Министров - директоров департаментов" заменить словами "первого вице-Министра и трех вице-Министров";
в абзаце двенадцатом слова "- директорами департаментов" исключить;
в абзаце первом пункта 15 слова "- директоров департаментов" исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан