Қазақстан Республикасы мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң, банктердiң және басқа да қаржы мекемелерiнiң және "Deutsche Morgan Grenfell & Co. Limited" компаниясының арасындағы 1997 жылғы 20 ақпандағы несиелiк келiсiм бойынша ұсынылған несиенiң бiр бөлiгiн өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 11 наурыздағы N 202
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң, банктердiң және басқа да қаржы мекемелерiнiң және "Deutsche Morgan Grenfell & Со. Limited"
;компаниясының арасындағы несиелiк келiсiм бойынша мiндеттемелерiн орындау және дефолттар фактiлерiне жол бермеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жоғарыда аталған келiсiмге сәйкес "Deutsche Morgan Grenfell & Со. Limited" компаниясы
;шоттарының негiзiнде 1998 жылдың 20 наурызында 1998 жылға арналған республикалық бюджетте "Өтеу шегерiлген несиелендiру" бөлiмi бойынша көзделген қаражаттан 1 050 000 АҚШ долларын төлесiн.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi Қазақстан Республикасы Президентiнiң iс басқармасымен тартылған қаражаттың республикалық бюджетке қайтарылуын қамтамасыз ету жөнiнде келiсiм жасассын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О погашении части кредита, предоставленного по кредитному соглашению от 20 февраля 1997 года между государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан, Министерством финансов Республики Казахстан, банками и другими финансовыми учреждениями и компанией "Deutsche Morgan Grenfell & Co. Limited"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1998 года N 202
В целях выполнения обязательств Республики Казахстан по кредитному соглашению от 20 февраля 1997 года между государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан, Министерством финансов Республики Казахстан, банками и другими финансовыми учреждениями и компанией "Deutsche Morgan Grenfell & Со. Limited" и
;недопущения фактов дефолтов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в соответствии с вышеназванным соглашением на основании счетов "Deutsche Morgan Grenfell & Со. Limited" оплатить 20 марта 1998 года в размере
;1 050 000 долларов США из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1998 год по разделу "Кредитование минус погашение".
2. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан заключить соглашение с Управлением Делами Президента Республики Казахстан по обеспечению возврата отвлеченных средств в республиканский бюджет.
Премьер-Министр
Республики Казахстан