Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының Ақмола қаласындағы объектiлерiнiң құрылысын қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 17 наурыздағы N 226
Тапсырысшысы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы болып табылатын Ақмола қаласындағы өтпелi объектiлердiң құрылысын мемлекеттiк бюджеттiң "1998 жылы Ақмола қаласын дамытудың бiрiншi кезектегi объектiлерiнiң құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 10 ақпандағы N 91 P980091_ қаулысында көзделген қаражатының есебiнен қаржыландыруда жеделдiктi қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Тапсырысшысы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы болып табылатын Ақмола қаласындағы өтпелi объектiлердiң құрылысын бюджеттiк қаржының есебiнен қаржыландыру жөнiндегi операцияларды жүзеге асыратын уәкiлеттi банк болып "Тұрғынүйқұрылысбанкi" жабық акционерлiк қоғамы бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi және Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы "Тұрғынүйқұрылысбанкi" жабық акционерлiк қоғамымен тиiстi агенттiк келiсiм жасассын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О финансировании строительства объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан в г.Акмоле
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1998 г. N 226
Для обеспечения оперативности в финансировании строительства переходящих объектов в г.Акмоле, заказчиком которых является Управление Делами Президента Республики Казахстан, за счет средств государственного бюджета, предусмотренных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 1998 г. N 91 P980091_ "О строительстве первоочередных объектов развития города Акмолы в 1998 году", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить уполномоченным банком, осуществляющим операции по финансированию за счет бюджетных ассигнований строительства переходящих объектов в г. Акмоле, заказчиком которых является Управление Делами Президента Республики Казахстан, закрытое акционерное общество "Жилстройбанк".
2. Министерству финансов Республики Казахстан и Управлению Делами Президента Республики Казахстан заключить соответствующее агентское соглашение с закрытым акционерным обществом "Жилстройбанк".
Премьер-Министр
Республики Казахстан