Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 9 наурыз N 185. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен. ~P991433
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 қазандағы N 1449 P971449_ қаулысында:
көрсетiлген қаулының қосымшасы:
мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ТМД-мен байланыстар жөнiндегi бөлiм";
"Барлығы 250" деген жолдағы "250" деген сан "262" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын жүзеге асыру мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 P971551_ қаулысында:
көрсетiлген қаулының 2-қосымшасындағы:
"Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiк" деген жолдағы "503" деген сан "478" деген санмен ауыстырылсын;
"Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi" деген жолдағы "235" деген сан "248" деген санмен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi, Әдiлет министрлiгiмен бiрлесiп бiр ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрынғы қабылданған актiлерiн осы қаулыға сәйкес келтiру жөнiндегi шешiмнiң жобасын енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1998 г. N 185. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 ~P991433
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1997 г. № 1449 P971449_ "О Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан":
в приложении к указанному постановлению:
дополнить строкой следующего содержания:
"Отдел по связям с СНГ";
по строке "Всего 250" цифру "250" заменить цифрой "262";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. № 1551 P971551_ "Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. № 3655":
в приложении 2 к указанному постановлению:
по строке "Агентство по стратегическому планированию и реформам" цифру "503" заменить цифрой "478";
По строке "Министерство энергетики, индустрии и торговли" цифру "235" заменить цифрой "248".
2. Агентству по стратегическому планированию и реформам совместно с Министерством энергетики, индустрии и торговли, Министерством юстиции Республики Казахстан в месячный срок внести проект решения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых актов Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан