Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 маусымдағы N 922 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 қыркүйектегi N 1091 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы<*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 3 ақпан N 73. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.02.19. N 120 қаулысымен. ~P980120
Бiрыңғай мемлекеттiк баға саясатын жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының акцияларын сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 маусымдағы N 922 P970922_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi "Қазақтелеком" ашық акционерлiк қоғамына берiлген 1996 жылғы 5 қарашадағы N 000001 Лицензия мен 1997 жылғы 21 мамырдағы оған Қосымшаға тиiстi өзгерiс енгiзсiн".
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазтелеком" ашық акционерлiк қоғамының тарифтерiн Қазақстан
Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң келiсiмi
бойынша, Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi
агенттiгiнiң Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi комитетi
белгiлейдi деп белгiленсiн".
2. "Қазақтелеком" ұлттық акционерлiк компаниясының мәселелерi"
туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 қыркүйектегi N
1091 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 г. N 922 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 1091
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 1998 г. N 73. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 февраля 1998 г. N 120 ~P980120
В целях проведения единой государственной ценовой политики Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 г. N 922 P970922_ "О продаже акций Национальной акционерной компании "Казахтелеком" следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан внести соответствующие изменения в Лицензию от 5 ноября 1996 года N 000001 и Приложение к ней от 31 мая 1997 года, выданную открытому акционерному обществу "Казахтелеком";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить, что тарифы открытого акционерного общества "Казахтелеком" устанавливаются Комитетом по ценовой и антимонопольной политике Агентства по стратегическому планированию и реформам по согласованию с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 г. N 1091 P961091_ "Вопросы Национальной акционерной компании "Казахтелеком".
Премьер-Министр
Республики Казахстан