Мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсетудi жүзеге асыратын және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзу жөнiндегi нақтыланған Республикалық iс-қимыл жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 10 ақпандағы N 92
Мемлекеттiк органдардың құрылымын қайта ұйымдастыру процесiн жеделдету қажеттiгiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзу жөнiндегi нақтыланған Республикалық iс-қимыл жоспары бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. "Мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсететiн және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмысын қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 тамыздағы N 1292 P971292_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақтың үшiншi абзацы алынып тасталсын;
2-тармақта:
"Қаржы министрлiгi" деген сөздерден кейiн "Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақта:
екiншi абзацтағы "(1997 жылдың қыркүйегi - 1998 жылдың қазаны)" деген сөздер "(1998 жылдың қаңтары - мамыры)" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "(1998 жылдың қыркүйегi - 1999 жылдың қазаны)" деген сөздер "(1998 жылдың маусымы - 1999 жылдың шiлдесi)" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттiк қызметшiлердiң, техникалық қызмет көрсетудi жүзеге асыратын және мемлекеттiк органдар мен олардың аппараттарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ететiн және мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлердiң, сондай-ақ мемлекеттiк бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын бiлiм және денсаулық сақтау ұйымдары қызметкерлерiнiң санағын жүргiзу тәртiбi туралы ережеде:
3-тармақтың екiншi абзацындағы "1 қаңтарындағы" деген сөздер
"1 ақпанындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың үшiншi абзацындағы "1999 жылдың 1 қаңтарындағы" деген
сөздер "1998 жылдың 1 қарашасындағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:

Об утверждении уточненного Республиканского плана действий по проведению переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1998 г. N 92
В связи с необходимостью ускорения процесса реорганизации структуры государственных органов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить уточненный Республиканский план действий по проведению переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета (прилагается).
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1997 г. N 1292 P971292_ "О порядке проведения переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета" следующие изменения и дополнения:
абзац третий пункта 1 исключить;
в пункте 2 после слов "Министерство финансов" дополнить словами "Министерство образовании, культуры и здравоохранения";
в пункте 4:
в абзаце втором слова "(сентябрь 1997 года - октябрь 1998 года)" заменить словами "(январь - май 1998 года)";
в абзаце третьем слова "(сентябрь 1998 года - октябрь 1999 года)" заменить словами "(июнь 1998 года - июнь 1999 года)";
в Положении о порядке проведения переписи государственных служащих, работников, осуществляющих техническое обслуживание и обеспечивающих функционирование государственных органов и их аппаратов и не являющихся государственными служащими, а также работников организаций образования и здравоохранения, финансируемых за счет средств государственного бюджета, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 3 слова "1 января" заменить словами "1 февраля";
в абзаце третьем пункта 3 слова "1 января 1999 года" заменить словами "1 ноября 1998 года";
дополнить пунктом 17 следующего содержания:

30. 1999 жылдың маусымы      |Бiлiм, мәдениет және денсаулық   |
|сақтау минi, Қаржыминiнiң Бас    |
|есептеу орталығы, Қаржыминi      |
_________________________________|_________________________________|

30. Составление сводного      Сводный      июнь       Минобразования,
республиканского отчета   республи-    1999 года  культуры и
по результатам            канский                 здравоохранения,
проведения переписи, а    отчет                   Минфин
также обработки
и анализа полученных
материалов