Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 шiлдедегi N 1080 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 24 ақпандағы N 131
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң мемлекеттiк Бюджеттiк банкке Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi техникалық көмек займы шеңберiнде алған жабдықтардың бiр бөлiгiн тегiн беруiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкiнiң техникалық көмек
займы қаражатын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997
жылғы 8 шiлдедегi N 1080
P971080_
қаулысына мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi (қайтарымды негiзде)"
жолы бойынша:
3-бағандағы "5 800 000" деген сан "2 703 487,74" деген санмен
ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" деген жол бойынша:
3-бағандағы "1 400 000" деген сан "4 496 512,26" деген санмен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. № 1080
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 г. № 131
В связи с безвозмездной передачей Национальным Банком Республики
Казахстан государственному Бюджетному банку части оборудования,
приобретенного Национальным Банком Республики Казахстан в рамках займа
технической помощи, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля
1997 г. № 1080
P971080_
"О перераспределении средств займа технической
помощи Международного Банка Реконструкции и Развития" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
по строке "Национальный Банк Республики Казахстан (на возвратной
основе)":
в графе 3 цифру "5800000" заменить цифрой "2703487,74";
по строке "Министерство финансов Республики Казахстан":
в графе 3 цифру "1400000" заменить цифрой "4496512,26".
Премьер-Министр
Республики Казахстан